Neskutečný nepořádek v místní organizaci ČRS Praha 1!!!
Diskuse k bleskovce Neskutečný nepořádek v místní organizaci ČRS Praha 1!!!
Jaké máte zkušenosti s funkcionáři MO ČRS a MO MRS při osobním kontaktu?
A) Špatné 59%
B) Dobré41%
Od 29.12.2009 hlasovalo 80 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NBucharovic - Profil | Pá 8.1.2010 15:48:42
Nrybomil - Profil | Pá 8.1.2010 15:16:22
Stál jsem vždycky ve frontě jak vocas 2-3 hod. pak řekli že už nás neudělaji a šli jsme domů a další týden fronta znova. Pak se na schůzi odhlasovalo, že místo brigád ne 500, ale 1000, tak jsem požádal o přestup. Nestojím nikde, pro papíry dojdu k výdejci domů, nebo do práce když má noční, pokecáme, prostě vše v pohodě. Když marodím, tak mi to pošle. Je to o lidech.
Nhraji - Profil | Pá 8.1.2010 14:04:15
NTurňa - Profil | Pá 8.1.2010 14:00:54
Nhraji - Profil | Pá 8.1.2010 13:58:37
NAndrew - Profil | Pá 8.1.2010 13:52:38
Nretrívr - Profil | Pá 8.1.2010 12:30:59
NTIRO - Profil | Pá 8.1.2010 12:25:29
NJarda Š. - Profil | Čt 7.1.2010 22:05:32
Ncejar - Profil | Čt 7.1.2010 21:35:05
U nás na hradišťsku odevzdáváme staré doklady anonymně do kastlíku na zamčené klubovně a že by už k začátku nového kalendář.roku někdo dostal novou povolenku,to je sen z kategorie sci-fi. Termíny výdeje povolenek-koncem února,každoroční handrkování o odpracované(nebo zaplacené)brigády(nebetyčný bordel v evidenci),to byl v Hradišti, řekl bych takový každoroční folklór...
Ruply mě nervy a tak dnes jsem v jedné malé vesnické organizaci,kde sice povolenku taky dostanu až v únoru(ale stejně mám revma,tak co v zimě u vody),při výdeji povolenek se sice využívá kartičkový evidenční systém,ale odsýpá to,pro zpříjemnění čekání je na stole lavór oškvarků a vynikající chleba,někdo přinese nějakou buchtu,dáme si po "bani" a sezóna je v pohodě zahájená.
Přátelé,taky tu nemáme všecko ideální,ale když se vykašlem na emoce,je to všecko pohoda.
J.Čech
Nkiwi - Profil | St 6.1.2010 18:29:01
Nboyscout - Profil | Čt 31.12.2009 13:26:17
Nsved78 - Profil | Čt 31.12.2009 13:16:06
Nrybomil - Profil | Čt 31.12.2009 10:48:36
Asi to ještě nějakou dobu potrvá, následovníci postupně budou, to je jasné.
U nás jsem tu možnost nadhodil cca 3 roky zpět, koukali na mě jak na scifi, ale už postupně chápou.
Nakonec vám ani snad při tom vysokém počtu členů nic jiného prostě nezbývalo, to je život a je to tak dobře.
Btw: My máme 65 dospělých, 18 mládeže a asi 10 dětí. Tak 20% řeší novou povolenku někde mezi 15.3. a 14. 6.
NTurňa - Profil | Čt 31.12.2009 10:22:51
Nmimikry - Profil | Čt 31.12.2009 10:21:01
Nnumen - Profil | Čt 31.12.2009 10:05:41
Bohužel některé MO v tom maj opravdu bordel,v okolí takovou máme,ale lidi jim neutíkaj. Páč brigády za flašku, při odebrání povolenky jim jí vrátí atd. Takové výhody jsou k nezaplacení:-((((( Hospodář je velkým kamarádem na ÚS. Tyhle dinosauři ,tam opravdu nepatří,ale ani na ÚS.
