MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Blogy Diskuse

Když ryby stávkují !!!!

Diskuse ke článku Když ryby stávkují !!!! z blogu fishingclub-meziroli.mrk.cz

Autor diskuse: mpmaik ®19.7.2009

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Beila - ® Út 26.1.2010 19:26:28
mpmaik >> Já raději moc psát nebudu abych od moravanů nedostal náhodou nedostatečnou třeba i dostatečnou.
Hela než napsat kyno tak raději jdu do na ryby.
N hraji - ® St 26.8.2009 7:47:52
Muf >> milý kolego, blog je od toho, aby se na něm diskutovalo a diskutovat se má k článku, což jsem udělal. To, že jsem si dovolil napsat, že je v článku příliš mnoho chyb, je moje právo vyjádřit názor. Autor zveřejněním článku riskuje, že mu jej někdo zkritizuje. Z toho či onoho důvodu. Pokud má strach z kritiky, pak ať nepublikuje na veřejném médiu. Kdyby tu slátaninu plnou chyb umístil na papíru do svého stolu, nikdo by ji nekritizoval.
Takže než někoho označíš za vola, udělej si nejdříve sám jasno v tom, co je to veřejné médium a jaká pravidla na něm platí. Jinak by se mohlo stát, že to nebohé zvíře budeš ty.
N jarda 2004 - ® Út 25.8.2009 22:12:15
mpmaik >> Je to složité jsou lidé hloupí méně hloupí chytří a pak ředitelé zeměkoule a jak je vydět těch je tady jak naseto a jejich tolerance se utápí ve vlastní dokonalosti. Dobře vím, o čem mluvím můj syn je těžký dizlektik a peklo co zažívá od podobných ředitelů je opravdu nechutné. Jen těžko vysvětlíš ostatním, že něco je složitější a jen těžko to tihle lidé pochopí a už vůbec se nedá čekat tolerance je jim naprosto cizí prostě, jak říká kolega inženýři bez vad na těle, ale ta hlava trpí.
N mpmaik - ® Út 25.8.2009 17:30:47
Muf >> :-))))))))
N Muf - ® Út 25.8.2009 17:23:54
Netuším proč ryby nebraly, možná tlak, nevím. Všem volům kteří odpoveděli mimo téma vzkazuji: jděte se hádat kvůli pravopisným chybám někam jinam nebo běžte rovnou doprdele!!! :-)))))
N mpmaik - ® Út 25.8.2009 16:29:29
hraji >> Nevím jaký máš ty Word , asi jiný než já protože mně tam nekřičí .......
Když tě článek neoslovil tak škoda, ale asi se nezblázním .... A asi taky neumíš počítat . Ano 4 mezery a dvě čárky tam doopravdy chyběli ale to není nic zas tak strašného :-)))) A atentát !!! To jsou spíše lidi jako jste vy , co umí jen kritizovat a myslí si že sežrali šalamounovo h...o že jo.
N Sander - ® Út 25.8.2009 16:00:28
mpmaik >> hrajiho odpověď je myslím dostatečná, tím bych to uzavřel.
N hraji - ® Út 25.8.2009 15:57:17
Článek hodnotit nebudu, nijak mě neoslovil. Ale k těm chybám napíšu jen tolik, že Word od Microsoftu asi křičí, když nemáš za interpunkčním znaménkem (například tečka na konci věty) vloženu mezeru. Tak to vyžadují pravidla českého pravopisu. Stejně tak asi křičí, když nemáš čárky ve větě. A je toho tam požehnaně.
Ne že by se ten článek nedal přečíst, dá, ale člověka znalého pravopisu ty věčně se opakující chyby ruší a tak nakonec konstatuje, že je to špatné. A má na mysli hlavně jazyk, protože vlastní obsah je tou pravopisnou hrůzou zcela zastíněn. Mám pochopení pro ojedinělé chyby, sám se jich dopouštím také, ale tohle není ojedinělá chyba. Souhlasím se Sanderem, tohle je atentát. A 30 je velmi pravdivé číslo.
N mpmaik - ® Út 25.8.2009 15:47:04
jarda 2004 >> Já se nestresuji neboj :-)))) Vím že nejsem první ani poslední a ani nejhorší :-))) Raději bych ale přivítal komentáře typu jako třeba proč se to děje , má li stím někdo nějaké zkušenosti a podobně . Ale když ho to baví :-)))
N mpmaik - ® Út 25.8.2009 15:43:45
Sander >> Pokud budeš jen rýpat nad gramatikou tak ho vážně nemusíš číst ........ a 30 chyb ???? Ty jsi zase chyběl na matematiku co ?????

