MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

MRK dostal pětku, konečně!

Kategorie: Všeobecné

Dnes, 30.9.2006, MRK.cz dosáhl Google PageRank hodnoty 5! Pokud je mi známo, jsme jediný rybářský web v ČR, který má tak vysoké hodnocení, a v celé Evropě není mnoho takových.

Je to pro nás krásný dárek k chystaným 10tým narozeninám MRKu!

Co je Google PageRank

Google PageRank (PR) je v krátkosti hodnocení kvality webových stránek, které vyhodnocuje uznávaný vyhledávač Google (www.google.cz). Nulový PR mají nejméně kvalitní nebo zcela nové stránky, desítku mají nejlepší - např. google.com, apple.com. Nejlépší české stránky májí PR 8 (toplist.cz, cuni.cz) a takový seznam.cz má PR jen 7. Dá se zjednodušeně říci, že rozdíl kvality mezi dvěmi hodnotami po sobě (např. rozdíl mezi 4 a 5) je dvojnásobný.
PR se počítá složitými algoritmy, ale základním kritériem je počet zpětných odkazů, tedy kolik a jak kvalitních stránek na váš web odkazuje. Pokud na vás odkazuje kvalitní stránka s PR 10, budete na tom lépe, než kdyby na vás odkazovalo milion stránek s PR 2.

Hodnotu PR můžete vidět po nainstalování pluginu Google Toolbar do svého prohlížeče.

PageRank je jen oceněním, které samo o sobě ničemu příliš nepomáhá. Přesto je to významné ocenění v odborném světě tvůrců webových stránek.

Na MRKu přebíráme toto hodnocení ke stanovování pořadí odkazů v našem katalogu rybářských stránek (http://www.mrk.cz/rybarske_stranky.php).

 

Martin M. - ®, 30.9.2006

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Členská schůze MO ČRS Písek

Členská schůze MO ČRS Písek se bude konat v úterý 4. dubna 2017 od 17:00 hodin v hudebním sále Kulturního domu nábřeží 1.máje Písek

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKufřík dvojitý 379

Za 275
28x8x23cm


akce, rybareniPrologic Swinger Micro Hanger Kit (SLEVA 57%)

Za 259
Swinger od firmy Prologic má v sadě pět výměných tělíček různé barvy (bílou, modrou, černou, červenou a žlutou). Takže si každý rybář může zvolit svou oblíbenou a nebo si barvy měnit dle své nálady.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ

Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Vám nabízí přehledný e-shop se zázemím kamenného obchodu rybářských potřeb v Uherském Brodě. Nabízíme...