Feeder - foto vzpomínky

Zdravím, zima je dlouhá a většina vod je pořád uzavřená pod vrstvou ledu. Vymýšlím proto otázku, která by mě pořádně nabudila na letošní sezónu. Chtěl bych začít s feedrem, nádobíčko už mám. Natěšenej jsem jako malej kluk. Tudíž vše nezbytné. Pochlubte se mi se svými fotkami proutků v akci, svými nej feedrovými úlovky (co do délky, váhy, zážitku či jen radosti), nebo jen fotkami zachycujícími pohodu u ,,feedrování´´. Podělte se o své foto vzpomínky z Vašich fídrovaček. Předem dík za každém příspěvek…
Autor diskuse: čahounek - Profil , 18.1.2009 feeder - ostatní

Bream - Profil | St 19.1.2011 19:10:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Září 2010 - 64 cm

    pajaprochy - Profil | Ne 16.1.2011 20:31:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    lysec na rohlik

      pajaprochy - Profil | Ne 16.1.2011 20:30:27

      kapřík

        mič - Profil | So 1.1.2011 16:19:25

        tyhle holky chytám nejraděj

          mič - Profil | So 1.1.2011 16:17:30

          bylo kásně

            mič - Profil | So 1.1.2011 16:15:54

            jeden podzimní

              pajaprochy - Profil | So 1.1.2011 16:05:20

              nevim proc ale nelze mi tady do diskuze vlozit fotku

                pajaprochy - Profil | So 1.1.2011 15:57:24

                kapr cca 45 na picker Byron coarse team 3-12 gramu

                  čabi - Profil | Čt 30.12.2010 12:29:24

                  ...

                    pajaprochy - Profil | St 29.12.2010 18:13:36

                    karas na picker

                      : vydrák - Profil | Po 6.12.2010 19:21:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      čahounek - >> Zdravím.
                      Můj největší feeder zážitek vůbec.Řeka Malše a první parma v životě.Budu dlouho vzpomínat.
                      Petrův zdar

                        čahounek - Profil | Ne 5.12.2010 13:03:24

                        .. a ještě můj nej amurek na medium feeder, kmen 0,18... též kolem 70cm

                          čahounek - Profil | Ne 5.12.2010 13:01:43

                          nej. kapřík na ligth feeder a 0,16 kmen.. 70cm šupi

                            Toncek <*))))>< - Profil | Út 12.1.2010 10:02:59

                            ...a poslední. Fotek mám opravdu hodně, ale to by bylo na dlouho :o)

                              Toncek <*))))>< - Profil | Út 12.1.2010 9:58:29

                              Vase zprava

                                Toncek <*))))>< - Profil | Út 12.1.2010 9:54:51

                                Vase zprava

                                  Toncek <*))))>< - Profil | Út 12.1.2010 9:52:36

                                  a ještě jeden menší

                                    Toncek <*))))>< - Profil | Út 12.1.2010 9:50:01

                                    Krásných 57 cm, ...a plave dál

                                      jurda - Profil | Út 12.1.2010 8:43:02

                                      Rok 1998,moje první federy DAM asi Medium, 3.60

                                        jurda - Profil | Út 12.1.2010 8:06:15

                                        Morava 18.

                                          Petrrrrr - Profil | Út 12.1.2010 7:35:39

                                          To už nikdo nemá žádnou pěknou fotečku?????

                                            1sedyvlk - Profil | So 31.10.2009 15:34:35

                                            Vase zprava

                                              1sedyvlk - Profil | So 31.10.2009 15:14:13

                                              Vase zprava

                                                Petrrrrr - Profil | So 31.10.2009 13:55:37

                                                Doufám, že to sem začne padat, ať se je na co dívat!!!!!!!!!