MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Lidé: Nízkou hladinu Orlíku nechceme

Kategorie: Všeobecné

Písecko – Letos je hladina orlické přehrady nejnižší za dobu od jejího napuštění. To způsobilo problémy i rekreačním střediskům na jejích březích. Už na začátku září většinou nemohla využívat užitkovou vodu z přehrady, protože čerpadla tak velké převýšení nezvládala. Dlouhodobé sucho a pokles hladiny se projevil i na studních.

Zdroj: http://pisecky.denik.cz/zpravy_region/lide-nizkou-h​ladinu-orliku-nechceme-20151012.html

 

JaMi - ®, 14.10.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Chtěl bych touto cestou poděkovat za vstřícný ohlas k zaslání nějakých rybářských potřeb do sbírky pro mého kamaráda, kterou jsem zde na MRKu vyhlásil a touto cestou jsem mu chtěl v nezáviděníhodné...

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Vlasec XLNT HP 1000 m (Sleva 52 %)

Za 269 Kč s DPH.
Díky novému vtlačovacímu procesu a novému co-polymeru jsme zvýšili nosnost v uzlu a snížili paměť, takže se z XLNT HP stává perfektní monofilní vlasec pro všestranné využití s úžasnými nahazovacími vlastnostmi.


akce, rybareniPrologic stolek spider table (SLEVA 75%)

Za 199 Kč s DPH.
Praktický stolek, který může být připevněn na jakýkoliv stojan nebo na jakoukoliv vidličku.Umožní snadný přístup ke všemu drobnému vybavení, které je potřeba během nahazování, krmení raketou, nebo při výměně nástrahy. Rozměry 23×17 cm.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen