Nůžky na pletenku

Které nůžky se vám nejvíce osvědčily na stříhání pletenky?

venca1 - Profil | St 1.2.2017 9:50:02

rosticz 23 - >> Cvakátko na nehty od Vonga z tržnice, za dvě pětky..-)

    andrej190 - Profil | St 1.2.2017 9:33:51

    10€ = cca 270kč len pre info ;)

      roxtidy - Profil | St 1.2.2017 9:20:38

      MISO* >> kde? vsude...si zadej "Fox Edges Carp Braid blades XS"

        MISO* - Profil | St 1.2.2017 9:07:13

        roxtidy >> kde? ja myslim, ze 5 eur platil za noznice a 5 za logo ;-))

          roxtidy - Profil | St 1.2.2017 8:38:01

          MISO* >> ted jsou za necele 4 stovky

            andrej190 - Profil | St 1.2.2017 8:18:54

            MISO* >> fú.. mam to už dlhšie ale cca 10€

              MISO* - Profil | Út 31.1.2017 23:44:39

              andrej190 >> kolko si za to dal? ;-))

                Heršvec - Profil | Út 31.1.2017 12:57:16

                roxtidy >> Jo to jsem si všiml. Koukal jsem, že se na Aliexpressu zase tyhle nůžky objevili, strašně dlouho tam nebyly, tak jsem je nakonec koupil u nás.

                  Heršvec - Profil | Út 31.1.2017 12:56:19

                  andrej190 >> Já mám to samý od Ice Fish asi za 200,- a nějaký drobný a zoubky to má taky.

                    roxtidy - Profil | Út 31.1.2017 12:52:07

                    andrej190 >> jsou tam i zoubky :-)

                      roxtidy - Profil | Út 31.1.2017 12:51:18

                      Heršvec >> a navic k nim je i pekne a prakticke pouzdro viz foto :-)

                        andrej190 - Profil | Út 31.1.2017 12:50:57

                        Heršvec >> výzor je rovnaký ale neviem či na tých čo má roxtidy sú aj tie zúbky na čelustiach, niektoré to majú a niektoré nie.. nevidno dobre z tej jeho fotky..
                        a či vyrábajú v rovnakej fabrike to neviem ale možné to je :)

                          Heršvec - Profil | Út 31.1.2017 12:47:31

                          andrej190 >> To samý má kolega Roxtidy pod tebou, akorát na tom není liška, jinak fabrika je to stejná.

                            andrej190 - Profil | Út 31.1.2017 12:46:15

                            ja mám tieto od foxu a zatiaľ spokojnosť :)

                              roxtidy - Profil | Po 30.1.2017 23:16:13

                              3týdny a jsou doma. Proběhl test a měkkou pletenku, kterou sem nijak nenapinal ustrihly pěkně,takže paráda ;-)

                                Fild@ - Profil | Po 9.1.2017 18:20:10

                                Poslední roky používám jedině tyto malé štípačky. Nikdy jsem neměl problém něco cvaknout :-)))

                                  Fazolek - Profil | Po 9.1.2017 18:15:38

                                  Před časem jsem řešil obdobný problém při vláčení. Potřeboval jsem přestřihnout pletenku. Nakonec jsem vybral tento peano - nůžky. Pletenku stříhají perfektně díky mikro vroubkům na ostří. Díky tomu to nikam neuhýbá. Ale mám odzkoušeno na 0,06 - 0,1. Ale předpokládám, že stejně bude fungovat i u větších průměru.

                                    mamel - Profil | Po 9.1.2017 13:55:54

                                    NASH

                                      Miloušek - Profil | Po 9.1.2017 13:44:17

                                      Straspytlik69 >> super dekuji :)

                                        Serjoža - Profil | Po 9.1.2017 12:43:28

                                        Není dobrý toto levný a ůčelný.Cena trochu lepších okolo 30kč.

                                          Miloušek - Profil | Po 9.1.2017 12:22:14

                                          roxtidy >> prosim te nemohl bys poslat odkaz na ty nuzky od delphinu?? Ja je nikde nemuzu najit :(

                                            Džoncek - Profil | Po 9.1.2017 11:29:02

                                            Na tyhle nedám dopustit, šmikají i šňůrku s olověným jádrem. Cena 139,- Kč, po sezóně nechávám nabrousit a stříhají skvěle, zejména u špičky.

                                              roxtidy - Profil | Po 9.1.2017 10:01:35

                                              Modrý šílenec >> No vida, tady jsou jeste o pul dolaru levnejsi. Pritom stejny prodejce. Ja uz mam objednano.

                                                roxtidy - Profil | Ne 8.1.2017 12:04:05

                                                Saimon >> kartou platit na eBay jde - Visa, MasterCard. Tenhle prodejce má ale v poznámkách napsáno, že přijímá platby pouze přes PayPal.
                                                Pokud bych ale neměl možnost to koupit takto, vzal bych ty od Delphinu jak píše Sampuss... Dají se sehnat pod 200kc