- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fluorocarbon místo olověnky ?
Zdarec chlapi,chci příští sezonu zkusit použít fluorocarbon namísto olověnky.Má to vůbec nějaký smysl? První pokus o montáž -viz foto.Nebude ten uzel vadit?,nezamotá se to při náhozu?Prosím o vaše moudra a zkušenosti.Díkes- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
28x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NCarp2 - Profil | Čt 9.2.2012 21:45:49
NHalen - Profil | Ne 22.1.2012 18:05:27
NMacros - Profil | Ne 22.1.2012 17:43:57
NSejk - Profil | Ne 22.1.2012 17:43:06
NMacros - Profil | Ne 22.1.2012 17:42:38
NValdacz1 - Profil | Ne 22.1.2012 17:22:42
NDoktor1 - Profil | Ne 22.1.2012 17:21:42
NRadek Fox - Profil | Ne 22.1.2012 17:19:54
Nyní k Tvému dotazu. Jako šokový návazec používám i fluorocarbonový materiál od firmy ANACONDA s názvem Photon Line. Vyrábí se v několika průměrech, zde je odkaz: http://www.carpfishing.de/product_info.php?info=p5850_Anaconda-Photon-Line.html
Na výrobu návazců používám výhradně fluorocarbon od fa KORDA, zde je odkaz: http://www.carpfishing.de/product_info.php?info=p584_Korda-IQ-Hooklink--Stiff-Link-.html
NMacros - Profil | Ne 22.1.2012 17:00:05
Dík
NRadek Fox - Profil | Ne 22.1.2012 16:55:02
Nrománek - Profil | Ne 22.1.2012 16:43:22
Nladikxxx - Profil | Ne 22.1.2012 16:22:18
Nvalach45 - Profil | Ne 22.1.2012 16:18:58
Nvalach45 - Profil | Ne 22.1.2012 16:12:14
Nladikxxx - Profil | Ne 22.1.2012 15:18:25
NRadek Fox - Profil | Ne 22.1.2012 15:13:12
Nladikxxx - Profil | Ne 22.1.2012 15:02:34
Nladikxxx - Profil | Ne 22.1.2012 14:57:28
NRadek Fox - Profil | Ne 22.1.2012 13:58:00
Nladikxxx - Profil | Ne 22.1.2012 13:46:22
NRadek Fox - Profil | Ne 22.1.2012 13:06:03
Měl jsem i kleště včetně cvočků od fa Starbaits a pokud je i výsledný produkt /zhotovený spoj/ srovnám s výše uvedenenou firmou Wychwood, tak je můj verdikt jednoznačný.
Starbaits - slušně řečeno - hnus
Wychwood - jedním slovem - paráda
NGrasel - Profil | Ne 22.1.2012 12:43:30
Nrománek - Profil | Ne 22.1.2012 12:26:33
NMacros - Profil | Ne 22.1.2012 10:39:47
NRadek Fox - Profil | Ne 22.1.2012 10:32:17
Nkefod - Profil | Ne 22.1.2012 10:27:15
NRadek Fox - Profil | Ne 22.1.2012 10:24:36
Nkefod - Profil | Ne 22.1.2012 10:09:43
NRadek Fox - Profil | Pá 20.1.2012 19:32:54
NT.Karel - Profil | Pá 20.1.2012 15:51:50
Ntandem - Profil | Pá 20.1.2012 15:43:02
Npeterson - Profil | Pá 20.1.2012 15:33:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npeterson - Profil | Pá 20.1.2012 15:23:10
Npeterson - Profil | Pá 20.1.2012 15:00:09
Ntandem - Profil | Pá 20.1.2012 14:48:46
NPeter94 - Profil | Pá 20.1.2012 14:42:34
Npeterson - Profil | Pá 20.1.2012 14:39:29
NHalen - Profil | Pá 20.1.2012 14:32:56
NPeter94 - Profil | Pá 20.1.2012 14:26:26
NHalen - Profil | Pá 20.1.2012 14:22:43
NPeter94 - Profil | Pá 20.1.2012 14:20:37
Npeterson - Profil | Pá 20.1.2012 14:13:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ten uzel nebude vůbec ničemu vadit. Jestli chceš tak ho klidně překryj krátkou silikonovou hadičkou, ale nemusíš. FC používám a jsem spokojen. Tlustý FC se motá při hodu méně než olověnka, nehledě na to, že FC je mnohem méně nápadný zejména pokud ti poslední metry nekopírují dno třeba kvůli nerovnostem..
Ať se ti daří
Ntandem - Profil | Pá 20.1.2012 13:31:45
NHalen - Profil | Pá 20.1.2012 13:30:17
NRadek Fox - Profil | So 14.1.2012 11:35:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ncuchak - Profil | Pá 16.12.2011 16:06:05
NMartass01 - Profil | Pá 16.12.2011 14:40:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ntandem - Profil | Pá 16.12.2011 13:43:04
NFSnevajs - Profil | Po 12.12.2011 8:58:38
NiPetulak - Profil | Po 12.12.2011 8:31:38
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLexikon boilies komponentů901
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54930
NZlatá kaprařská malina1332
NLov z nafukovacího člunu1187
NDolní Benešov1703
NDomácí swinger - výroba624
NFanclub značky Shimano16391
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8060
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
Kde to žije - kaprařina
9:58NKrátkodobá kaprařina x 9934
8:46NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54930
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...

























