MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

počet docházek na pstruhovém revíru

Chtěl bych se informovat jak je to v MRS z počtem docházek na pstruhovém revíru?Je možné v jednom dni navštívit třeba tři revíry třeba svratka 9-10,11p,12 a druhý den v tom samém týdnu chytat.

Autor diskuse: Méďa ji ®
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 9.8.2006

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N jepice.cz - ® St 9.8.2006 16:27:46
detreux- a na pstruhovce nebudeš moct při plavce použít nástrahu živočišného původu!
N hraji - ® St 9.8.2006 16:23:15
detreux: nerozumím tomu jak jsi na tohle přišel. Proč by to nešlo. Zákon ani BP nezakazují změnu způsobu lovu v jednom dnu. Pouze kdybys ráno šel lovit lososovité ryby a ulovil a ponechal by sis tři, pak končí denní lov a nemůžeš dál lovit. Ale kdyby sis ponechal jen třeba dva pstruhy, můžeš dál lovit a dokonce změnit způsob lovu.
N detreux - ® St 9.8.2006 16:18:27
hraji: kdyz du na normal revír tak celkem rád ráno vláčím a odpoledne si třebas zaplavačkuju, takze tohle na pstruhovce nejde???
N hraji - ® St 9.8.2006 9:54:44
xycht. jistě, jak jsem napsal níže, lov jiných než lososovitých ryb není omezen počtem dnů.
N xycht St 9.8.2006 9:52:41
hraji: a kdybych lovit štiky a tlouště tak můžu chodit každej den?
N hraji - ® St 9.8.2006 9:43:30
detreux: v MRS to pozná dle způsobu zápisu datumu, při lovu lososovitých ryb jsi povinen datum zakroužkovat, při lovu ryb nedravých se datum dvakrát podtrhne a při lovu ryb dravých (dříve škodlivých) se křížem přeškrtne.
N detreux - ® St 9.8.2006 9:39:49
takze ten kdo chytá chyt a pust nic nemusí řešit :) Hej kdysi mi to nekdo vysvetloval ale už si nepamatuju jak to bylo, sam pstruhovku nemám, jak třebas RS pozná ze jdu na sptruhy nebo ty cejny a kapry?
N hraji - ® St 9.8.2006 7:36:46
V MRS a stejně tak v ČRS je povoleno na pstruhovém rybářském revíru lovit lososovité ryby tři dny v týdnu. Počet navštívených revírů v jednom dnu není omezen. Takže bez ohledu na to, na kolika revírech budeš v jednom dni lovit, můžeš na pstruhovém revíru lovit lososovité ryby jen tři dny v týdnu. Ryby jiné než lososovité (například kapra, cejna apod) můžeš lovit sedm dní v týdnu, všechny ulovené lososovité ryby však musíš pustit.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniEiger Nepromokavá souprava Rainy Set (SLEVA 52%)

Za 1 299 Kč s DPH.
Set do deště od firmy Eiger je vyrobený ze 100% nepromokavého ohebného PU materiálu. Tento komplet Vám zaručí že i za vytrvalého deště zůstanete v suchu.


akce, rybareniGiants Fishing Bivak QT Bivvy 2 Man

Za 4 840 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin.Na tento bivak byl použit vodě odolný materiál 210D té nejvyšší kvality 5 000mm srážek, který je 100% nepromokavý.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
PEPA cestovní kancelář s.r.o. PEPA cestovní kancelář s.r.o.

Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina, Panama, Maledivy,...