MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Úhyn ryb na přehradě? O trestný čin prý nešlo

Kategorie: Všeobecné

Plumlov – Policisté dál prošetřují úhyn více než tuny ryb v laguně u Valáška jinak vypuštěné plumlovské přehrady. Ryby lekly před více než dvěma týdny.
„Vyšetřování ještě neskončilo. Předběžně to vypadá, že nešlo o protiprávní jednání, tedy ani o trestný čin, ani o přestupek,“ konstatovala prostějovská policejní mluvčí Eva Čeplová. Dodala, že s největší pravděpodobností stojí za úhynem ryb velká vedra.

http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/uhyn-ryb​-na-prehrade-o-trestny-cin-pry-zrejme-nesl.html

 

rover - ®, 2.8.2011

Diskuse k bleskovce

N MAXXSKATER - ® Út 2.8.2011 14:52:08
SOPTIK 52 >> Přesně tak, naprosto s Tebou souhlasím a úplně přesně jsi vystihl můj názor na věc.
N SOPTIK 52 - ® Út 2.8.2011 11:05:19
mě to připadá,jako když silničáři v zimě vypustí perličku na omluvu,že je překvapil sníh.Tady to je to samé,konstatování,že v létě jsou vedra.A když teče voda do bot,tak najednou se to nechá alespoň částečně dále odlovit.To je jak v KOCOURKOVĚ.

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniBig Pit navijáky s 15% slevou!

Myslíte už na novou sezónu a přemýšlíte o nových navijácích? Pokud ano a chcete si pořídit navijáky s velkou cívkou, pak jsou Big Pity tou správnou volbou! Všechny značky a modely z naší nabídky tento týden jen u nás můžete pořídit se slevou 15%!


akce, rybareniRon Thompson Prut EVP2 Carp + druhý Zdarma

Za 999 Kč s DPH.
Jedná se o lehké a cenově dostupné kvalitní kaprové pruty. Tyto pruty Vás překvapí svojí akcí při zdolávání a dlouhých náhozech. Prut má krásný tmavě zelený blank s čenými doplňky.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING

Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře za ostrovem Sal je...