- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na UL přívlač - vlepená špička ANO/NE?
Vyhlídl jsem si prut viz. foto u otázky. Řeka-Sázava, Berounka, Vltava
Předem děkuji za názory.
Prut na UL přívlač bych doporučil/používám:
A) S vlepenou špičkou33%
B) Bez vlepené špičky53%
C) S parabolickou akcí14%
Od 21.2.2015 hlasovalo 64 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NTomasRybar - Profil | Út 18.8.2015 22:05:03
NŘízek 5,125 - Profil | Út 18.8.2015 16:10:27
NBachy - Profil | Út 18.8.2015 16:00:58
NBachy - Profil | Út 18.8.2015 15:33:22
NŘízek 5,125 - Profil | Út 18.8.2015 11:12:11
GS-stavěný jistě u nás, a co na to navěsíš, to tam máš:-), jako blankově se to s loomisem porovnávat nedá, ovšem chytat s tím jde:-))
NKHfisher - Profil | Út 18.8.2015 10:19:03
Nrybomil - Profil | Út 18.8.2015 9:58:43
to srovnání s lafatovcema se ti povedlo
ty kytky na roláku, fakt pecka do vočí
NWillow - Profil | Po 17.8.2015 23:27:10
k. Vedle toho ruplý GS,trubičky nic moc,ale kprek,insert REC.A ted si vyber.GL GLXproti Green ztream,gl odfušováno,gs blank nic moc,ale perfekt korek +sedlo.
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 23:04:57
NS&F - pescador - Profil | Po 17.8.2015 23:04:16
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 22:57:11
NWillow - Profil | Po 17.8.2015 22:54:30
m.Vezmu 796 SLT od Budějic . Hlavně že máFw držení,můj G loomis není špatný,ale za ty prachy,lepší korek a insert.Doma leží Green stream,neseženu druhý díl,ale korek super insert rec ,kvalita jak prase.A teď si vyber .;-)
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 22:52:10
NS&F - pescador - Profil | Po 17.8.2015 22:36:49
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 22:26:38
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 22:26:21
NS&F - pescador - Profil | Po 17.8.2015 22:25:01
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 22:21:41
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 22:20:57
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 22:15:03
NWillow - Profil | Po 17.8.2015 22:14:07
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 21:51:09
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 21:48:46
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 21:43:08
NS&F - pescador - Profil | Po 17.8.2015 21:41:22
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 21:39:05
Npoldeci - Profil | Po 17.8.2015 21:36:39
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 21:35:17
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 21:33:08
No vlastně nejen mušáky, i vláčáky, takže 6 v 1... :-)
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 21:25:21
ale jinak u cts sou jiný trojdíly, čtyřdíly atd, navíc mění v průběhu let serie a blanky sou pak o něco jiný, každej prut je třeba posuzovat individuálně, ta bachyho trojka je dole jako pětka:-)
sedma fakt ne.
NWillow - Profil | Po 17.8.2015 19:44:21
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 19:42:51
NWillow - Profil | Po 17.8.2015 19:26:16
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 19:20:10
NWillow - Profil | Po 17.8.2015 18:48:17
NWillow - Profil | Po 17.8.2015 18:17:55
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 18:12:04
NWillow - Profil | Po 17.8.2015 18:09:06
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 18:01:11
je to docela jemný prut.
NWillow - Profil | Po 17.8.2015 17:15:21
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 16:49:40
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 16:47:00
DS - očka viz Řízek, celkem 9 ...
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 16:41:49
to naváděcí si tam dal tu 20tku nebo 25tku? už nevím přesně co to bylo....
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 16:40:07
NBachy - Profil | Po 17.8.2015 16:37:22
NŘízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 16:34:02
koncový seymo, jinak je problém sehnat dostatečně lehký koncová očko o daném průměru apod....
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVláčenie z člnu27208
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPrivlac s multiplikatorom31598
NGalerie okounů ...1092
NLodě a jejich úprava1035
Kde to žije - dravci
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....
















