Jak naložit se zamotaným vlascem

Jistě se vám nejednou stalo, že se vám z návazce stal gordický uzel. Když jsem dneska už potřetí rozmotával, napadlo mě, jestli není nějaký doplněk - zásobník na použité vlasce. Nějaká visací krabička s otvorem, uvnitř se zpětnými štěty, do které nasoukám použité vlasce. Do kapsy to samo jde, ale s mokrýma rukama to bývá problém. Google a mrkhledávač neposlaly nic použitelného.

Co Ringo a smotané vlasce?

A) Neskladuje, rovnou namotává na ptačí krky2%

B) Dělá z nich koule a následně vytváří uměleckou kompozici17%

C) Prodává je Knížákovi10%

D) Je to úchyl71%

Od 20.5.2009 hlasovalo 41 čtenářů.

100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 14.2.2010 18:02:08

Brožeděj >> no toto? Vlasec vezmu, zmuchlám a nůžkama rozstříhám na kraťoučký kouky. Střízlíci ho pak zakomponujou do svých hnízd.

    NBrožeděj - Profil | Ne 14.2.2010 13:24:56

    Ještě jsem našel alternativu, docela se mi líbí, že to je kombinace s jinou kravinou. Člověk, aby měl na tyhle blbiny tatru!

    http://rybarske-potreby.monfish.com/c-f-teplomer-3​v1-cfa-100-24,373.html

      Nmimikry - Profil | Út 22.12.2009 11:43:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Brožeděj >> musíš to občas vyprázdnit

        NBrožeděj - Profil | Út 22.12.2009 11:09:49

        Brožeděj >> tak aby bylo jasno, monomasterbazmek mi po sezoně slouží dobře. Jediná vada je, že to je pořád plný....

          NGUGU - Profil | Út 16.6.2009 23:28:17

          já to normálně žvíkám...a ušetřím na žvýkačky...i na cigarety,noo...a jsem klidnější...a doma to obvykle vyplivnu.--a když to nechci zlikvidovat,tak do pusy,jeden návazec na levou stranu, jeden na pravou,a jeden pod jazyk -a proto na rybách moc nemluvím :-D ---jinak,to je asi tak fšecko co o té problematice vím:-)

            NMikulas - Profil | Út 16.6.2009 23:18:24

            mám jedno velmi elegantní řešení, smotám a nacpu pod folii na krabičce cigaret. když jdu domů, krabička je prázdná a vše vhodím do popelnice.

              Nyzzak - Profil | Pá 5.6.2009 21:47:56

              si udelej neco ze stary ponozky jenom aby nebyla moc stara a by ti tam ten vlacec nevyles zelenej

                Nm.b. 20,1 - Profil | Pá 5.6.2009 21:44:44

                Royal Wulff >> jj, taky mi přišel newsletter

                  NRoyal Wulff - Profil | Pá 5.6.2009 10:56:29

                  Brožeděj >> m.b. 20,1 >> Honza Siman http://www.fly-fishing.cz/ zacal predavat Monomaster.

                    Nm.b. 20,1 - Profil | St 3.6.2009 7:58:10

                    Royal Wulff >> Tak zkušenosti jsou následující. Pokud odpadne forpas nebo prostě cca 20-50 cm vlasce, tak se tam toho vejde docela dost v případě, že do toho rveš vlasce do průměru 0,20. Jak je tam něco většího nebo delšího, tak se pohodlnost vkládání výrazně snižuje. Narval jsem tam kus nymfonávazce o průměru 0,50, čímž jsem zarval háčky a musel jsem to vyčistit - vymotal jsem to a poslal po vodě (co jiného s tím, že?)

                      NŘízek 28,37 - Profil | St 27.5.2009 13:49:31

                      ZN >> kouakm, ze z jedny fotky dokazes zit pekne dlouho, a ja chtel bejt na Tebe hodnej:-)))

                        Nm.b. 20,1 - Profil | St 27.5.2009 12:11:05

                        Royal Wulff >> 15 dolarovočí za takovou blbinu chcou. Říkají, že to pojme bordel za jednu sezonu, ale to teda asi neznaj, kolik motám já

                          NRoyal Wulff - Profil | St 27.5.2009 11:05:08

                          Brožeděj >> m.b. 20,1 >> Kolko tam toho asi vojde? Staci na jednu sezonu?

