MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Jižní čechy

Víte někdo, jak to vypadá po povodních na tušťských pískovnách a v Suchdole? Jezdíval jsem tam na dovolenou a docela bych tam jel zas, ale jenom jestli tam zbyly ryby..

Autor diskuse: Radek
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 19.11.2002

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Jirka Pá 24.1.2003 9:06:41
Prasmen: Kdo, kdy, jak, na co??
N Prasmen St 15.1.2003 14:36:15
Jo na Tušťské pískovně se po záplavách chytnul Sumec 214 cm , takže nějaký ryby tam ještě jsou .
N Osprey - ® St 20.11.2002 16:09:21
Příroda je mocná čarodějka, jestli nejezdíš vysloveně pro ryby, tak příští léto už to bude až na pár detailů snesitelné. Obsádka se ale urovná až po pár letech. Jinak při samotné povodni se chytá špatně, na stojáku vůbec a na řece to jde jen na pár místech a tam je skoro lepší nechat ryby na pokoji... Ryb vyplavených z rybníků bylo v JČ po povodních fakt hodně a rybáři se o ně postarali, dřív než se chuděry stačily rozkoukat. Co přežilo se uvidí na jaře. Čau.
N Radek St 20.11.2002 14:21:22
Líbilo se mi tam určitě, ale deště a povodně mě druhý den po příjezdu hnaly domů. ;-( A menší úlovky nehrozí, nepodařilo se mi tam chytit nic..
N Osprey - ® St 20.11.2002 13:48:07
Zbyly, proč by nezbyly... Přežijou (i když ne beze ztrát)povodně i ty masakry potom a navíc nějací ONI určitě vysadí další. Promiň mi ten jízlivý tón, tak trochu patřím k těm "oněm"... Jestli se ti tam líbilo, tak snad přežiješ i o něco menší úlovky v nastávající sezóně.
N Jirka St 20.11.2002 9:02:05
Přetékala přes les a louku, (měla cca 4-5m vody nadstav) odtékající voda s sebou brala písek a zvětšovala si odtok, nejdřív to byl potůček, pak potok... nakonec průlom hráze (stěny, nasypu) široký cca 70m a hluboký 4m. Po poklesu vody zbyl tenhle šílený kráter nad úrovní hladiny, pár tisíc tun písku v lese, na loukách a desítky zničených domů a chat v oblasti Majdalény... Muselo to být děsné. Byl jsem tam asi měsíc poté a na břehu sedělo mnoho rybářů - od Majdalény ze strany od Lužnice byl každý flek obsazený až tak do poloviny pískovny. Když jsem byl v rybářství u žel. přejezdu v Suchdole pro povolenku, tak mi řekli, že s kapry je to tam hotová masařina. Já si tam hrál s okouny, ale na straně od Suchdola, mám to tam blíž.
N Radek Út 19.11.2002 14:40:58
Že se majdalena protrhla, to jsem slyšel (a velkou suchdolskou spojenou s Lužnicí viděl). Ale ja se může protrhnout pískovna, když je to díra v zemi?
N Jirka Út 19.11.2002 8:32:00
Na malé pískovně zbylo vše a nasazovali v říjnu, na velké Suchdolské/tušťské bylo v říjnu rybářů jak naseto a na dlouhé majdalénské prý po povodni šli kapři jako diví. Majdalénská byla protržená a odtekla do Lužnice, ale zase tam zeshora přišlo hodně ryb po vodě. Byl jsem tam naposledy v říjnu, přívlač na majdalénské (okouni), přívlač na malé suchdolské (štika.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinky značky MIVARDI pro rok 2017 SKLADEM!

Nově jsme pro vás naskladnili všechny dostupné novinky značky MIVARDI pro sezónu 2017. CAMO Lehátka, Stojany, Tašky CAMO nebo se stolkem, Nová podložka NEW DYNASTY, Křesílko COMFORT FEEDER, Spousta příslušenství pro křesílka k odkládání!


akce, rybareniAkce roku 2017 snížení ceny u Echolotů Deeper

Dodáme do 24 hodin a bez balného a poštovného.Akce roku 2017 snížení ceny u nahazovacích Echolotů Deeper.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...