- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Carp Events Katlov - veřejná diskuse
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
38x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
NCudla 76 - Profil | Po 11.7.2016 10:07:56
Nkakr - Profil | Ne 10.7.2016 8:13:45
Pokud je součástí dobrého chování větička -
"kakr ty si machr mi ostatni jen volove ale ty jsi ozajstny kokot"
Tak je vše OK, jen máš nastavena měřítka dobrého chování nějak jinak. Nebojím se napsat - po kaprařsku.
Zkus mi napsat bez invektiv (pokud víš co to znamená) tu jednu věčně čmáranou větu, jako senilní dědek ( viz Luger46) žádnou nevidím.
Nh2jezďí - Profil | Ne 10.7.2016 7:29:35
Nh2jezďí - Profil | Ne 10.7.2016 6:44:49
Nsliver - Profil | So 9.7.2016 20:32:35
NLuger46 - Profil | So 9.7.2016 19:13:30
Nkakr - Profil | So 9.7.2016 8:29:21
Zřejmě máš smysly otupeny "Odkopanou selkou", tvé výrazové schopnosti tomu odpovídají, vulgarity ti ovšem nepomohou. Pokud bez nich nemůžeš existovat, tak ti znovu doporučuji vyjadřovat se tak v kruhu rodinném.
O jaké pravdě tu pořád meleš?
Nfotojakes - Profil | Pá 8.7.2016 23:31:27
To je vše, co k tomu napíši, nechci to řešit a brodit se ve výkalech jak tomu bylo v kauze katlov. To stejně nikam nevede, smysl má dle mého dělat věci tak jak považujeme za správné, ne se snažit křížit cesty těm, jejichž konání považujeme za špatné
Nh2jezďí - Profil | Pá 8.7.2016 18:32:57
NPYTLAKS - Profil | Pá 8.7.2016 18:18:13
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 17:55:52
Jsi obyčejný sprostý hulvát s typickou ukázkou chování lovce ryby domácí, který nechápe o čem se tu píše. Vulgarity používej v hovoru s manželkou či dětmi, ne na veřejném webu. Kodex MRKu pláče.....
N007krivanek - Profil | Pá 8.7.2016 16:45:08
Nh2jezďí - Profil | Pá 8.7.2016 16:28:40
NPoušťák - Profil | Pá 8.7.2016 15:37:32
Nnofish - Profil | Pá 8.7.2016 15:28:42
NFishky - Profil | Pá 8.7.2016 15:23:36
Nnofish - Profil | Pá 8.7.2016 15:08:39
Jít na kaprodrom (jakýkoli) chce ale většina. Nikdo nechce na tu svou pěknou rybu čekat deset let....
NFishky - Profil | Pá 8.7.2016 14:54:46
mnohem raději bych ve vodě viděl candáta, lína, štiky, mníky, úhoře, karasy obecné nebo už jen obyčejné perlíny... kaprařina není lov prasat, jak jí tu mnozí prezentují (ač nevědomě), ta musí mít své kouzlo, a ryba svou hodnotu. Jít na kaprodrom (svazový s K70) a hned první večer napráskat X trofejních kaprů, to je spíš k pláči - a málo kdo si to uvědomuje, bohužel...
Nnofish - Profil | Pá 8.7.2016 14:06:12
Mimochodem, dostal jsi mě, až byl málem oběd venku. Tebe naučil pouštět mrk :-D Já ti nevím, u nás se pouštěly ryby vždycky. Někdo protože už měl tři zamrazené a zatím to stačí Jiný tvrdil, že si počká na 50+ (tehdy už to byla ryba), další nepustil nic, jiný všechno, max vzal někomu rybu, ale sám to nežere.... Asi žiju v jiné zemi.
NPYTLAKS - Profil | Pá 8.7.2016 13:58:34
NFishky - Profil | Pá 8.7.2016 13:57:50
NPYTLAKS - Profil | Pá 8.7.2016 13:55:57
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 13:52:52
Nebudeme výživnou Katlodiskuzi zaplevelovat sumarizací, někdy jinde a vedle.