Npavel68 - Profil | St 30.12.2009 7:34:41
Nic moc čéče......... o))
NTurňa - Profil | Út 29.12.2009 22:29:41
NTurňa - Profil | Út 29.12.2009 19:17:17
NBosanac - Profil | Út 29.12.2009 19:15:41
Predsedu a tajemnika CRS zajima neco jineho , ale to uz je jina tema .
ja kdyz jsem byl nespokojeny s vydavanim povolenky a neochotou je vydat pred 15/01 jsem zmenil organizaci . Prevodku jsem dorucil pozdej . Je pravda ze se znam s panem co mi vydal povolenku bez prevodky .
Nkakr - Profil | Út 29.12.2009 19:10:55
Nechci Ti brát iluze a neznám přesně poměry v ČRS, ale dost pochybuji, že má předseda a tajemník ČRS něco společného s výdejem povolenek v MO Praha 1.
MO má právní subjektivitu a když bude 1 povolenku vydávat 1 hodinu tak pan předseda ČRS prof. Sem. rozhodně nemůže nařídit, aby povolenku vydávali jen 1/2 hodiny.
Je to vše v kompetenci členů MO Praha 1 nikdo jiný než oni jim lepší služby pro členy nezajistí.
NKončan - Profil | Út 29.12.2009 19:09:01
NSven - Profil | Út 29.12.2009 19:04:22
Když je někdo kretén a baví ho mučit ryby
ať si postojí popřípadě pohoní.
hehehe
když máte předpotopní zábavu, tak se nedivte, že vám ji zajišťují předpotopní dinosauři. Rybáři a myslivci jsou komunistická agresivní pakáž.
A to neměl dostatek úcty k obušku, dmoucímu se
pod košilí, na vaší kosmaté hrudi? Mno...možná taky špatně viděl
Je vidět, že se Silvestr blíží :-)))))
Nrommi - Profil | Út 29.12.2009 18:47:33
NBucharovic - Profil | Út 29.12.2009 18:25:08
Nkakr - Profil | Út 29.12.2009 17:06:23
Hra s evidenční kartou člena o které píšeš je jen dinosauří hra s členy. Ve skutečnosti mají výkoný kompl a data z karet tam hned překlovají, to dělají ti mladí v jiné místnosti.
Velmi chválím Tvou iniciativu, co se týče rozesílání e- mailů. Možná jsi zapomněl informovat významné deníky a doporučuji je zaslat i na úřad vlády a prezidentskou kancelář. Ti všichni mají co mluvit do o.s. (občanského sdružení), které má právní subjektivitu.
P.S. Nebylo by lepší místo psaní románů do spřátelených periodik napsat přímo na MO Praha 1.
Určitě by se vyjádřili....
Nkakr - Profil | Út 29.12.2009 16:50:46
Používáme tiskárny HP Laser Jet 1006, lze na nich v pohodě tisknout i kartička členského průkazu.
Prográmek na tisk povolenek je v Excelu, pro celý tisk stačí zadat číslo člena (čtyřmístné) kliknout myší na číslo RL a zadat číslo šestimístné, kliknout na tisk. Tedy napsat 10čísel a 3x kliknout myší.
Npepa-č - Profil | Út 29.12.2009 16:47:36
NBosanac - Profil | Út 29.12.2009 16:45:40
NBucharovic - Profil | Út 29.12.2009 16:43:11
Npepa-č - Profil | Út 29.12.2009 16:39:34
NBosanac - Profil | Út 29.12.2009 16:37:05
NBucharovic - Profil | Út 29.12.2009 16:21:35
Kocháč, Bosanac a spol - co se týká mého ,,působení" ve filmu ,,Hartova válka", tak si klidně ryjte pánové. Tuším, že Drozďák tam tehdy byl taky, tak by možná mohl k tomu něco dodat.
A ještě jedna věc - celou ,,story" jsem poslal i na maily členů rady ČRS - myslíte, že bych to riskoval, kdyby nebyla pravda o tom bordelu, jaký tam panuje...? ;-)
Nhraji - Profil | Út 29.12.2009 16:05:12
NRadek Ptáček - Profil | Út 29.12.2009 15:58:49
Nkakr - Profil | Út 29.12.2009 15:45:31
Musím provést malou korekci, na stanovišti č.1 odběr povolenek a sumářů jsou i mladší členové, kteří mají do dinosaurů daleko a hyzdí nám tím krásný věkový průměr:-))
Zrovna zítra tam bude sedět takový holobrádek okolo 30 let.
