Výlov potoka el. agregátem

Diskuse k rybářskému videu Výlov potoka el. agregátem

Autor diskuse: brach - Profil , 5.12.2010

mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 18:34:42

Pvl >> zlatý kbelík :-)

    Pvl - Profil | Ne 28.4.2013 18:29:42

    mlíčnák >> Aby to nevyznělo že při každém slovování -- víš jak to je ...blbější nebo pomalejší odnese to horší . Když si dal člověk bacha "vyfásnul" kbelík .o§)) Jinak byla střídačka -kdo si kabel rozbalil tak si jej také smotal .o§)

      mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 18:26:30

      Pvl >> Já jen kýble , když bylo s čím :-)

        Pvl - Profil | Ne 28.4.2013 18:25:02

        mlíčnák >> V tomto případě je to také tak . Já to netahal :o§)) Jen ty dráty :o§(

          mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 18:20:04

          Pvl >> ono tahnůt tu kraxňu na hřbetě taky nic moc . Za pár km se pronese .

            Pvl - Profil | Ne 28.4.2013 18:13:58

            mlíčnák >> U nás to bylo vyřešeno já nevím snad 1km ? možná víc -- drátu na dvou cívkách Pak se převezl ag. jinam EDIT ono vyšlapovat s cívkou na hřbetě a bordelu kolem vody ,taky nebyl žádný med :o§)

              mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 18:12:04

              sfox >> ono i tak je to zabíračka .

                mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 18:11:25

                Pvl >> Já už to naštěstí nezažil .

                  Pvl - Profil | Ne 28.4.2013 18:08:27

                  mlíčnák >> Vy jste tahali benz. agregát ?

                    sfox - Profil | Ne 28.4.2013 17:55:05

                    mlíčnák >> Jo ták ,jsem blb .
                    No jo tak to bývá v některých úsecích docela záhul ,občas si připadáš ja šerpa .))))

                      mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 17:46:27

                      sfox >> přenos benzínového aparátu sem myslel :-)

                        sfox - Profil | Ne 28.4.2013 17:14:54

                        mlíčnák >> tak to tedy nevím ,nepamatuji že bych něco podobného zažil ,a myslím že je to blbost.

                          mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 17:06:47

                          sfox >> Myslel sem hlavně přenos kol vody .

                            sfox - Profil | Ne 28.4.2013 16:21:25

                            mlíčnák >> no je fakt že benzínák taky nemusím ,on je takovej ostřejší ,ale při troše opatrnoti to jde také .

                              mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 15:43:31

                              sfox >> Na benziňák chlapi moc rádi nevzpomínají . Ten už si nepamatuju .

                                mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 15:40:53

                                Pvl >> Vydry naštěstí nemáme . Ono stačí sem tam volavka a bobr "skoro" v každé tůni .

                                  sfox - Profil | Ne 28.4.2013 14:28:29

                                  Pánové ,lovím agregátem již mnoho let ,a to jako elektrolovec,lovil jsem i benzínákem ,a ted i bateriákem ,a mohu zodpovědně říci že úhyn na elektrodě je nulový ,jestli jsou nějaké ztráty ,a nevím o nich ,ale jestli tak jedině při transportu.
                                  Věřte tomu nebo ne ,ale agregát za dobu své činnosti pomohl zachránit pstruha .

                                    Pvl - Profil | Ne 28.4.2013 13:57:33

                                    mlíčnák >> Tak to prakticky výjde na stejno .. Jen u vydry je naděje že se tam př. rok nevrátí -narozdíl od vody .

                                      mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 13:53:38

                                      Pvl >> U nás kapiláry v létě vyschly :-( Loni vymrzly :-( Mám obavy že to už moc lepší nebude ..

                                        Pvl - Profil | Ne 28.4.2013 13:46:26

                                        mlíčnák >> Kámoš si také stěžoval ... prošel jim to nejspíš jeden ? pár vyder - vetší ryby 0 EDIT : v zimě v bylo vidět stopy Potok mu teče " za barákem "

                                          mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 13:42:00

                                          Pvl >> Ani né , vcelku slabota . Bývaly lepší roky .

                                            Pvl - Profil | Ne 28.4.2013 13:38:27

                                            mlíčnák >> Luxusní na pánvičku . to jste si zase štrejchli co ? .o§)

                                              mlíčnák - Profil | Ne 28.4.2013 13:19:06

                                              Ani letos netřeba žížal :-)

                                                Pvl - Profil | So 12.5.2012 13:16:27

                                                mlíčnák >> Tak tak :o§)

                                                  mlíčnák - Profil | So 12.5.2012 13:12:57

                                                  Pvl >> Přece se nebudem otravovat s rytím žížal když máme agregát :-))

                                                    Pvl - Profil | So 12.5.2012 13:09:49

                                                    mlíčnák >> Jen aby se zde za chvíli neobjevil komentář v nasledujícím znění , že ty větší ryby byly rozebrány a rozděleny .

                                                      mlíčnák - Profil | So 12.5.2012 13:04:30

                                                      Pvl >> Já jen že tu nebyla dlouho fotka :-))

                                                        Pvl - Profil | So 12.5.2012 13:01:29

                                                        mlíčnák >> Já ti to nevyvracím a nemám pochybnosti . Jako někteří ..:o§)

                                                          mlíčnák - Profil | So 12.5.2012 12:55:23

                                                          Pvl >> Něco sem už teda pochytil .