MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Počasí začalo rybářům přát, voda se ochladila

Kategorie: Všeobecné

Jindřichohradecko – Horusický rybník, ve kterém v pondělí třeboňští rybáři začali zatahovat sítě, odstartoval hlavní sezónu podzimních výlovů na Třeboňsku. Výměrou 438 hektarů je třetím největším rybníkem v republice.
Ovšem z hlediska produkce ryb je podle předsedy představenstva Rybářství Třeboň Josefa Malechy spolu s Bošileckým, který se bude lovit v listopadu, nejlepší. Král rybníků Rožmberk vydá maximálně kolem 250 tun ryb, zatímco u daleko menšího Horusického rybáři počítají, že tento týden v sítích uvízne kolem 300 tun a v létě na plné vodě již odlovili 200 tun.

http://jindrichohradecky.denik.cz/podnikani/pocasi-​zacalo-rybarum-prat-voda-se-20111019.html

 

rover - ®, 20.10.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniRon Thompson Prut EVP2 Carp + druhý Zdarma

Za 999 Kč s DPH.
Jedná se o lehké a cenově dostupné kvalitní kaprové pruty. Tyto pruty Vás překvapí svojí akcí při zdolávání a dlouhých náhozech. Prut má krásný tmavě zelený blank s čenými doplňky.


akce, rybareniKORDA Booster-Dip Goo

Za 420 Kč s DPH.
Korda Goo je dip, booster atraktor a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Goo, musíte vidět, aby jste uvěřili a právě díky němu je Goo tak revoluční. Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen