- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kvalitní naviják na začatek.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NLidl - Profil | Čt 19.1.2012 16:09:34
Npitr.22 - Profil | Čt 19.1.2012 15:21:15
Pokud nechceš moc investovat (mám je dva roky a spokojenost slouží bez chyby)
http://www.parys.cz/okuma-navijak-power-liner.php?_ShopSearch[SearchType]=0
Npitr.22 - Profil | Čt 19.1.2012 14:49:38
http://www.parys.cz/shimano-alivio-10000xt-a.php?_ShopSearch[SearchType]=0
NGRUPA - Profil | Út 17.1.2012 21:43:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
TICA sportera, bez debat. Velikost si vyber sám.
Dopručuju na základě zkušeností. Měl jsem ji dřív cca 10 let zpět na kaprovém prutu, to stála ještě hrubě přes 2000,- Teď jí mám na proutku( asi 5 let ) kterej používám na menší rybky s podvoďákem, tedy na sumce a už něco vytáhla. Pořád maká, tak jak má. To třeba o okumě říct nemůžu a to jsem jí měl jen na feedru. Hlavní mouchou okumy byla brzda, která když je dost povolená, tak bait - nebait se při roztočení cívky zároveň s ní povoluje ( matice brzdy ). Pak jsem klapal baitem jak okurka a nevěděl která bije, než jsem se probral. :-)))
Ať ti to hrrčííí.......
PS: pokud jsem se dotkl zastánců " OKUM ", tak se jim omlouvám, má zkušenost je taková...
NFranc49 - Profil | Út 17.1.2012 21:33:43
NMihalos - Profil | Út 17.1.2012 21:31:56
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 21:31:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NdrBolek - Profil | Út 17.1.2012 21:26:49
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 21:26:05
NFranc49 - Profil | Út 17.1.2012 21:22:27
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 21:19:06
NFranc49 - Profil | Út 17.1.2012 21:18:43
NFranc49 - Profil | Út 17.1.2012 21:13:57
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 21:12:28
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 21:09:36
NFranc49 - Profil | Út 17.1.2012 21:09:27
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 21:07:46
NFranc49 - Profil | Út 17.1.2012 21:07:21
NdrBolek - Profil | Út 17.1.2012 20:48:51
Nzgrunecek - Profil | Út 17.1.2012 20:43:09
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 20:36:19
Nzgrunecek - Profil | Út 17.1.2012 20:28:52
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 20:16:53
http://www.chronocarpe.com/moulinet-daiwa-emblem-5000-p-3926.html
to nemá chybu
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 20:14:48
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 20:11:42
Já bejt tebou tak ten naviják neřeším a jdu do scepter nebo se z toho zblázníš :O)))
Je to naviják kterej hodně často vídám u vody a neslyšel sem na něj nic špatnýho":O))
Npavel83 - Profil | Út 17.1.2012 20:11:05
Je jasny,ze nechces nic drahyho, ale kupovat 4 navijáky se sakra prodraží..
Levnej a kvalitní baitrunner asi neseženeš, takže já se přimlouvám za Tica Scepter !!!!
NFil@s - Profil | Út 17.1.2012 20:04:09
Nzgrunecek - Profil | Út 17.1.2012 20:01:53
NFranc49 - Profil | Út 17.1.2012 20:00:05
NRalf1997 - Profil | Út 17.1.2012 19:59:01
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:56:55
NFil@s - Profil | Út 17.1.2012 19:55:40
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:53:50
http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/navijak-tica-scepter-ge-8000
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:52:45
NRalf1997 - Profil | Út 17.1.2012 19:51:52
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:50:30
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 19:49:35
Pár kámošů je má a vpohodě"O)))
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:44:15
NFil@s - Profil | Út 17.1.2012 19:43:13
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:41:41
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 19:39:03
Ale koukám ,že podle karty ty budeš asi neutrální":O))))
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:36:34
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 19:35:21
Daiva se ti líbí a tak si myslím že asi ne:O)))http://www.rybarskepotreby-zima.cz/navijak-shimano-ultegra-4500-xsb-410.html
Ale zkusit bys to mohl":O)))
NFil@s - Profil | Út 17.1.2012 19:25:36
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 19:25:01
Pořádně to prověř než do nich půjdeš
Držím palce ať to dobře dopadne":O)))
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:20:55
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 19:17:54
Zdarec":o))
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:16:51
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:14:45
NFil@s - Profil | Út 17.1.2012 19:14:27
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:13:08
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 19:10:22
a to byli jen 5krát u vody":O))
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 19:05:38
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 18:56:41
Cormorán sinus BR XL 6000 super mašinky":O))
Tenkrát stály 1800 kaček.
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 18:48:33
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 18:46:12
NDimmu - Profil | Út 17.1.2012 18:39:24
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 18:38:31
NFlying trout - Profil | Út 17.1.2012 18:37:01
Já mám 10 000 velikost, ale to je detail
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 18:35:03
Ještě,že mám ty ultegry a tak mám doufam vystaráno na několik let dopředu":O)))
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 18:30:30
Je tam nějaký tlačítko a tím se to asi zapne a vypne nebo co?
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 18:29:57
http://rybar.braunstar.cz/navijaky-s-predni-brzdou/navijak-spro-super-long-cast-pro-460-fd-brzda-predni
NDimmu - Profil | Út 17.1.2012 18:22:24
:-)
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 18:17:53
No do cela slušný parametry http://www.tropicliberec.cz/big-pit/navijak-okuma-distance-carp-dc-60-menic-na-baitrunner-mozno-dokoupit
Akorát by mne zajímalo jak funguje ten bajt co se dá prej dokoupit nevíte to náhodou někdo?
NDimmu - Profil | Út 17.1.2012 18:16:31
Nmladej candat - Profil | Út 17.1.2012 18:09:32
Vypadají skvěle ":O))) tak to bych si teda nechal projít hlavou ještě ty sceptry a taky bych to neřešil a na for fishing výstavě si je můžeš i vyzkoušet a rozhodnout se co a jak, už je to za pár dní":O))
Npavelsafov - Profil | Út 17.1.2012 18:01:28
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...






