                            Nm.b. 20,1 - Profil | St 27.5.2009 10:59:53

                            tak monomasterbazmek došel od Bobra z Vyjomingu. První testy ukazují, že jsem dosud žil zaslepen a v tmách. Nějaké tkaničkování je pro blbce! Uvidíme, jak to bude při dlouhodobém užití.

                              Nizzi ™ - Profil | Čt 21.5.2009 22:47:47

                              doporučuji podvázat koule :))

                                Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 21.5.2009 22:47:14

                                strejka >> taky jsem si dával hodně dlouho pěkný jména. Dodneška bych si za to dal do držky.
                                Halt přiblblá namistrovaná masírka, tak jsem dostal přes hubu. Po právu.

                                  Nstrejka - Profil | Čt 21.5.2009 22:42:55

                                  drozďák 30,42 >> on je měl od táty k dvacetinám, blbě se to pak vysvětlovalo, kor když byl jinak úplně holá prdel...

                                    NjindraŠ - Profil | Čt 21.5.2009 22:42:27

                                    drozďák 30,42 >> :-))) Ono je to silnější než já:-)

                                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 21.5.2009 22:41:11

                                      jindraŠ >> odpoledne spím zásadně jenom na CW. A někdy na WC.

                                      Hajzlíku rejpavá :-)

                                        Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 21.5.2009 22:40:12

                                        strejka >> nebyly to jenom hodinky. Voholili mě tam komplexně. V tý telecí době jsem si potrpěl na hadříky, zlato apod.
                                        Zase mě to pomohlo ke zjištění, že všechny tyhle píčoviny jsou vlastně úplně k hovnu. Ale hodinek je mi líto dodnes. Nechal jsem si je přivézt za dobrou cenu, po dlouhém shánění. Ze všech těch sraček co jsem měl na sobě to byla jediná věc, která měla opravdu nějakou hodnotu.

                                          NjindraŠ - Profil | Čt 21.5.2009 22:39:45

                                          drozďák 30,42 >> odpoledne? :-)

                                            Nstrejka - Profil | Čt 21.5.2009 22:36:13

                                            drozďák 30,42 >> kamrád má podobnou, protože je dement, dal hodinky v podobné cenové před začátkem konzumace na Visáčích své drahé, aby mu je schovala do batohu, po koncertě se strašně divila, že si bere úplně jiný batoh, někomu udělala velkou radost, teda pokud to nějaký hovado nesměnilo za deci rumu...

                                              Nmildas - /Y - Profil | Čt 21.5.2009 22:19:30

                                              ZN >> sehnal jsem mu je. Ani se neptej, kolik za ně dal. Škoda, že já tenhle typ hodinek nerad.

                                                Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 21.5.2009 22:11:31

                                                ZN >> Takhle jednou jsem někdy o půl druhý usnul v baru na Štvanici a ten spánek mě stál cirka kilo dvacet. Došlo mi to se zpožděním, ale došlo.
                                                Když neumím chlastat, nemám nosit hodinky.

                                                  NZN - Profil | Čt 21.5.2009 22:08:04

                                                  Podívejte se na VDV, ten to pochopil. Já to viděl v baru o půl druhý v noci, když se ty holky na něj lepily. Nemohl jsem tomu přijít na kloub, pak mi to došlo. Ultratenký Longines. A do toho Bramborák.

                                                    Nmildas - /Y - Profil | Čt 21.5.2009 22:00:27

                                                    ZN >> ted si zrovna dělám hodinkama radost na ebayi. Snad už mě žádný kokotovič nepřehodí.

                                                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 21.5.2009 21:57:18

                                                      ZN >> hodinky nenosím déle jak patnáct let. Vzdal jsem se pocitu být chlapem, protože jsem dement :-)

                                                        NZN - Profil | Čt 21.5.2009 21:29:54

                                                        mildas - Quinn >> mildas - /Y >>
                                                        kamaráde, co si budem namlouvat. Chlapa dělají hodinky a boty. Hodinky jde při trošce tolerance přehlídnout, ale boty, boty v žádném případě.

                                                          Nmildas - /Y - Profil | Čt 21.5.2009 20:34:15

                                                          ZN >> když vleze řízek v těch svejch shnilejch křampách do vody, je to větší kontaminace, než kdyby tam chcalo celej víkend griottkový jádro v plný sestavě.

