MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

6. ročník soutěže v rybářských vědomostech pro žáky ZŠ

Kategorie: Všeobecné

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína v Třeboni vyhlašuje pro žáky základních škol již šestý ročník soutěže „Rybářské vědomosti “. Dovolujeme si Vám nabídnou možnost také se zapojit. Soutěž je svým rozsahem určena pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ.

Skládá se z rybářského testu, odpovědního listu a formuláře s přihláškou. Vše je ke stažení na www.ssrv.cz od 15.9.2016 v záložce „AKCE ŠKOLY“ / „Soutěž rybářské vědomosti“. Úkolem soutěžícího žáka je stažení si testu z webových stránek naší školy (adresa výše), vyplnění odpovědního listu a přihlášky. Obě vyplněné listiny si žák nechá potvrdit svou základní školou (razítko školy) a do 30.11.2016 zašle na adresu: Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Táboritská 941, 379 01, Třeboň.

Více informací zde: http://www.ssrv.cz/a-1011-6-rocnik-souteze-v-rybars​kych-vedomostech-pro-zaky-zs.html

 

fotojakes - ®, 21.9.2016

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniRybářský kufr a stolička 2v1

Za 1 099 Kč s DPH.
Rybářský kufr vhodný jako doplněk výbavy pro rybáře na zimní, mořský, nebo klasický rybolov. Úložný prostor pojme opravdu spoustu rybářského vybavení.


akce, rybareniPrologic Lehátko Firestarter (SLEVA 68%)

Za 1 699 Kč s DPH.
Nejlevnější lehátko na trhu! Exkluzivně pouze u nás. Využijte unikátní akce, která se již nebude opakovat. Zásoba je omezená.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
AQUAZONA.CZ – Rybářské potřeby AQUAZONA.CZ – Rybářské potřeby

Rybářský e-shop s maximálními službami pro zákazníky. Rychlé dodání, široký výběr, snadná orientace na stránkách, skvělý slevový a věrnostní...