MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

MRK dostal pětku, konečně!

Kategorie: Všeobecné

Dnes, 30.9.2006, MRK.cz dosáhl Google PageRank hodnoty 5! Pokud je mi známo, jsme jediný rybářský web v ČR, který má tak vysoké hodnocení, a v celé Evropě není mnoho takových.

Je to pro nás krásný dárek k chystaným 10tým narozeninám MRKu!

Co je Google PageRank

Google PageRank (PR) je v krátkosti hodnocení kvality webových stránek, které vyhodnocuje uznávaný vyhledávač Google (www.google.cz). Nulový PR mají nejméně kvalitní nebo zcela nové stránky, desítku mají nejlepší - např. google.com, apple.com. Nejlépší české stránky májí PR 8 (toplist.cz, cuni.cz) a takový seznam.cz má PR jen 7. Dá se zjednodušeně říci, že rozdíl kvality mezi dvěmi hodnotami po sobě (např. rozdíl mezi 4 a 5) je dvojnásobný.
PR se počítá složitými algoritmy, ale základním kritériem je počet zpětných odkazů, tedy kolik a jak kvalitních stránek na váš web odkazuje. Pokud na vás odkazuje kvalitní stránka s PR 10, budete na tom lépe, než kdyby na vás odkazovalo milion stránek s PR 2.

Hodnotu PR můžete vidět po nainstalování pluginu Google Toolbar do svého prohlížeče.

PageRank je jen oceněním, které samo o sobě ničemu příliš nepomáhá. Přesto je to významné ocenění v odborném světě tvůrců webových stránek.

Na MRKu přebíráme toto hodnocení ke stanovování pořadí odkazů v našem katalogu rybářských stránek (http://www.mrk.cz/rybarske_stranky.php).

 

Martin M. - ®, 30.9.2006

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic stolek spider table (SLEVA 75%)

Za 199 Kč s DPH.
Praktický stolek, který může být připevněn na jakýkoliv stojan nebo na jakoukoliv vidličku.Umožní snadný přístup ke všemu drobnému vybavení, které je potřeba během nahazování, krmení raketou, nebo při výměně nástrahy. Rozměry 23×17 cm.


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Tekutý dip Carptrack Amino WORM UP 150ml akce!

Za 279 Kč s DPH.
Impozantní dipy z naší produkce. Plně kompatibilní se všemi našimi příchutěmi boilie. Pro maximální efekt ponořte vaši nástrahu na 24hodin do dipu.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPPRODUCT.CZ CARPPRODUCT.CZ

Váš specialista nejen na lov kaprů. Zavedený E-shop s dlouholetými zkušenostmi a kamennou prodejnou, na trhu jsme přes 20 let....