                                                            NŘízek 28,37 - Profil | Čt 21.5.2009 13:17:06

                                                            ZN >> myslim, ze bych seTi mel omluvit, mam pocit, ze mi pred chvilkou docvaklo, jak si to myslel s tim pustenim na vodu:-))

                                                              NŘízek 28,37 - Profil | Čt 21.5.2009 12:33:04

                                                              mimikry >> myslis, ze by autosedacka protestovala?:-))

                                                                Nmimikry - Profil | Čt 21.5.2009 12:31:42

                                                                Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> nojo,jenže to bys mě jinak do toho auta nevzal :-)

                                                                  NŘízek 28,37 - Profil | Čt 21.5.2009 12:28:48

                                                                  mimikry >> to byla cokolada, nemas mit tak teplou prdel, by se neroztekla:-))

                                                                    NPike - ideální kamarád - Profil | Čt 21.5.2009 12:00:59

                                                                    mimikry >> Stejně tam má hovno. A co myslíte? Měl ho tam.

                                                                      Nmimikry - Profil | Čt 21.5.2009 12:00:18

                                                                      ZN >> Tak to mužu potvrdit.Když mě naposledy Řízek vezl autem,sedl jsem si do něčeho hnědýho :-))

                                                                        NŘízek 28,37 - Profil | Čt 21.5.2009 11:51:16

                                                                        ZN >> ja mam bordel akorat v aute, po kapsach bundy, kalhot, na balkone, pracovnim stole atd., do volne prirody neodhazuji krome ohryzku a spol niceho:-))))

                                                                          NKřemen - Profil | Čt 21.5.2009 11:48:47

                                                                          Brožeděj >> m.b. 20,1 >> Myslím, že už ho sundal sám, fotka je z roku 2007 :-)))

                                                                            Nmimikry - Profil | Čt 21.5.2009 11:47:27

                                                                            Křemen >> netvrdím,že jsem se nikdy v životě nevychcal do vody,ale když stojím na břehu u lesa,zdá se mi to ňáký takový divný.

                                                                              Nm.b. 20,1 - Profil | Čt 21.5.2009 11:46:37

                                                                              Křemen >> tak sundej kondom jemu, nedělá to dobře klacku

                                                                                NKřemen - Profil | Čt 21.5.2009 11:44:18

                                                                                Brožeděj >> m.b. 20,1 >> to nejsem já, to je opivněný kámoš :-)))

                                                                                  Nm.b. 20,1 - Profil | Čt 21.5.2009 11:41:54

                                                                                  Křemen >> sundej ten kondom, šutre

                                                                                    NKřemen - Profil | Čt 21.5.2009 11:40:33

                                                                                    mimikry >>

                                                                                      Nm.b. 20,1 - Profil | Čt 21.5.2009 11:33:27

                                                                                      mimikry >> jen ráno - přijde mi to takové idilické močit do vody, když jde ještě pára nad hladinou!

                                                                                        Nstrejka - Profil | Čt 21.5.2009 11:29:48

                                                                                        ZN >> na druhou stranu je to chodící kompostér a to je nemalá ekologická zásluha :-)

                                                                                          Nmimikry - Profil | Čt 21.5.2009 11:29:41

                                                                                          a taky chčijete rybám do baráku?

                                                                                            NZN - Profil | Čt 21.5.2009 11:28:17

                                                                                            Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >>
                                                                                            vajgly taky. Krom toho papíry od svačiny, prázdné cívky a vlastně všechno, co nepotřebuji, ty jantare.
                                                                                            A že tady kážeš morálku zrovna ty, ty bordeláři všech bordelářů:-)))

                                                                                              NPike - ideální kamarád - Profil | Čt 21.5.2009 10:51:27

                                                                                              Největší humáč zanechává u vody Bono. A to docela často.

                                                                                                NŘízek 28,37 - Profil | Čt 21.5.2009 10:43:04

                                                                                                ZN >> ty to hazis do vody? hnus fialovej, brodel po nas zustava vsude kam slapnem.
                                                                                                btw: a co kuraci: hazite vajgly do vody? to je dalsi humusacka vec co me sere.

                                                                                                  NZN - Profil | St 20.5.2009 20:19:30

                                                                                                  tak se k tomu taky vyjádřím. Viz. Zikmund, "sundat, přehnout napůl, omotat uprostřed a vznikne malá smyčka" a pak pustit vodou.

