- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tica Scepter GF 9000 nebo Shimano Ultegra 5500 XSB
Jaký naviják?
A) Tica Scepter GF 900066%
B) Shimano Ultegra 5500 XSb29%
C) Jiný.. popřípadě jaký..5%
Od 23.1.2012 hlasovalo 121 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
NPetrScz - Profil | So 11.2.2012 19:33:56
NHermis_s - Profil | St 8.2.2012 1:00:16
Npavel.5 - Profil | Út 7.2.2012 22:02:35
Npavel.5 - Profil | Út 7.2.2012 22:01:38
Npohodak - Profil | Út 7.2.2012 12:26:39
a ked by som na jar nieco kupoval tak urcite ticu s bojovkou
NDavep - Profil | Út 7.2.2012 12:20:40
NLaci - Profil | Út 7.2.2012 8:40:49
NGrasel - Profil | Út 7.2.2012 8:15:04
NDavep - Profil | Po 6.2.2012 19:58:42
Npavel.5 - Profil | Po 6.2.2012 19:32:10
NBULOH - Profil | St 25.1.2012 22:15:30
Když jsem začínal s kaprařinou, tak jsem také nevěděl, zda se budu do budoucna věnovat kaprařině intenzivně a sháněl jsem navijáky kolem těch 1500 za kus.
Všude tady na mrku jsem četl, jaké jsou sceptery super navijáky a držáky na mnoho let.
No podlehl jsem tedy a zakoupil 4ks těchto navijáků.
Na první phled jsou to super stroje, ale pokud se hodláš jak píšeš věnovat kaprařině více, tak na ně zapomeň.
Po roce kaprařiny jsem se jich zbavil a byl jsem rád.
Nastal ted yčas na druhý level a to navijáky právě kolem těch 3-3500Kč.
Zákonitě padla volba na ultegry xsb.
Po těch ticách je to jiný level, jiný chod i brzda. Už jsem je málem koupil, ale naštěstí jsem náhodně na UK forech objevil článek a foto magneziových stratosů a nebylo co řešit.
V porovnání s ultegrama je to zase jinýlevel, asi takový rozdíl jako mezi ticou a ultegrou, o vzhledu nemluvě.
Takže určitě si přišetři, v konečnéch výsledku ušetříš.
NŠlapeto - Profil | St 25.1.2012 21:58:01
NDavep - Profil | St 25.1.2012 21:43:41
Všechno ostatní je jinde a je jedno zda je to china jako že china, malaisie, thaivan atd. je to trend
nejen u rybářského vercajku a je dlouhodobý .porovnej si ty tvoje z Mal za 2 roky s Puvodníma ultegrama z Jap. a pak mluv které budou mít větší vůli. a pokud budeš tahat těžký olova z 300 m tak se to projeví ještě dřív. Neslyšel jsem to jen od jednoho rybáře že už to není ono .
NŠlapeto - Profil | St 25.1.2012 21:26:22
NDavep - Profil | St 25.1.2012 21:22:45
Pokud chceš hodně muziky za málo peněz tak SCEPTER navíc máš různé velikosti cívky na různé metody a jen jeden naviják osobně mám 3 kousky a k tomu 1O cívek , na sumce, na kapry na zavážku
na kapry na nához ......... na ulegry se cívky špatně shání a jsou drahé.
Scepterky mám 11 let a neměnil bych . Přeji štastnou volbu
NGreysmen - Profil | Út 24.1.2012 21:20:31
NkaprPete - Profil | Út 24.1.2012 21:18:51
NKaspr - Profil | Út 24.1.2012 20:45:32
NKaspr - Profil | Út 24.1.2012 20:35:41
NkaprPete - Profil | Út 24.1.2012 20:25:01
Nviceroy - Profil | Út 24.1.2012 20:19:10
NPeter Petrovic - Profil | Út 24.1.2012 20:19:06
Takze ked mas moznost a chces zainvestovat tak jednoznacne ultegra.....
NGreysmen - Profil | Út 24.1.2012 20:15:55
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=636985
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=634774
NKaspr - Profil | Út 24.1.2012 20:03:58
Nvokounek - Profil | Po 23.1.2012 22:39:36
NGreysmen - Profil | Po 23.1.2012 22:36:14
NGreysmen - Profil | Po 23.1.2012 22:05:37
Nvokounek - Profil | Po 23.1.2012 22:02:14
Nladikxxx - Profil | Po 23.1.2012 22:01:58
Nvokounek - Profil | Po 23.1.2012 21:50:45
a čo sa týka sceptera on ide na sucho?
NGreysmen - Profil | Po 23.1.2012 21:48:35
Nvokounek - Profil | Po 23.1.2012 21:47:29
NGreysmen - Profil | Po 23.1.2012 21:44:51
Nvokounek - Profil | Po 23.1.2012 21:41:01
NJOP - Profil | Po 23.1.2012 20:39:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nemám ,,šíma", ale věřím, že svoji cenu si zaslouží a jsou prověřené roky fungování.
Zrovna tak nemám meďoura, ale také věřím, že svoji cenu si zaslouží a je prověřený roky fungování.
Všechny ty dohady zde a v jiných topicích jsou o tom, co je člověk ochotný investovat.
Taky bych si chtěl udělat radost šímama, ale chtěl bych i skůtr, musím koupit nové auto, mám barák co je potřeba udržovat ...etc. A člověk si prostě musí určit priority.
A pak je tu někdo jiný, kdo má buď takový příjem, že tohle vše utáhne a ještě si koupí šíma (stále mám na mysli navijáky +4000Kč/ks) a nebo neutáhne nic a stejně si koupí šíma na splátky ...
Toť volba každého soudruha.
Máš na Ultegry? Tak do nich jdi a nepřemýšlej...
NFil@s - Profil | Po 23.1.2012 20:26:55
Nmladej candat - Profil | Po 23.1.2012 20:23:28
To vám schvaluju sou to stroje do nepohody ,ale v době když sem šel do ultegry tak to ještě stál LC majlant :O(
Zdar ":O)))
NGrasel - Profil | Po 23.1.2012 20:16:55
Nmladej candat - Profil | Po 23.1.2012 20:14:04
To vypadá,že si přesedlal na LC (PODLE KARTY)
Určitě bys mohl také něco přihodit!:O)
NGrasel - Profil | Po 23.1.2012 20:09:42
NGrasel - Profil | Po 23.1.2012 19:46:02
Nviceroy - Profil | Po 23.1.2012 19:45:23
NkaprPete - Profil | Po 23.1.2012 19:42:19
Nviceroy - Profil | Po 23.1.2012 19:37:05
NkaprPete - Profil | Po 23.1.2012 19:34:39
Nviceroy - Profil | Po 23.1.2012 19:31:56
NJOP - Profil | Po 23.1.2012 19:30:28
Beilun, Ning-po, Če-ťiang Čínská lidová republika
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