A proč si pan ,,Microfost" nechává platit za program který ani nenajde 30 chyb ????
N jarda 2004 - ® Út 25.8.2009 15:25:38
mpmaik >> Nemá cenu se stresovat nad tím že chybuješ nejsi ani prvním ani posledním a pokud to někoho pohorší tak jen svádí boj sám se svojí maličkostí. Jinak zajímavé čtení a celkem častý jev.
N Sander - ® Út 25.8.2009 14:50:24
mpmaik >> hmm, tím "článek nemusíš číst" jsi mi to vlastně všechno vysvětlil. Teď už je to v pořádku, dík.

Ano, každý chybujeme, ale ne 30x na A4 textu. To už není omyl, ale cílený atentát na český jazyk.
N mpmaik - ® Út 25.8.2009 14:34:29
Sander >> To stebou souhlasím ale z druhé stránky tě nikdo nenutí ten článek číst . V mnoha profesionálních periodikách najdeš kolikrát větší chyby a to i přes to že tam mají profesionály kteří jsou na to učení tak proč bych já nemohl také udělat nějakou hrubku. Jsem jen člověk který se může mýlit a chybovat ..... Článek je o rybolovu a ne o gramatice ....

PS: Ty tři chyby našla ,, kontrola pravopisu " jestli tam jsou ještě nějaké tak ať máš klid na duši upozorni mne a já je rád opravím :-)))

N Sander - ® Út 25.8.2009 14:15:32
mpmaik >> čeština nemusí být ničí silnou stránkou, ale pokud někdo chce na internetu zveřejnit článek, měl by aspoň někoho poprosit o korektůru. Nechci číst článek s chybami, a dost možná nejen já, proto se většina forem veřejného textu píše bez chyb. A tohle veřejný text je.

Pokud jsi napočítal 3 pravopisné chyby, pak mě jako učitele vážně nechtěj (samozřejmě kdybych jím byl).
N kat - ® Út 25.8.2009 8:55:06
mpmaik >> spravne ....u me to sou magori
N mpmaik - ® Út 25.8.2009 8:48:32
kat >> Souhlasím , já o sobě moc dobře vím že čeština není moje silná stránka ale aspoň se snažím a ti největší chytrolíní nadělaj kolikrát víc hrubek než já ale jejich ego nedovolí to přiznat. A hlavně Mrk je o rybách a rybaření a jestli někdo udělá sem tam nějakou hrubku je mi vcelku ukradené.:-)))
N kat - ® Út 25.8.2009 8:07:48
mpmaik >> taky me hrozne vadi kdyz mi nekdo hleda hrubky nekdo je dobrej cestinar a nekdo zas treba dobrej rybar ...a tady to neni o hrubkach. tyhle lidi mi desne vadi a mam na ne nazor ze ho zverejnit nemohu. se akorat povysujou a pritom maj svich mindraku az nad hlavu . nikdy by me nenapadlo tady na mrku nekomu kontrolovat hrubky pripada mi to hodne ubohe....tot muj nazor. cestinari tak mi to zkontrolujte
N mpmaik - ® Út 25.8.2009 6:25:48
Sander >> No pokud na 3 pravopisné chyby by tobě nestačila stupnice tak to bych tě nechtěl za učitele.:-))) Jestli jseš lepší tak gratuluji ale tohle je o rybách a jestli o nich nechceš nic psát tak prosím nereaguj... nikdo na to není zvědavej.
N Sander - ® Ne 23.8.2009 21:35:22
Kdybych měl článek známkovat podle pravopisných chyb jako ve škole, zdaleka by nestačila stupnice. Přijde mi to šité hodně horkou jehlou, i co se obsahu týče.
N Beila - ® Ne 23.8.2009 21:28:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Kamaráde,ryby nestávkují ale zásadní chyba u tebe byla,že jsi nečetl vodu.
Jak vým už vodu čteš a je to vidět na Mrku.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDELPHIN - Jedinečné akce!

Ty nejzajímavější výrobky velice oblíbené značky DELPHIN za nejnižší ceny doplňujeme navíc o praktické dárky ZDARMA - JEN U NÁS!


akce, rybareniPelzer Executive Double Rod Sleeve 12ft

Za 1 499 Kč s DPH.
Kvalitní pouzdro na 2 pruty 12ft vč. navijáků. Extra silné polstrování, špička i spodek pouzdra jsou vystužené všitým plastem proti poškození choulostivých částí prut, extra velká kapsa na navijáky typu "long cast", neoprénové držadlo, celorozepínací zipy po celém obvodu pouzdra


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby - Braunstar s.p. Rybářské potřeby - Braunstar s.p.

Ústí nad Labem, Moskevská 44