MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

čluny a skutry na řece

Rad bych se dozvědel jak je to s použivanim člunů a skutrů na řekach,konkretně ( Labe v okoli Pardubic) Předem dik za info

Autor diskuse: Strejda ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 11.6.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N hank - ® Po 19.1.2009 10:34:49
poradnej prak nebo kobru kybl tvrdyho boilisu.
N miki Pá 25.6.2004 18:08:57
Máte super nápady hoši. Možná některý vyzkouším. Mimochodem, jeden můj známej navrhoval plastové lahve, naplněné nehašeným vápnem a šrouby, tak nevím-tohle by asi ale škodilo rybám.
N Miloš_diakritický Čt 24.6.2004 16:33:33
Když už "odpalovku", tak jedině tuto !
N šeptal - ® Čt 24.6.2004 9:18:25
Já to vidím na nešťastnou náhodu. Pár deka olova na odpalovce + ostý háček + přesné zamíření s předsazením podle rychlosti toho sportovce. Výsledkem by moh být přímý zásah řekněme do slabin, nebo jeho nájezd tělem do vlasce. Když mu pak projde kůží, s krví odchází značná část sebevědomí a jistě i arogance. Rybář přece nemůže za to, že mu ten frajer vlítnul do rány. Snad z toho ten motorista bude vykulenej natolik, aby ho nenapadlo najet tomy rybáři přídí mezi nohy.
PS. Taky mě pěkně serou. Čekám, kdy některý z těch frajerů někde na přehradě sejme nějaký děcko. To pak bude mít Nova o čem informovat.
N Robert(původní) - ® Čt 24.6.2004 9:04:42
miki: Proti lodím poháněným šroubem by mohla fungovat prádelní šňůra s uvázanými polínky, aby to vydrželo na hladině. Šroub se zamotá a arogantec vesluje.
Skútry ale šroub nemají, takže dát na hladinu něco, co ucpe sací otvory...
N miki Pá 18.6.2004 17:59:28
Honza: nejhorší je, že proti nim jsme bezmocní, protože se většinou jedná o orogantní podnikatele, nebo jejich namyšlený spratky. Slyšel jsem, že nepomáhají ani sepsané petice od rybářů, případně koupajících se lidí a tak jediným řešením bude asi brokovnice typu "pumpa", s krátkou hlavní.
ALE VÁŽNĚ, máte někdo nějáký nápad, jak proti tomu účinně bojovat??!!
N Honza Pá 18.6.2004 8:24:51
miki: asi to tak začnu praktikovat! Člověk je tam zalezlej někde ve křoví potichu a pořád mě někdo buzeruje a posranejch skútrařů, kteří dělají bordel, jezděj vožralí, těch si nikdo nevšímá. V této republice je fakt bordel
N miki Út 15.6.2004 17:43:20
Honza:rychle a potichu zbal pruty a dělej jakoby nic.
N Honza Po 14.6.2004 12:51:39
Mě by jen zajímalo, co by se stalo, kdyby se mi nejakej debil na skútru oběsil na šnůře a nebo kdybych ho trefil 150g olovem do palice...
N Vydřík So 12.6.2004 0:18:06
V pardubicích na labi můžeš jezdit. Klikni si na www.spspraha.cz a tam se vše dozvíš
N miki Pá 11.6.2004 11:24:13
V případě, že na tom chceš jezdit, tak bych se raději opravdu zeptal na městě, abys byl krytej. Jinak na Labi nad jezem motorové čluny normálně jezdí, jen by se to asi chtělo dohodnout s loděnicí na Aróze, abys jim nenarušil trénink. Na Labi pod jezem jsem také viděl motoráky, ale jen zřídka.
Co se týká mě, jsem vždycky dost špatnej, když mě projede motorák kousek od prutů. Jednou jsem dokonce zažil, jak se jeden magor, kterej měl problémy s motorem , točil asi deset metrů ode břehu, kousek ode mě. To samé jsem zažil Pod Farou, kde nám šílenci na skůtrech jezdili přesně nad zakrmeným místem, označeným bójkou. O Stébloví ani nemluvím. Můj osobní názorje: jezdit pouze na vyhraněných lokalitách, bez střetu zájmů- viz. Mělice atp.
Na druhou stranu, když ti to někdo povolí, tak si jezdi.
N Goba Pá 11.6.2004 8:35:47
no žádná chráněná krajinná oblast tady není, jen si zjisti, jestli není potřeba na to nějaké povolení/licence/řidičák - zkus se zeptat na městě odbor životního prostředí nebo kapitána na Arnoštovi, a pak už jen stačí neporazit veslaře a nejezdit nad Kunětice kde je mělko
možná se zeptej na loděnici, tam jezdí trenéři veslařů na motoráku

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSensas 3000 Dark Salty Bremes (cejn-černý-slaný) 1kg

Za 129 Kč s DPH.
Nové slané černé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) a nebo do velmi teplé vody (léto). Sůl podporuje atraktivitu krmení i při takovýchto teplotních výkyvech.


akce, rybareniPrologic Swinger Micro Hanger Kit (SLEVA 57%)

Za 259 Kč s DPH.
Řetízkový swinger od firmy Prologic se spolehlivým uchycením vlasce pomocí plastových kuliček.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby- SWEETFISH Rybářské potřeby- SWEETFISH

Břeclav, Lidická 3461/9B