MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Otava nebo Bečva.

Rodina řeší otázku kam o prázdninách. Nevíte něco bližšího o revírech na Otavě v okolí Střelských Hoštic nebo o Bečvě u přehrady Horní Bečva. Jaký povolenky, kde se dají koupit a jak to tam vypadá. Jestli to vůbec stojí za to. Předem děkuji za jakoukoliv informaci.

Autor diskuse: Broňa ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 10.6.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N v_l_k Pá 11.6.2004 9:55:43
Doplnění: Jednatel MO Rožnov 605 808 196 nebo také informační centrum Palackého 484, tel 571 655 196 nebo 571 655 796.
N v_l_k Pá 11.6.2004 9:05:37
Doplním Hraji: Na Rožnovské Bečvě chytám již 15let. Pod přehradou na Horní Bečvě je to opravdu jen potok s šířkou kolem 5m a hloukou max.0,5m.Po proudu níž je situace lepší, ale nejlepší chytání je na toku od Prostřední Bečvy až po Rožnov, je zde i několik pěkných míst, ale ostatně jako i na některých jiných revírech se povodí činí a kazí co se dá. Řeka je v této části širiká kolem 10-15m.
Pstruhu ani lipanů zde není moc, protože je zde velký rybářský tlak. Minulý rok se chytilo snad jen 70 mírových lipanů. Úsek pod Rožnovem směrem na Valašské Meziříčí je již klidnější voda s množstvím tůní, převládá jelec a parma. Ve Valašském Meziříčí je úsek chyť a pusť, kde by měly být i větší ryby, ale tam jsem zatím nelovil.
Abych to zhrnul: Příroda kolem řeky je krásná, ale z možností nějakeho trofejního úlovku nepočitej.
Povolenka je pstruhová.
N hraji - ® Čt 10.6.2004 13:10:05
Co se týče Rožnovské Bečvy v Horní Bečvě, je to pstruhový potok, samotná nádrž je sice osazena kaprem, ale je zde pstruhový režim. Bečva je krásná řeka, níž po proudu je dostatečně velká, před vtokem do Vsetínské Bečvy ve Valašském Meziříčí je úsek chyť a pusť. V dolní části je i parma, ostroretka, tloušť. Dá se lovit na mouchu a přívlač. Příroda krásná.
N Martin Čt 10.6.2004 11:50:31
Můžu pouze poradit něco k Otavě. Blízko Stř. Hoštic je vesnice Kozlov a Pořičí, je tam docela pěkný chytání a celkem i slušný úlovky. Ale dlouho jsem tam už nebyl na rybách, tak nevim jak to tam teď vypadá. Myslím, že to bude pořát tak stejný jelikož jsem z tohoto koutu jihozápadních Čech a znám ho velice dobře.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkování

Vážení kolegové, dovolte mi ,tímto poděkovat za nezištné jednání kolegovi pod nikem Edward.a z Frýdku Místku. Dnes mi přivezl pro děti z rybářského kroužku v Sedlnicích spoustu rybářských potřeb /...

Členská schůze MO ČRS Písek

Členská schůze MO ČRS Písek se bude konat v úterý 4. dubna 2017 od 17:00 hodin v hudebním sále Kulturního domu nábřeží 1.máje Písek

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniRon Thompson Taška Ontario (SLEVA 56%)

Za 299
Kvalitní taška od firmy Ron Thompson. Tato taška která je vyrobena z kvalitního materiálu si jistě najde místo ve Vaší výbavě. Rozměry: 32x14x23 cm.


akce, rybareniObal K 90/3

Za 1172
ada K zcela nová kolekce pouzder na pruty jistě potěší nejednoho rybáře. Řada -K- nabízí dvou tří komorové provedení v délce 90, 115 a 130 cm, kdežto řada -S- 85, 100 a 120 cm dlouhá pouzdra, rovněž ve dvou a tří komorové variantě. Skvěle zpracovaná a ta


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o.

Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se slevami 5 –...