MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Další vodní elektrárna v Žatci? Rozhodnutí se zatím odsouvá

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Tom - Tuk - ® Ne 24.1.2016 1:15:46
čolkař,zloch >> Ale jo, může a bude, protože úřednické prase atd... Vonizatovolenemůžou, jinak by žili jako cikáni. Jinak se neuživí, tenhle lidský sajrajt. Dnes mohou úředničit pro tzv. "stát" nebo "pomáhat a chránit".

Za normálních časů tihle sráči okopávali městský záhonek nebo vozili popelnici...

Jj, jiná doba!

T
N čolkař,zloch - ® So 23.1.2016 15:35:44
Tom - Tuk >> i když to u nás na Labi vidím dnes a denně-v parném létě MVE jede na plno a jez přes celé Labe vedle ní je suchý,jsem optimista a říkám si,že to šmejdům co zatím stojí nemůže procházet pořád.mezi muškaři je spousta chytrých a schopných lidí a snad si tenhle kus vody nenechají vzít partou lumpů,kterým jde jen o prachy.Když se podíváš na lidi,kteří jsou ve společnostech provozujících MVE a vlastníky pozemků,od kterých je získali,dostaneš se až k šíbrům jako je Janoušek a spol. a to je jiná liga než obyčejní rybáři a lidi v samosprávě Žatce.
N Tom - Tuk - ® So 23.1.2016 14:56:42
čolkař,zloch >> Ahoj. Nechci Ti kazit náladu, ale Tvoje naděje je marná. Nechá se uplatit, protože jinak přijde o práci. Co státní úředník to špinavá mrd.a, už z podstaty věci,. Je to podobné jako s fízlákama. Žijeme svět fašistickokomoušskožlutohvězdý a v takovém není prostor pro slušného člověka.
N čolkař,zloch - ® So 23.1.2016 12:33:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Jasný,prachatí Pepíci zase zmrvěj krásnej úsek pstruhový vody,nadojej si pár mega ročně na úkor rybářů,nebudou zachovávat minimální průtok,ryby to bude tlačit přes nefunkční plašičku na česla a v turbínách mlít nadrobno,k tomu udělají nějaký jakoby rybí prosmyk, z podjezí se stane stoják tak jako na Pátku či v Libochovicích a všichni budou spokojeni....tohle je svinstvo první třídy,snad tam někdo bude mít rozum a nenechá se uplatit.
N AC/DC - ® So 23.1.2016 9:12:45
Už vloni o tom snad nějaký zmínky padly, ale vypadalo to, že poslali ten nesmysl k ledu...bohužel asi ne dost důkladně...:-(
N martcv - ® Pá 22.1.2016 22:48:09
Pro prachy uděláme vše......:-(......místo kde prospívá solidně potočák začíná se objevovat lipan zas necháme zku.vit......krásné místo na procházky i běžce.....nerozumím tomu jak jsou lidi zabedněný

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNaviják Shimano Nasci FB

Kvalitní navijáky Nasci FB Od firmy Shimano. Je vybaven technologiemi, které obvykle najdete u výrazně dražších navijáků Shimano. Vynikající poměr užitné hodnoty a ceny.


akce, rybareniNový Smáček Drsek menší

Za 10 Kč s DPH.
Zcela nová imitace malé rybičky. Top nástraha na pstruhy a okouny.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybolov24.cz Rybolov24.cz

Vše pro ryby, rybáře a rybolov 24 hodin denně. Navazujeme na úspěšnou tradici 1.on-line obchodu s rybářskými potřebami na českém internetu....