MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Využití dotace Plzeňského kraje

Kategorie: Všeobecné

Do sedmnácti většinou pstruhových revírů, bylo ve dnech 15. a 16. července rozvezeno více jak 40 000 ks lipanů ve stáří 1+ a o velikosti cca 15 cm. Lipani proto, že jsou v dnešní době nejvíce ohroženým původním druhem ryb, který se v nedávné minulosti na území Plzeňského kraje poměrně v hojném množství vyskytoval.

S ohledem na ochranu vysazených ryb nebudeme tentokrát upřesňovat lokality vysazení. Mortalita ulovených lososovitých ryb a lipanů je příliš vysoká. Proto i touto cestou prosíme všechny oprávněné k lovu, zejména muškaře, aby nechytali lipany pro zábavu a nedokazovali si na jejich úkor, jak jsou dobří lovci.

Odkaz,foto,info: http://www.crsplzen.cz/cz/novinky/49.html

 

foxxx - ®, 22.7.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniMega výprodej! Stovky výrobků za neopakovatelné ceny!

Tak tohle si rozhodně nemůžete nechat ujít! Velký posezónní výprodej více než 400 výrobků za likvidační ceny se slevami až 75%. Neváhejte, platí pouze do vyprodání zásob!


akce, rybareniJET FISH - Hotové boilie MYSTERY 15mm 250g akce!

Za 69 Kč s DPH.
Řada boilie vyrobená z naší dlouhodobě úspěšné boilie směsi. Skládá se z rybích mouček, enzymaticky upravených mořských mouček, extraktů, ptačích zobů a dalších surovin.