MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

VN Kráľová – informácia o prístupe motorovými vozidlami

Kategorie: Všeobecné

VN Kráľová – informácia o prístupe motorovými vozidlami

V 27. týždni sa uskutočnili dve pracovné stretnutia na pôde Slovenského vodohospodárskeho podniku š.p., OZ Piešťany - Povodie dolného Váhu Šaľa, kde sa prejednali podmienky vstupu členov SRZ motorovými vozidlami na rybárskom revíri VN Kráľová, ktorého užívateľom je SRZ Rada Žilina. Naďalej platí na tomto rybárskom revíri v zmysle zákona č. 364/2004 Z.z. o vodách zákaz vjazdu motorovými vozidlami na korunu hrádze ako aj na návodnú stranu hrádze. Na celom revíri je potrebné dodržiavať označenie, t.j. zákazové tabule.

V súčasnosti je možné využívať na prejazd a parkovanie nasledovné úseky:

1. Úsek ľavostrannej hrádze (v smere toku) rkm 1,200 až po ZKŠ (ťažba štrku) rkm1,900. Možnosť parkovania a prejazdu 5 m od päty hrádze. Vjazd motorovými vozidlami od Štrkovca.
2. Úsek ľavostrannej hrádze od odberného objektu Šoporňa po ZKŠ – / rigol /. Tento úsek je práve v riešení!
3. Úsek ľavostrannej hrádze od rkm 6,0 až po rkm 9,00 - kazeta "C" pri diaľničnom moste /prejazd po náveternej strane rigola /odvodňovací kanál/od Šoporňe a parkovanie pri mostoch cez rigol. Prístup je možný aj od obce Šintava vedľa Váhu, parkovanie na kazete "C" od diaľničného mosta.
4. Úsek pravostrannej hrádze 8,00 rkm – 2,9 rkm. Tento úsek je práve v riešení!
5. Úsek pravostrannej hrádze 2,9 rkm – 2,1 rkm. Možnosť parkovania a prejazdu 5 m od päty hrádze.
6. Úsek pravostrannej hrádze 2,1 km – po 1,7 km je uzavretý.z dôvodu vyhláseného CHVÚ Kráľová (lesík). Jedná sa o priestor päty hrádze pri lese v katastri obce Kajal.
7. Úsek pravostrannej hrádze od 1,7 rkm po 0,100 rkm. Možnosť parkovania a prejazdu 5m od päty hrádze. Príjazd od odberového objektu Kráľova.

V nadchádzajúcom období SRZ Rada vyvinie maximálne úsilie na vyriešenie možnosti parkovania a príjazdu k spokojnosti všetkých členov SRZ. Zároveň žiadame o rešpektovanie pokynov rybárskej stráže a vodnej stráže SVP, š.p. OZ Piešťany (Povodie Váhu). O ostatných dojednaných podmienkach výkonu rybárskeho práva na tomto rybárskom revíri budú ZO SRZ informované priebežne.

 

Sp. - ®, 23.9.2008

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniMega výprodej! Stovky výrobků za neopakovatelné ceny!

Tak tohle si rozhodně nemůžete nechat ujít! Velký posezónní výprodej více než 400 výrobků za likvidační ceny se slevami až 75%. Neváhejte, platí pouze do vyprodání zásob!


akce, rybareniZfish Přístřešek Classic Shelter ZFP

Za 3 299 Kč s DPH.
Pokud hledáte skutečně praktický, lehký a rychle postavitelný přístřešek nejen na kratší výpravy k vodě tak je pro vás model Classic Shelter ZFP od Zfish ideální volbou.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Tomas-carpio.cz Tomas-carpio.cz

nejvyšší kvalita za nejnižší ceny pro naše kapraře. výběr toho nejlepšího od fox, rod hutchinson, shimano, carp spirit, dynamite baits, ace,...