Stále čekám na přiznání Fiškyho, že je masna masařská navíc trpící bájnou lhavostí:-))
Až se přizná svezu ho Jeepu:-))
NNoobAngler - Profil | Pá 8.7.2016 13:52:27
Nmetal - Profil | Pá 8.7.2016 13:51:47
Nnofish - Profil | Pá 8.7.2016 13:51:29
Nnofish - Profil | Pá 8.7.2016 13:49:14
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 13:48:47
Jednoho ze sta ? Před chvílí to nebyl žádný.
Tak potom lovíš ročně mnohem víc než tu tisícovku co jsi před chvílí přiznal:-))
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 13:46:00
Mimo rámec otázky, předem se omlouvám.
Je povinností člena vrátit v termínu (15 dní) povolenku a řádně vyplněný sumář. Je to jedna z podmínek pro vydání povolenky. V MRS není sumář součástí povolenky,je to papír zvlášť.
NFishky - Profil | Pá 8.7.2016 13:44:29
NKocháč - Profil | Pá 8.7.2016 13:43:56
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 13:42:07
Už Fiškyho asi nechám na pokoji, mohl by se zase odhlásit z MRKu a přece je s ním sr*ndy kopec.-))
NPYTLAKS - Profil | Pá 8.7.2016 13:41:31
Nnofish - Profil | Pá 8.7.2016 13:41:18
Pokud máte vše stejně, tak jedním z bodů stanov je, že při neodevzdání povolenky s řádně vyplněným sumářem, nemusí být vydána povolenka na příští rok - bez rozhodnutí komise.
Pokud vrátím povolenku, kde jsou zapsané ryby, ale není sesumarizovaná, nedodržel jsem co? A co mi nemusí vydat?... :-)
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 13:36:28
Mýlíš se, Richard žádné ryby rodičům nenosí, to jen píše na MRKu a tam se může cokoli......
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 13:35:25
Kapánek si protiřečíš, před chvilkou jsi plakal, že musíš chodit do zaměstnání a na ryby nemáš čas a z toho lovíš 1000kaprů ročně. Mně nezajímají ti ulovení, ale přisvojení, které uvádíš v povolence a sumáři a pak se k nim neznáš.
Je čas kápnout božskou:-))
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 13:31:47
Tak se Richarde přiznej, že jsi obyčejný masař, nejsi sám takových jako ty je 12 do tuctu:-))
Navíc přiznání je polehčující okolnost.....
NFishky - Profil | Pá 8.7.2016 13:28:09
edit: když tak nad tím přemýšlím, za rok pustím tak tisíc kaprů? kolik bych na to potřeboval povolenek? :))
NFRANK71 - Profil | Pá 8.7.2016 13:27:30
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 13:25:46
Kroutíš se jako červ na háčku, ale marně.
Když ti ryba přisvojená a zapsaná v povolence vyklouzne do vody, pochopím. Rybář tvého formátu k ní napíše, vrácena vodě s tím se setkávám poměrně často.
Ale zapsat rybu za účelem pozdějšího vrácení do vody je trošku schýza,ne?
A to prosím v rámci utajení nepíši,kolikrát to zapsání a vrácení ryby vodě každý rok opakuješ.-))
NPoušťák - Profil | Pá 8.7.2016 13:24:07
Líbí: 0 Nelíbí: 0Napsat si svou soukromou poznámku k tomuto záznamu.Kocháč >> jen tak pro zajímavost, Jirkovy Jakešovy byli nabídnuty kapři ze svazovky, když s těmi rybníčkami začínal.... a asi by jste se divili od koho....samozřejmě, že razantně odmítnul, pro to, že to nemá zapotřebí.
