MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Dětský rybářský tábor 2014 (15 dní)

Kategorie: Všeobecné

Moravský rybářský svaz, o.s., místní organizace Brno 5, pořádá ve dnech 28. 6. - 12. 7. 2014 letní pobytový tábor pro děti ve věku 8 – 15 let, se zaměřením na posílení rybářských dovedností a sportovní rybolov.

Tábor bude jako každoročně probíhat v samostatném rekreačním areálu situovaném v zátoce údolní nádrže Dalešice (rybářský revír Jihlava 7 – 8). Vzdálenost od Brna cca 55 km. 

Ubytování pro všechny účastníky, je zajištěno ve dvoulůžkových stanech s podsadou. Hygienické zázemí je velmi dobré, k dispozici je umývárna s teplou vodou a se sprchami. Stravování po celou dobu pobytu je zajištěno v jídelně formou plné penze se svačinami a je součástí ceny za pobyt, která stejně jako loni činí 4500 Kč. V ceně pobytu je práce zkušených rybářských vedoucích a zdravotníka, doprava tam i zpět a hodnotné ceny v táborových soutěžích.

Mimo rybaření je připraveno i sportovní vyžití, poznávání okolí formou výletů, a her. Areál je zcela izolován od civilizace a má vlastní příjezdovou cestu. Nejbližší vesnice cca 2 km. Kaňon řeky Jihlavy přechází v tomto místě v malou louku sevřenou mezi skalami, s pozvolným přístupem k vodě. Dominantou zátoky je malý skalnatý ostrůvek, vzdálený od stanů cca 150 metrů.

Podrobné informace poskytneme zájemcům na níže uvedených telefonních číslech, webové adrese nebo osobně v kanceláři MO BRNO 5 na Plotní ulici č. 26, každé úterý od 15 do 18 hodin. K dispozici je i fotografická dokumentace z táborů v letech 2002 – 2013.

Podmínkou účasti je úhrada níže uvedených plateb, (lze využít i příspěvků zaměstnavatele rodičů), dobrý zdravotní stav dítěte a držení rybářského lístku a povolenky k lovu ryb pro vody mimopstruhové (MRS) na rok 2014.

Další informace včetně soupisu potřebného vybavení budou všem rodičům předány na schůzce organizátorů tábora s rodiči dne 12. června 2014 v 17 hodin v kanceláři MRS,o.s. MO Brno 5, plotní 26, 602 00 Brno.

Účast zákonného zástupce dítěte na této schůzce je velmi důležitá - nezapomeňte !

Kontakty:
MO Brno 5: tel.: 777 840 544; www.mrsbrno5.cz; e-mail: info@mrsbrno5.cz,
Hlavní vedoucí: Tomáš Opravil 728 729 071, opravil@fch.vutbr.cz

Vážení rodiče,
v případě, že Vás naše nabídka oslovila a Vaše dítě splňuje výše uvedené podmínky, vyplňte prosím závaznou přihlášku k pobytu, kterou předejte e-mailem, nebo poštou na adresy – opravil@fch.vutbr.cz nebo Tomáš Opravil, FCH VUT v Brně, Purkyňova 118, 612 00 Brno.

Po obdržení přihlášky vám budou zaslány potřebné údaje pro provedení platby a unikátní variabilní symbol, pod kterým uskutečníte platbu. V případě platby v hotovosti bude vydán doklad, na kterém bude v účelu platby napsáno, mimo jiné, také jméno dítěte za které je platba prováděna. Kapacita tábora je max. 30 účastníků, po naplnění budeme přijímat pouze náhradníky, proto s přihláškou zbytečně nečekejte.

Účastnický poplatek pro rok 2014 činí 4.500,-Kč (300kč/den)

 

info@mrsbrno5.cz, 11.3.2014

Diskuse k bleskovce

N Kedr - ® So 15.3.2014 20:14:25
konečně jen trošku pozdě

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCralusso Feeder & Carp Line 300 m

Za 137 Kč s DPH.
Nový vlasec s nízkou průtažností určený pro milovníky lovu na feeder či klasickou kaprařinu. Potažení Fluoro-carbonem zajišťuje vlasci lepší nahazovací vlastnosti a lepší potápivost. Návin 300 m.


akce, rybareniEiger Ušanka black (SLEVA 72 %)

Za 299 Kč s DPH.
Černá zimní kožešinová čepice s odklopnými postranními částmi krytí uší pro spolehlivou ochranu Vaší hlavy před mrazem a nepříznivými povětrnostními podmínkami v zimním období.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...