MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

U hráze sečské přehrady vznikají čarovné ledopády a krápníky

Kategorie: Všeobecné

Chrudimsko – O Seči a Ohebu už jsme v naší rubrice psali. Lákali jsme na ohebskou rulu a zříceninu hradu Oheb, která stojí v místech, kde Chrudimka, původně Kamenice, prudce ohnula svůj tok. Toto místo však stojí za návštěvu i v mrazivé zimě.

Na pravém břehu u hráze Sečské přehrady vyrůstají ve velkých mrazech rok co rok ledopády, krápníky a další prosklené objekty, které probouzejí fantazii každého z nás.

Ohebská rula je hornina rozpraskaná, rozpukaná a právě těmito puklina se pohybuje voda, která naprší na hřebenu u zříceniny. Následně pak vytéká puklinami ven a vytváří neopakovatelnou podívanou. Nechte se tedy zlákat k vycházce do ledového království u Seče.

Zdroj: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/u-hraze-se​cske-prehrady-vznikaji-carovne-ledopady-a-krapniky-​20160122.html

 

MAXXSKATER - ®, 25.1.2016

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNezničitelný splávek Lineaeffe

Za 49 Kč s DPH.
Nový, téměř nezničitelný splávek z pryže, můžete ho různě ohýbat bez újmy. Splávek je pevný a má možnost použití chemického světla průměru 4,5mm.


akce, rybareniPRESTON pouzdro na 2 pruty 160 cm

Za 1 790 Kč s DPH.
MONSTER 1+1 Rod Holdall 160 cm - pouzdro na 2 pruty s navijáky, tento tvrdý jednokomorový obal na pruty zajistí Vaším prutům i navijákům maximální komfort během přepravy. Pevné zipy a polstrovaný popruh přes rameno.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Párysův rybářský ráj Párysův rybářský ráj

Jičín, Hradecká 816