MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Pytláci vypustili rybník plný línů, ryby zachránil déšť

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N dada11 - ® Út 18.8.2015 17:45:12
Já si myslím, že to byli nějací poblblí puberťáci.
N Piškothonza - ® Út 18.8.2015 17:41:15
zvědavec >> to je jasný,dnes a denně je to vidět i tady na Mrku a u našich vod...o))))
N zvědavec - ® Út 18.8.2015 16:59:03
Piškothonza >> Nepodceňuj hladovost čecháčků. Jsou i tací, kteří jsou téměř schopni po sobě sežrat houno když se jim to vyplatí. A takových není zrovna málo.
N Piškothonza - ® Út 18.8.2015 15:04:43
neviděl bych tuhle akci na obyčejnýho zloděje.....tohle bych typoval na hladový ukrajince,či jinou chamrad z východu....((
N nofish - ® Út 18.8.2015 14:14:04
Fantastická zpráva, dobře se to "prodává", ovšem realita. Tohle se děje běžně.
Na druhou stranu jsou i extrémy, kdy někomu vadí rybník na suchu a tak naruší "vypoštěcí zařízení". Tam bych to viděl jako větší problém, když třeba u pětihektarového nebesáku (bez přepadu) po velkém dešti prdne prožraná a prorostlá hráz...
Jo, je to hnusné, chttí někomu vypustit rybník, ale zpráva stejná as jako když někdo napíše, že se v tescu krade vodka- prostě se krade všude, co se dá dělat (jedině si svůj majetek hlídat). Stalo se mi to taky, někdo chtěl lovit dříve, bohužel. O tom to je, věnovat se práci na plno, jinak to stojí za prd ( a pokud to teče někde lesem do řeky, tak 2 ha takové placky, bez hloubky, by se daly "servat dolů" za noc a slovit, s troškou štěstí. Takže bych možná i tipoval na blbečka, co chtěl škodit a o ryby mu možná ani nešlo.
N Honza7 - ® Út 18.8.2015 13:58:31
Obávám se, že tohle nebude poslední pokus krádeže ryb. Nahrává celé této situaci neschopná justice a velmi chatrná morálka českého člověka. Pokud se nezvednou tresty včetně finančních postihů a nezvedne se tlak na naší justici o spravedlivou náhradu škod včetně zaúčtovaných veškerý nákladů k doložení škody ( vyřizování na PČR, pojišťovně, kontaktování firem k nápravě škod způsobených na stavidlech, branách a plotech, které zloději musí zdolat k získání ryb a to nejsou pouze náklady na dopravu, ale i na mzdu, poněvadž člověk se musí věnovat situaci, kterou způsobil zloděj a musí co nejrychleji zasáhnout k zabránění dalších škod ).
V případě, že se naše zákony nezmění ve prospěch poškozených, tak podobné zprávy se objeví častěji.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSet na dírky KOMPLET

Za 699 Kč s DPH.
Nová KOMPLETní sada na dírky pro rybáře, kteří nemají žádnou výbavu pro lov na dírkách. Obsahuje: prut, naviják, vlasec, stojánek, naběračku na led a nástrahy.


akce, rybareniPreston Precision Power 50m

Za 115 Kč s DPH.
Vlasec vhodný na výrobů návazců zejména na feeder a plavanou. Tento vlasec se vyznačuje vyjímečnou měkkostí, vláčností a skvělou pevností v uzlu i tahu. Výborný vlasec v poměru ceny a výkonu. Je dodáván v několika různých průměrech. Návin 50 m. Pevnost je úváděna v uzlu!


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Agency INTERBOHEMIA Agency INTERBOHEMIA

Nabízíme pronájem chat a chalup v oblíbených rybářských revírech (Lipno, Třeboň atd.) - prověřené objekty, rozsáhlý katalog, nízké ceny.