feeder a dravci

Chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s lovem candáta, nebo úhoře na feeder a případně techniku lovu a druh návazce? V loňském Rybářství něco psali, ale byl jsem bez úspěchu.
Autor diskuse: Bígo - Profil , 6.5.2009 feeder - techniky lovu

xmac - Profil | Ne 2.8.2009 23:13:26

Na ouklej na feeder...

    llllllllllolo - Profil | St 6.5.2009 19:17:08

    no jak s candatem a uhorem nevim..ale za krmitkem se mi honi stika tak nevim...

      Kandat - Profil | St 6.5.2009 17:20:48

      Ja tam davam 18 vlasec a nedavam tam zadne obratlik. Zarazku udelam z lepenky

        draveček - Profil | St 6.5.2009 17:12:03

        Šplíchy >> Kandat >> máš to olůvko ne delším návazci,a prochází ti kmenový vlasec přes obratlik?

          Kandat - Profil | St 6.5.2009 16:58:45

          Bígo >> Jojo. Kapku oluvko a 18 vlasec. A nedelam zadnej slabsi navazec

            Bígo - Profil | St 6.5.2009 16:53:16

            a montáž mate průběžnou?

              Kandat - Profil | St 6.5.2009 16:51:18

              Bígo >> Kdyz mi to bere uhor tak se zacne spicka jen chvet. A sekam jak se zacne ohybat

                Netipa - Profil | St 6.5.2009 16:36:17

                na feeder jde chytat všechno. Co jsem před nějakým časem okusil lov dravých ryb na feeder, tak už nechytám jinak (dravce) Je to především o montáži. Pakliže zvolíš správnou, můžeš zasekávat hned při prvním ohnutí špičky a odpadá tím háček v jícnu

                  Bígo - Profil | St 6.5.2009 16:35:47

                  Šplíchy >> Kandat >> a kdy sekáš? Mě se klasicky ohne špička, zásek a nic, vždy doprázdna

                    Kandat - Profil | St 6.5.2009 16:32:44

                    Uhori se urcite daji chytat na feeder. V nedeli jsem chytil na zizalu uhore 64cm a 1 sumce cca 40cm. Ja chytam na 18 vlasec a prubeznou montaz.