                                                                                                    Nmildas - /Y - Profil | St 20.5.2009 19:34:50

                                                                                                    macek >> ano, fotbalový nevkus má obrovský. Dále viz Řízek.

                                                                                                      NŘízek 28,37 - Profil | St 20.5.2009 10:45:17

                                                                                                      macek >> :-)), ale otocit klidne moh, by me to neprekvapilo:-))

                                                                                                        Nmacek - Profil | St 20.5.2009 10:44:01

                                                                                                        Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> čoveče, možná jsem to popletl. si teď nejsem jistej, jestli ten rumun nebyl ondřej hejma.
                                                                                                        mea culpa...

                                                                                                          NŘízek 28,37 - Profil | St 20.5.2009 10:40:53

                                                                                                          macek >> spartan? v ruskym tydnu se projevuje jako zaryty slavista, ze by otocil? to prece nikdo se srdickem neudela:-)))

                                                                                                            Nmacek - Profil | St 20.5.2009 10:36:16

                                                                                                            mildas - Quinn >> mildas - /Y >> kromě toho je to kovanej sparťan, což mi taky přijde jako známka nevkusu... :))))
                                                                                                            ale třeba se jen špatně zorientoval v gambrihnus lize. ;)

                                                                                                              NZikmund - Profil | St 20.5.2009 9:44:11

                                                                                                              mimikry >> jj, to teda jsem:-)

                                                                                                                Nmimikry - Profil | St 20.5.2009 9:41:08

                                                                                                                Zikmund >> á pán je koukám fajnšmekr...

                                                                                                                  NZikmund - Profil | St 20.5.2009 9:37:53

                                                                                                                  Co je na tom probůh tak složitého? Omotat okolo prstů, sundat, přehnout napůl, omotat uprostřed a vznikne malá smyčka, kterou si nacpu kamkoliv, třeba i dopr...

                                                                                                                    Nm.b. 20,1 - Profil | St 20.5.2009 9:28:54

                                                                                                                    Dovolím si upozornit na anketu k tématu!

                                                                                                                      Nretrívr - Profil | St 20.5.2009 8:49:39

                                                                                                                      Wright - já Ti to nevyvracím.

                                                                                                                        NWright - Profil | St 20.5.2009 8:47:35

                                                                                                                        retrívr >> Ringo je úchyl

                                                                                                                          Nretrívr - Profil | Út 19.5.2009 23:53:49

                                                                                                                          mimkry - omluva, vím, že to nebylo k tématu, napravím se.

                                                                                                                            Nmimikry - Profil | Út 19.5.2009 23:49:41

                                                                                                                            Jak to ten Ringo tedy dělá s těma zacuchanejma vlascema?

                                                                                                                              Nmildas - /Y - Profil | Út 19.5.2009 23:40:49

                                                                                                                              retrívr >> ok, pošli.

                                                                                                                                Nretrívr - Profil | Út 19.5.2009 23:37:38

                                                                                                                                mildas - Quinn >> mildas - /Y >> nejde mi to nemámemajl.

                                                                                                                                  Nretrívr - Profil | Út 19.5.2009 23:31:20

                                                                                                                                  mildas- já Ti nic nevyvracím ani nekomentuju mimo postoje ke komančum.Zkusím Ti jedno dílko poslat ale nevím, jestli se povede.Kaprař opravdu není, celý živat lovil úplně jiný živočichy.

                                                                                                                                    Nmildas - /Y - Profil | Út 19.5.2009 23:28:04

                                                                                                                                    retrívr >> není kaprař ? :-))

                                                                                                                                    Jediné jeho dílko, ze kterého dodnes žije je Dívčí válka, kterou ukradl spolužákovi mého kamaráda ještě na vejšce.
                                                                                                                                    Je fakt, že v ruském týdnu se pár dobrých fórů najde. Pak přišla ovšem politika a knihy o Češích a samičkách a Češkách a samcích. Vrchol trapnosti a nevkusu. Kdepak. U mě je to svoloč.

                                                                                                                                      NSwingrUl - Profil | Út 19.5.2009 23:25:06

                                                                                                                                      Royal Wulff >> nechci se s tebou přít. Z mého pohledu to je kravina

                                                                                                                                        Nretrívr - Profil | Út 19.5.2009 23:23:30

                                                                                                                                        mildas- dík za upřímnost.Můžu poslat i jeho super dílko ale neumím to dát sem.Ale naučím se.

                                                                                                                                          Červené karty: Majsher