PROČ JIRKA NA FÉROVKU NENAPÍŠE JMÉNA?KAŽDÝ BY HNED VĚDĚL KDO JE KURVA
NVojc29 - Profil | Pá 8.7.2016 13:24:06
NVojc29 - Profil | Pá 8.7.2016 13:16:56
Nh2jezďí - Profil | Pá 8.7.2016 13:16:44
NFishky - Profil | Pá 8.7.2016 13:08:15
Nnofish - Profil | Pá 8.7.2016 13:04:49
Kecy o vydře nejsou alibisické, vem mušák a přijeď.
K70 je tu proto, že chtěli zamezit byznysu s těmi rybami, dokonce jim ani nevadilo, že člověk nějakého sežere, když chytí jednoho za život. A 70cm je číslo, které není nijak "spočítané", prostě to někoho jen tak napadlo. - to vše je pravda, viz historie diskuzí na mrku.
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 13:04:32
Máš čisté svědomí a falšuješ údaje v povolence?
To mi nějak neštymuje, ale určitě budeš mít argumenty kterými výbor přesvědčíš:-))
NFishky - Profil | Pá 8.7.2016 13:04:19
Nnofish - Profil | Pá 8.7.2016 13:01:43
Ono totiž bohatě stačí, když je ve vodě dost ryb v reprodukčním věku. Jenže... Zvedneš míru pstruha, hájíš lipana. Ono je to fajn, lidi to nesežerou, jen větší ryby. Ty, které se v pohodě dokážou rozmnožovat tam stejně nejsou. A ve finále, ty ryby ve vodě stejně nejsou. Kam se poděly? Na druhou stranu je taky vyzkoušené, že když je někde hustější obsádka velkých ryb, malé tam strašně ubudou, a to všechny druhy. řeky dneska fajt nejsou žádný rybí ráj, predátorů je až moc, nakládání s vodami jim také zrovna nepomáhá....
To samé ten candát. Proč bych měl pouštět 80cm rybu, když už se několikrát vytřela? Není rozumnější pouštět ryby třeba pod 65?
Každý jouda, co neumí chytit pěknou rybu si myslí, že tím, že se furt bude pouštět, se dostane i na něj - povrchně vzato, takto to na mrku občas vypadá.
Co jsi převezl? Vám tu všem je*be. Pokud nic neporuším a rybu od vody odvezu, je to můj majetek, tečka. Že Pepa od vedle závidí, jeho problém :-)
NFRANK71 - Profil | Pá 8.7.2016 12:59:36
NPvl - Profil | Pá 8.7.2016 12:58:38
NMichal1 - Profil | Pá 8.7.2016 12:57:59
Nkakr - Profil | Pá 8.7.2016 12:56:34
Žádný soud by fotku kapra jako důkaz nepřijal, ale budiž.
Kapr na fotce pochází údajně z Mušovských nádrží, pro pořádek to shrnu.
Revíry Dyje 5 a 7 jsou revíry MRS a platí tu míra kapra 45cm.
Revír Dyje 6 má v gesci a.s.rybářství Pohořelice
Všechny nádrže jsou propojené a ryby migrují vo sto péro, doloženo úlovky ryb značkovaných.
A k jádru pudla - kapr z fotky byl lapen na Katlově.
Jen zopakuji, ryba přisvojená na revíru je majetkem lovce a je na něm jak s ní naloží.
Ryba z revíru Dyje 6 patří a.s. Pohořelice a ta si ze svým majetkem může nakládat jak je ctěná libost.
Tak kde udělali soudruzi chybu, myslím zákonnou, právně postižitelnou
O etice a morálce se mluví ve Večerníčku......
NFishky - Profil | Pá 8.7.2016 12:54:58
Červené karty: h2jezďí
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NZlatá kaprařská malina1332
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NLexikon boilies komponentů901
NFanclub značky Shimano16402
NLithiové baterie - srovnání1546
NLov z nafukovacího člunu1187
NRCO cup Bohušice5889
NKrátkodobá kaprařina x9953
NKaprařský top vercajk3167
Diskutujte o rybaření
NMuškaření
 Přívlač a dravci
 Sumcařina
NMořský rybolov
 Dotazy začátečníků
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












