MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Televízna relácia Ryby, rybky, rybičky 12/2013

V ďalšej časti relácie sme pre vás pripravili veľmi zaujímavý test kaprových prútov. V najnovšej časti relácie sme pre vás okrem iného pripravili aj veľmi zaujímavý test kaprových prútov. Budeme porovnávať niekoľko kaprárskych prútov a zisťoavať, ako dosiahnuť čo najdlhší hod s použitím rôznych gramáží závažia. Výsledky nás veľmi prekvapili! S jedným z prútov sme dosiahli vzdialenosť až 188m - reálne opdmeranú na poli! Po úlovkovej súťaži sa vyberieme za šťukami. O tom, aké spôsoby sú pri ich love najúčinnejšie, vám porozpráva Pavol Vašíček. Na konci už tradične nebudú chýbať dobré rady na záver.

Martin M. - ®, 12.6.2013
Uživatel není autorem tohoto videa.
Průměrná známka: 2,33

Diskuse k tomuto rybářskému videu

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Boilie Carptrack ELITE STRAWBERRY 1kg akce!

Za 356 Kč s DPH.
Zcela nové boilie vycházející z veleúspěšného boilie Elite. Toto boilie jsme vylepšili pár novými složkami a hlavně stejným superatraktivním jahodovým práškem, který hotovému boilie dodal kouzelný jahodový podtext.


akce, rybareniDelphin Etna Carp Cork 3,6m 3lb 3díl AKCE 1+1 + Obal 145cm!

Za 3 530 Kč s DPH.
3 dílný, extrémně štíhlý a lehký kaprařský prut ETNA CARP. Nyní v akci 1+1 + Obal Zdarma! Doprava zdarma, možnost nákupu na splátky a další dárky dle vlastního výběru zcela ZDARMA.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING

Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře za ostrovem Sal je...