MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Heřminovy dál bojují proti přehradě, peticí i koncertem

Kategorie: Všeobecné

Nové Heřminovy na Bruntálsku, které mají být částečně zaplaveny vodou nové přehrady, se projektu znovu brání. Představitelé malé jesenické obce společně s Hnutím Duha zorganizovali novou petiční akci. Na protest připravují i koncert. Od aktivity si slibují především medializaci problému a zapojení veřejnosti. Povodí Odry naopak dál stavbu v hodnotě předpokládaných osmi miliard připravuje.

http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/herminovy​-dal-bojuji-proti-prehrade-petici-i-koncertem

 

rover - ®, 25.5.2012

Diskuse k bleskovce

N P.R.E.D.A.T.O.R - ® Pá 25.5.2012 21:54:34
nofish >> mno to budou,s tím nikdo nepohne,lidé co si tam budují v té oblasti nové obydlí,tak zase už s tím nesmí nic dělat,vše už je zhodnocený,je to humus,kde to žijem...
N Cinca - ® Pá 25.5.2012 21:52:47
Já to mám z Mladé Boleslavi dost daleko,tak to nemůžu posoudit,zda jde o nutnost,či jde pouze o velké prachy!? Ale v Široké Nivě jsme byli před x lety na dovolené,bylo tam krásně a jako starého "bunkrologa" by mě bylo líto desítek zatopených různých typů lehkých objektů čs. předválečného opevnění s na mnoha místech zachovalým zákopovým systémem.
N Jjapan - ® Pá 25.5.2012 21:34:17
nofish >> Nofish: Beru tvou reakci jako sarkazmus. Doufám, že jsem pochopil dobře:-))). Ten kdo to tam zná. Tak ví, že Heřminovy jsou pouze betonářská lobby. Je smutné, že rádoby ochranáři chtěji zničit kus krásné přírody.
N nofish - ® Pá 25.5.2012 8:08:50
Heřmínovy budou a tečka. Kdo to tam zná a ví o co jde chápe i proč budou. Ostatní si prostě myslí, že se stát zbláznil a chce z nudy stavět přehradu za miliardy. LIdé plýtvají energií, co do peticí tak podobných protestů.... (mimochodem, těch 10 aut od moravskoslezské betonářské - čti povodí Odry, tam nejezdí každodenně jen tak...)

[ Vstoupit do diskuse - 4 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Boilie Carptrack MONSTER-LIVER 1kg

Za 312 Kč s DPH.
Pravděpodobně jedno z nejúspěšnějších boilie uplynulých pár let. Kombinace našeho mixu Monster a Liver v poměru 1:1 je přesně to, co budou kapři vždy preferovat před ostatními návnadami.


akce, rybareniFOX Prut teleskopický EOS 12ft 3lb Rod

Za 1 620 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější! Ideální pro začínající rybáře nebo pro kapraře, kteří mají menší rozpočet, ale i tak chtějí kvalitu Fox


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK ALBA tour s.r.o. CK ALBA tour s.r.o.

Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových evropských i světových...