- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jerky a woblery - jaký prut na oboje?
potreboval bych radu. Chtěl bych začít s chytáním na jerky ale zároveň strašně rád chytám na woblery. Teď stojím před otázkou jaký prut. Můj starý vlačák uz je na prd a chtěl bych něco jiného. Chytám na woblery převážne 7 - 11cm a na jerky bych chtěl chytam max 7cm (kolem 20g) větší určitě používat nebudu. Otázka zní zda si mam koupit nějakej vláčak na woblery a nějakej na jerky i s nejakym im multikem?... jestli to není zbytecné?... na přívlač jsem používal vláčku s vrhačkou do 60 g a ted si určitě budu kupovat taky takovou tvrdou. Myslíte že by to taková tvrdá vláčka nezvládla 20g jerky?... kdyžtak můžete přidat nějaké fotky jak z přívlače tak z jerkování. Moc děkuji za jakoukoliv radu. PETRŮV ZDAR
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NDefík - Profil | St 5.6.2013 9:04:42
NSiven Polní - Profil | Po 3.6.2013 23:21:55
NOrion24 - Profil | St 28.12.2011 14:25:17
NStanley 87 - Profil | St 28.12.2011 14:20:35
NSethy - Profil | St 28.12.2011 14:08:34
Npepa-č - Profil | St 28.12.2011 14:03:36
NStanley 87 - Profil | St 28.12.2011 13:37:37
http://www.na-ostruvku.cz/navijaky/multiplikatory/ryobi-ixorne-baitcast/?d1=549&d2=205&d3=209
Npepa-č - Profil | St 28.12.2011 13:10:30
NSethy - Profil | St 28.12.2011 12:56:39
NStanley 87 - Profil | St 28.12.2011 12:55:38
Akorát u něj nepíšou kapacitu, aby to nebyl nějakej malej cvrček :-)
NSethy - Profil | St 28.12.2011 12:50:47
NStanley 87 - Profil | St 28.12.2011 12:35:52
http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/multiplikatory/multiplikator-okuma-aveon-ae-200lx
NSethy - Profil | St 28.12.2011 12:35:20
NSethy - Profil | St 28.12.2011 12:32:21
NSethy - Profil | St 28.12.2011 12:31:45
NStanley 87 - Profil | St 28.12.2011 12:31:16
NSethy - Profil | St 28.12.2011 12:29:56
Zas pokud to chceš vyloženě na jerky (velké) a s tlustým vlascem, vajíčko asi nebude to pravé.
NStanley 87 - Profil | St 28.12.2011 12:29:54
Nminatrix - Profil | St 28.12.2011 12:22:47
Ale dal bych na Sethyho názor:-)
NStanley 87 - Profil | St 28.12.2011 12:18:36
NStanley 87 - Profil | St 28.12.2011 10:45:43
NBachy - Profil | Út 27.12.2011 20:23:24
NMysho22 - Profil | Út 27.12.2011 17:06:16
NP!F - Profil | Út 27.12.2011 16:25:33
NFlip - Profil | Út 27.12.2011 14:41:07
NIza - Profil | Út 27.12.2011 10:36:24
NMysho22 - Profil | Út 27.12.2011 0:50:46
NCarchy - Profil | Út 27.12.2011 0:05:35
;-)
NKolis - Profil | Út 27.12.2011 0:00:34
NCarchy - Profil | Po 26.12.2011 23:47:49
Ty taky musíš bejt všude co?A mazej si na ULko navlíknout 100g Fatso a házet a trénovat.
;-)
Nmartcv - Profil | Po 26.12.2011 23:36:49
neříkám, že tím nenahodíš 50g...to asi zas takovej problém nebude.........ale efektivně na tom vodit takovýho jerka si neumím představit a zkoušet to ani nebudu...na to mám speciální pruty....navíc s tím tu rybu zaseknout...(tím navazuji na tebou zadanou otázku...jak zaseknout štiku........jsi nějak zmatenej.......v jedný diskusi řešíš jak zaseknout a týhle tvrdíš jak se suprove vede jerk na light vláčáku......to je to o co tu jde.....
a to tu řeší všichni co s tebou nesouhlasí....vymejšlíš zbytečný píčoviny....
NCarchy - Profil | Po 26.12.2011 23:25:31
Tu destinu jsem měl a jednou jsem jí naložil 7cm Slidera kterej má 17g schválně co to udělá a ten prut měl dost,takže si vůbec neumim představit,že jsi házel na tom prutu 50g granát.
Jestli ty je tady nevodíš za nos a ten 50g jerk si nezavážíš...
NBachy - Profil | Po 26.12.2011 22:54:23
Nmartcv - Profil | Po 26.12.2011 21:58:18
kolik jsi na tuhle sestavu (destinka do 14g a jerk 50g) zdolal štik?.......to by mě fakt zajímalo...podpora fotodokumentací neurazí........
jako teorií ti tady vymyslím fakt hafo
Nprochy96 - Profil | Po 26.12.2011 21:39:42
NBachy - Profil | Po 26.12.2011 21:37:23
Nzelí - Profil | Po 26.12.2011 21:29:29
Nmartcv - Profil | Po 26.12.2011 21:27:36
Nmartcv - Profil | Po 26.12.2011 21:22:23
NBachy - Profil | Po 26.12.2011 21:22:17
Nminatrix - Profil | Po 26.12.2011 21:05:58
NBachy - Profil | Po 26.12.2011 20:56:20
Iza - To byla ironická otázka v době, kdy jeden obchodník radil pruty nejlépe nezatěžovat. Kdybys znal mé diskuze pár let dřív, pochopil bys.
NPoušťák - Profil | Po 26.12.2011 10:26:01
NIza - Profil | Po 26.12.2011 10:14:41
Sem se zase pobavil. Jak tohle může napsat člověk co se bojí zaseknout:-)
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=630961
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...


















