- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hovězí játra
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
47x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NZdendahat - Profil | Út 24.5.2011 20:03:52
Naxel82 - Profil | Út 24.5.2011 19:04:39
Nšmudla - Profil | Út 24.5.2011 14:37:46
Ps. Kal: k tématu:
uvařit namixovat smíchat se sušenýma složkama, uplácat těsto, uválet kuličky povařit a sušit hotový kuličky. Sušit samotný játra je jako začínat se sušením komponentů na té nejhorší straně obsahu vody.
Proč se škrábat levou rukou na pravým uchu když to jde jednodušeji?
Ncertbert - Profil | Út 24.5.2011 11:42:46
Nc.smrt - Profil | Út 24.5.2011 11:07:16
NSla - Profil | Út 24.5.2011 10:41:46
Nšmudla - Profil | Út 24.5.2011 10:18:19
Já rybu beru jako rybu, tvora ke kterýmu se chovám slušně.A pro rybu chodím k vodě a né do mrazáku v supermarketu. A taky platí že nechodím k vodě pro rybu, a chodím k vodě prostě rybařit a ta ulovená ryba je nen třešnička na dortu navíc.. když si ji můžu a chci ponechat tak masařina je moje volba... už to tu na Mrku ten pojem masař devalvoval na každýho kdo si nechá víc jak 2-5ks ročně ... pravýho masaře sem ještě u vody nepotkal(akorát semtam nenasytnýho dědka).
NCARP DEVIL KK - Profil | Út 24.5.2011 9:02:26
NZdendahat - Profil | Út 24.5.2011 7:13:14
Nkukac - Profil | Po 23.5.2011 19:13:06
NZdendahat - Profil | Ne 22.5.2011 16:30:16
namelu játra cca 0,5kg
do toho fouknu 3 vajcle
pak rybí moučku cca 0,15kg
pak 3 stroužky česneku
zhruba 1 dcl řepkovýho oleje
a pak ještě do toho vařím řepku asi hodinu a pak jí rozšmelcuju v mixéru
asi 2 polývkový lžíce glutenu - lepek
no a pak dotohodle všeho sypu pšničný klýčky až do tý doby až se mi líbí hustota těsta
:-)) doufám že to bude vyhovovat
Naxel82 - Profil | Ne 22.5.2011 14:44:12
Nct. beskydy - Profil | Ne 22.5.2011 13:50:35
NPvl - Profil | Ne 22.5.2011 13:38:28
NZdendahat - Profil | Ne 22.5.2011 13:29:37
NPvl - Profil | Ne 22.5.2011 13:28:02
NZdendahat - Profil | Ne 22.5.2011 13:25:48
Nhona1 - Profil | Ne 22.5.2011 13:11:10
NSlavíček - Profil | Ne 27.2.2011 19:59:02
Nkurell - Profil | Ne 27.2.2011 19:42:10
NPetr.J - Profil | Ne 27.2.2011 19:35:17
NSlavíček - Profil | Ne 27.2.2011 19:07:21
NCloud - Profil | Ne 27.2.2011 18:50:12
Nkurell - Profil | Ne 27.2.2011 18:47:30
NPetr.J - Profil | Ne 27.2.2011 10:08:28
Nrover - Profil | Ne 27.2.2011 0:52:57
nn, to vůbec ne, ...jen diskutujeme, nic víc. Já ryby jím, chutnají mi a jsou zdravé ! Někteří tady ovšem k tomuto tvrzení nejsou schopni se přiznat, ...asi tak :-)
Nlubos666.p - Profil | Ne 27.2.2011 0:47:52
Nrover - Profil | Ne 27.2.2011 0:45:19
Zbytečně kličkuješ, ...tady o nic nejde, nemusíš za každou reakcí hledat problém :-)
Nlubos666.p - Profil | Ne 27.2.2011 0:34:37
Nrover - Profil | Ne 27.2.2011 0:27:22
Záleží s jakým úmyslem se s tím prutem k vodě jde. Teď budeš muset říct, co nosíš v hlavě ty, když si jdeš zachytat :-)
Nlubos666.p - Profil | Ne 27.2.2011 0:23:26
Nrover - Profil | Ne 27.2.2011 0:17:11
No právě, když je hlad. Jít k vodě hladovej je blbost, ...jít k vodě sytej ... na týden, ...hlad udělá své :-)
Ryba nejí nás, ale my jí, ...staletími zavedená věc, na které není nic špatného :-)
Nrover - Profil | So 26.2.2011 23:58:30
Nemluvím o rybě, co má zrovna hlad :-) ...se vyhýbáš otázce :-(
Nlubos666.p - Profil | So 26.2.2011 23:57:00
Nrover - Profil | So 26.2.2011 23:50:57
Npako 2 - Profil | So 26.2.2011 23:46:28
NMikšík- jen jednou - Profil | So 26.2.2011 23:28:17
přes to nejede vlak
Nhurja - Profil | So 26.2.2011 23:23:25
NPvl - Profil | Pá 25.2.2011 17:43:38
Nbremic - Profil | Pá 25.2.2011 17:41:31
NPvl - Profil | Pá 25.2.2011 17:41:24
NPvl - Profil | Pá 25.2.2011 17:38:52
Nkukac - Profil | Pá 25.2.2011 17:36:20
Ináč som maďar :)
Nbremic - Profil | Pá 25.2.2011 17:24:18
NPvl - Profil | Pá 25.2.2011 17:14:43
Nkukac - Profil | Pá 25.2.2011 17:13:21
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Nkukac - Profil | Pá 25.2.2011 16:49:04
Nkaštan01 - Profil | Čt 24.2.2011 23:49:49
NCloud - Profil | Čt 24.2.2011 23:06:39
Čtenáři této diskuse také sledují
NLexikon boilies komponentů901
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLov z nafukovacího člunu1187
NJak na odlévání olova?856
NZlatá kaprařská malina1332
NDomácí swinger - výroba624
NSOLAR410
NHradec Králové a slepá ramena22
NNakupoval někdo v Anglii1186
Kde to žije - kaprařina
9:40NKrátkodobá kaprařina x 9916
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














