Jak se loví štiky!!
prostě nádhera
Uživatel není autorem nebo spoluautorem tohoto videa.
Diskuse k tomuto rybářskému videu
54 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)
Nweobler - Profil | Po 24.10.2011 20:10:16
Já sem si koupil 9 cm kopii plotice a candát jak prase takže dobrý.
Ntianord - Profil | Čt 20.10.2011 10:30:07
nevite nekdo co mel na navijaku podle toho jak to valil bych rekl ze snura nebo se pletu?
Nnofish - Profil | So 15.10.2011 21:39:39
Alabalik >> jak vidím tak jsi na tom stejně jako já na SM. To už není možné. Pokud nezačnou brát kapři woblery a gumy tak za dva roky už bude zbytečné vláčet, bude-li to tak pokračovat....
Přesně, až mi někdo ukáže že na to chytne někde kde já na jiné gumy ne, pak je koupím.......
Přesně, až mi někdo ukáže že na to chytne někde kde já na jiné gumy ne, pak je koupím.......
NAlabalik - Profil | So 15.10.2011 21:36:19
retrívr >> Až natočí někdo tohle někde na svazovce, tak se nechám přesvědčit. Já dnes uvláčel na Vltavě za celé dopoledne jednoho okouna (sotva 20 cm a snad z hladu vzal těžkou 8 cm plandavku uplně do huby, až ho táhla hlavou dolu ke dnu!) a to jsem vyzkoušel vše možné ve všech velikostech.
Nretrívr - Profil | So 15.10.2011 21:07:04
Maty96 - >> Video určitě pěkný. Jen je to reklama. Nevidím problém v chytání, problém je co. Ten tady evidentně nebyl.Myslím, že v těchto vodách by chytil každý, kdo už někdy chytal.Příjde mi to trochu mimo realitu.
Nnofish - Profil | So 15.10.2011 21:05:11
Figos >> viz níže.......... stejně ti budou k ničemu, pokud tam nejsou ty ryby........
NFigos - Profil | So 15.10.2011 21:03:46
Tak to chytání nemá vůbec chybu.Jde to nějak sehnat?Ale bude to pálka za to určo.Jedině něco zkusit vyrobit na ten styl.
Nnofish - Profil | So 15.10.2011 20:55:28
Přemas >> CarpHouser - 15.10.2011 20:35:53 >> kup si malé, jen gumy, drahé nejsou http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/vlaceci-nastrahy/rippery/umele-nastrahy-savage-gear-soft-4play-loose-body já na ně se*u ale drahé nejsou.
Nkapr1298 - Profil | So 15.10.2011 20:36:33
Přemas >> CarpHouser - 15.10.2011 20:35:53 >> by mě zajímalo kolik stojí
NCarpHouser - Profil | So 15.10.2011 20:35:53
kapr1298 >> ale jinak je to moc pěkná nástraha, viděl jsem ji naživo, bez váhání bych do ní šel taky, ale při těch ztrátách bych se asi nedoplatil ...
Nkapr1298 - Profil | So 15.10.2011 20:32:52
Přemas >> CarpHouser - 15.10.2011 20:31:17 >> no právě jediná možnost - všude možně
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










