MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Dětský rybářský tábor 2014 (15 dní)

Kategorie: Všeobecné

Moravský rybářský svaz, o.s., místní organizace Brno 5, pořádá ve dnech 28. 6. - 12. 7. 2014 letní pobytový tábor pro děti ve věku 8 – 15 let, se zaměřením na posílení rybářských dovedností a sportovní rybolov.

Tábor bude jako každoročně probíhat v samostatném rekreačním areálu situovaném v zátoce údolní nádrže Dalešice (rybářský revír Jihlava 7 – 8). Vzdálenost od Brna cca 55 km. 

Ubytování pro všechny účastníky, je zajištěno ve dvoulůžkových stanech s podsadou. Hygienické zázemí je velmi dobré, k dispozici je umývárna s teplou vodou a se sprchami. Stravování po celou dobu pobytu je zajištěno v jídelně formou plné penze se svačinami a je součástí ceny za pobyt, která stejně jako loni činí 4500 Kč. V ceně pobytu je práce zkušených rybářských vedoucích a zdravotníka, doprava tam i zpět a hodnotné ceny v táborových soutěžích.

Mimo rybaření je připraveno i sportovní vyžití, poznávání okolí formou výletů, a her. Areál je zcela izolován od civilizace a má vlastní příjezdovou cestu. Nejbližší vesnice cca 2 km. Kaňon řeky Jihlavy přechází v tomto místě v malou louku sevřenou mezi skalami, s pozvolným přístupem k vodě. Dominantou zátoky je malý skalnatý ostrůvek, vzdálený od stanů cca 150 metrů.

Podrobné informace poskytneme zájemcům na níže uvedených telefonních číslech, webové adrese nebo osobně v kanceláři MO BRNO 5 na Plotní ulici č. 26, každé úterý od 15 do 18 hodin. K dispozici je i fotografická dokumentace z táborů v letech 2002 – 2013.

Podmínkou účasti je úhrada níže uvedených plateb, (lze využít i příspěvků zaměstnavatele rodičů), dobrý zdravotní stav dítěte a držení rybářského lístku a povolenky k lovu ryb pro vody mimopstruhové (MRS) na rok 2014.

Další informace včetně soupisu potřebného vybavení budou všem rodičům předány na schůzce organizátorů tábora s rodiči dne 12. června 2014 v 17 hodin v kanceláři MRS,o.s. MO Brno 5, plotní 26, 602 00 Brno.

Účast zákonného zástupce dítěte na této schůzce je velmi důležitá - nezapomeňte !

Kontakty:
MO Brno 5: tel.: 777 840 544; www.mrsbrno5.cz; e-mail: info@mrsbrno5.cz,
Hlavní vedoucí: Tomáš Opravil 728 729 071, opravil@fch.vutbr.cz

Vážení rodiče,
v případě, že Vás naše nabídka oslovila a Vaše dítě splňuje výše uvedené podmínky, vyplňte prosím závaznou přihlášku k pobytu, kterou předejte e-mailem, nebo poštou na adresy – opravil@fch.vutbr.cz nebo Tomáš Opravil, FCH VUT v Brně, Purkyňova 118, 612 00 Brno.

Po obdržení přihlášky vám budou zaslány potřebné údaje pro provedení platby a unikátní variabilní symbol, pod kterým uskutečníte platbu. V případě platby v hotovosti bude vydán doklad, na kterém bude v účelu platby napsáno, mimo jiné, také jméno dítěte za které je platba prováděna. Kapacita tábora je max. 30 účastníků, po naplnění budeme přijímat pouze náhradníky, proto s přihláškou zbytečně nečekejte.

Účastnický poplatek pro rok 2014 činí 4.500,-Kč (300kč/den)

 

info@mrsbrno5.cz, 11.3.2014

Diskuse k bleskovce

N Kedr - ® So 15.3.2014 20:14:25
konečně jen trošku pozdě

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAKCE Nash Indulgence Air Frame Emperor bedchair

Za 14 660 Kč s DPH.
Emperor - Šestinohá verze, která je extémně široká 115cm a koncipovaná pro velké pohodlí jednoho rybáře nebo dokonce pro dva lidi. Pokud tedy jezdíte na ryby s manželkou, přítelkyní, atd. Není již tedy potřeba brát sebou dvě lehátka, nbrž postačí tohle jedno.


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Boilie Carptrack ELITE STRAWBERRY 1kg akce!

Za 356 Kč s DPH.
Zcela nové boilie vycházející z veleúspěšného boilie Elite. Toto boilie jsme vylepšili pár novými složkami a hlavně stejným superatraktivním jahodovým práškem, který hotovému boilie dodal kouzelný jahodový podtext.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
ML SPORT ML SPORT

Brno, Bohunická 67