MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Heřminovy dál bojují proti přehradě, peticí i koncertem

Kategorie: Všeobecné

Nové Heřminovy na Bruntálsku, které mají být částečně zaplaveny vodou nové přehrady, se projektu znovu brání. Představitelé malé jesenické obce společně s Hnutím Duha zorganizovali novou petiční akci. Na protest připravují i koncert. Od aktivity si slibují především medializaci problému a zapojení veřejnosti. Povodí Odry naopak dál stavbu v hodnotě předpokládaných osmi miliard připravuje.

http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/herminovy​-dal-bojuji-proti-prehrade-petici-i-koncertem

 

rover - ®, 25.5.2012

Diskuse k bleskovce

N P.R.E.D.A.T.O.R - ® Pá 25.5.2012 21:54:34
nofish >> mno to budou,s tím nikdo nepohne,lidé co si tam budují v té oblasti nové obydlí,tak zase už s tím nesmí nic dělat,vše už je zhodnocený,je to humus,kde to žijem...
N Cinca - ® Pá 25.5.2012 21:52:47
Já to mám z Mladé Boleslavi dost daleko,tak to nemůžu posoudit,zda jde o nutnost,či jde pouze o velké prachy!? Ale v Široké Nivě jsme byli před x lety na dovolené,bylo tam krásně a jako starého "bunkrologa" by mě bylo líto desítek zatopených různých typů lehkých objektů čs. předválečného opevnění s na mnoha místech zachovalým zákopovým systémem.
N Jjapan - ® Pá 25.5.2012 21:34:17
nofish >> Nofish: Beru tvou reakci jako sarkazmus. Doufám, že jsem pochopil dobře:-))). Ten kdo to tam zná. Tak ví, že Heřminovy jsou pouze betonářská lobby. Je smutné, že rádoby ochranáři chtěji zničit kus krásné přírody.
N nofish - ® Pá 25.5.2012 8:08:50
Heřmínovy budou a tečka. Kdo to tam zná a ví o co jde chápe i proč budou. Ostatní si prostě myslí, že se stát zbláznil a chce z nudy stavět přehradu za miliardy. LIdé plýtvají energií, co do peticí tak podobných protestů.... (mimochodem, těch 10 aut od moravskoslezské betonářské - čti povodí Odry, tam nejezdí každodenně jen tak...)

[ Vstoupit do diskuse - 4 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNaviják Okuma Custom Black CB 60

Za 1 899 Kč s DPH.
Dokonale vyvážená klička s dřevěnou koncovkou a oblíbený retro vzhled dávají dohromady skutečněatraktivní naviják Okuma Custom Black CB 60.


akce, rybareniLEDLENSER H7.2

Za 1 908 Kč s DPH.
Nová čelovka H7.2 má vyšší výkon, ochranu proti vodě IPX 4, nový ergonomicky tvarovaný box baterií s polyuretanovým potahem pro daleko pohodlnější nošení a speciálně upravenou hlavu


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Braunstar - rybářské potřeby Braunstar - rybářské potřeby

Internetový on-line obchod zaměřený na všechny způsoby rybolovu ( 10.000 položek on-line ) Zboží Vám doručíme do 24 hodin ( následující...