NPvl - Profil | Út 29.12.2009 15:43:04
NRadek Ptáček - Profil | Út 29.12.2009 15:41:38
Jinak ti naši dinosauři mají taky tak 65 - 70 let, pouze já vybočuji - 40. (stav výboru je už o něco lepší, ale ti zase nedělají povolenky).
NRadek Ptáček - Profil | Út 29.12.2009 15:37:08
Nkakr - Profil | Út 29.12.2009 15:34:11
Napíši to sem, možná to bude inspirativní pro více lidí.
Naprosto rozhodující pro rychlý výdej je nevybírat peníze v hotovosti. Každý člen dostane závěrem roku dopis se složenkou, žádankou ,sumářem, kalendáříkem. Zda zaplatí složenkou, či převodem z účtu je na rozhodnutí každého člena. U nás člen platí jen členství, povolenku a při nesplnění prac. povinnosti brigádu, nic jiného. Žádné manipulační či jiné poplatky nevybíráme.
Celý leden pracujeme ve třech, někdy ve čtyřech. První odebere povolenku a sumář provede vizuální kontrolu, člen postoupí k druhému výdejci, který provede kontrolu platby, vylepí členskou známku a postoupí ke třetímu, který vytiskne povolenku, během tisku dá členovi BP (RŘ) a je vymalováno. Údaje pro tisk si táhnu s databáze, zapisuji jen číslo RL.. To je ideální varianta, kdy se údaje nemění a skutečně celý cyklus trvá okolo minuty.
Pokud má člen změnu bydliště trvá vše o něco déle, údaje se musí znovu napsat. U nových členů je cyklus pochopitelně delší, musí se vystavit nový členský průkaz včetně nalepení fotky a to chvilku trvá. Při výdeji 2010 chceme vyzkoušet zapojení dalšího výdejce, který by měl na starosti jen nové členy a tím podstatně urychlit výdej pro stávající.
Při špatně vyplněném sumáři si člen může provést opravu na místě, jinak povolenku nedostane.
Máme necelých 3000 členů a myslím si, že výdej zvládáme v pohodě. Ještě vydáváme cca 500 povolenek poštou za podmínek uvedených v dopise.
Vše je na našem webu http://brno3.momrs.cz
Jo a vše dělají dinosauři průměrný věk 66 let.......
NBrulaKO - Profil | Út 29.12.2009 15:28:34
NBrulaKO - Profil | Út 29.12.2009 15:14:56
NBosanac - Profil | Út 29.12.2009 15:12:00
NMrCement - Profil | Út 29.12.2009 15:06:43
NRadek Ptáček - Profil | Út 29.12.2009 14:59:30
NBrulaKO - Profil | Út 29.12.2009 14:57:27
Systém je zastaralý, jestliže bude chtít MO nějaky peníze navíc jako odměnu pro tyhle lidi(rozumných je 150 kč od člena), klidně jim je dám!!!
Pak se nestane, že dochazí k těmhle stížnost, kde jeden na druhého kydaj sračky, brečej, že jeden dělá další ne a remcá.Tenhle systém jen tomu nahrává.
Až ta funkce bude placená, tak pak teprve mají tyhle stížnosti opodstatnění, teď si maximalně můžeš stěžovat na webu, nádraží, nebo na schůzi, kde vás bude pár a budete maximalně za blbce a netáhla.Bohužel.
Nkakr - Profil | Út 29.12.2009 14:49:22
Nrommi - Profil | Út 29.12.2009 14:39:55
len mi to pride prehnane, vlacit to hned po MRKu. najma ked sa to nedozvieme z ineho podania, ako z toho jeho. a tak vlastne tlachame o nicom.
ale nazov tej otazky je fakt pod uroven, za tym si stojim.
NVenca888 - Profil | Út 29.12.2009 14:39:54
NVenca888 - Profil | Út 29.12.2009 14:39:22
NVenca888 - Profil | Út 29.12.2009 14:38:05
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











