MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Na Křivém jezeře staví hráze chráněný bobr

Kategorie: Všeobecné

Břeclavsko /PŘÍRODNÍ KLENOTY/ - Pod hladinou Nových Mlýnů zmizela většina tamních lužních lesů. Část těchto zvláštních porostů obývaných ohroženými druhy rostlin a živočichů se ale přece jen zachovala jižně od Dolní nádrže. Tvoří národní přírodní rezervaci Křivé jezero, o které pojednává další díl pravidelného seriálu Deníku Rovnost Přírodní klenoty jižní Moravy.
V předválečném období sloužilo dnešní chráněné území k pastvě dobytka. Les lidé využívali jako zdroj paliva i stavebního dříví. Louky pravidelně kosili.

http://breclavsky.denik.cz/serialy/na-krivem-jezere​-stavi-hraze-chraneny-bobr-20120402.html

 

rover - ®, 3.4.2012

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareni Lehátko Specialist Plus 8 nohé + taška na lehátko Zdarma!

Za 2 812 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin a bez bal. a poštovného.Výborné lehátko na osmi nohách, které ocení ti nejnáročnější rybáři. Nyní super akce osminohé lehátko za cenu šestinohého a jako bonus taška zdarma.


akce, rybareniCralusso General Match 150m

Za 116 Kč s DPH.
Velmi spolehlivý vlasec s vysokou nosností, skvělou poddajností, zvýšenou odolností proti UV záření a oděru. Vhodný pro široké rybářské použití např. na feeder,plavanou, přívlač ale i na výrobu udiček na děličku. K dostání v několik různých průměrech, nosnost v tahu viz. foto níže. Návin 150 m.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Chyť a pusť Chyť a pusť

Obchod Chyť a pusť vám nabízí široký sortiment rybářských potřeb. Vyzkoušejte nás a zařaďte se mezi tisíce spokojených rybářů, kteří si...