- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářská výprava Jakuba Vágnera do Indie za lidožravým sumcem
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nmarkos - Profil | So 17.12.2011 15:16:54
Nnofish - Profil | St 7.12.2011 22:25:11
Třeba se jen dověděl o pokusu získávání kaviáru chirurgickým způsobem, kdy by ryba měla být nadále živá a další rok opět "plodit" (neviděl jsem to, údajně se to někde zkoušelo). Kubík to okoukal, zdokonalil a nakrmil důchoce. On by rybě neublížil, tomu nevěř......... :-D
Nkranex - Profil | St 7.12.2011 22:08:45
Narnošt - Profil | St 7.12.2011 21:53:26
NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 7.12.2011 17:17:22
NHrdobec - Profil | St 7.12.2011 17:07:46
NSintrix - Profil | St 7.12.2011 16:24:05
Na kabelovce občas natrefím na pořad Za říčními mostry.
Kdo to točí si nepamatuji. A film to byl skutečně lepší, než z Jakubovi produkce.
Ale klidně se na jeho film podívám, proč ne ?
Narnošt - Profil | St 7.12.2011 15:49:00
NMifakM - Profil | St 7.12.2011 8:54:00
Tak tomu dávám 1*************************************
Dost jsem se pobavil. Pošli to do divadla JC :-) Z toho určitě něco bude! :-D
NButchi - Profil | St 7.12.2011 7:52:14
Ano, jen se to málo ví, protože něco takového nemůže ČT vysílat v hlavním čase.
Vlastně to vůbec nemůže vysílat :-)))
Nmeteor - Profil | St 7.12.2011 7:32:19
NButchi - Profil | St 7.12.2011 6:29:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
1. Zvuky při zdolávání - Ach, och, uch. (Helmut-opravář komínů http://www.youtube.com/watch?v=7A9U3_K2NTw )
2. Je to tam (Komentátor ČT Vichnar, finále hokejového turnaje ZOH 1998 v Naganu http://www.youtube.com/watch?v=3tJzc53uinQ )
3. Zvolání "Man" (Úvodní znělka Two and a half men http://www.youtube.com/watch?v=PjhsDA5lPEQ )
4. Zkusím ji chytit za vocas (To si necháme po 22:00)
5. Chachá, uuu (Vypisovat sem všechny americké filmy s touhle hláškou snad ani nemá smysl)
6. Áááááááááá Mrrr Ráááááá (Zase ten Helmut)
7. Patetický proslov na konci (Happy ending musí být, opět 90 procent US filmů)
Kuba by si měl dávat pozor, nebo mu to prostě zatnou a my přijdeme o náš vzor, největšího propagátora a všelijak tak podobně..
:-)))))))))
Narnošt - Profil | St 7.12.2011 1:52:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmeteor - Profil | Út 6.12.2011 19:21:31
PS: škoda, že sumec nestrhnul Kubíka V., mohl z něj být mučedník a snad by došlo i na to blaho / svatořečení, jak jsem to tu někde nedávno zmiňoval :-D
NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 6.12.2011 18:09:31
NF.T.M. - Profil | Út 6.12.2011 17:55:48
NLibor 1 - Profil | Út 6.12.2011 16:30:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 6.12.2011 16:12:28
NČingi - Profil | Út 6.12.2011 16:10:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSven - Profil | Út 6.12.2011 14:10:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Bible Přísloví 12,22: „Zrádné rty jsou Hospodinu ohavností, kdežto zalíbení má v těch, kdo prosazují pravdu.“
Bible, Žalm 101,7: „Nesmí přebývat v mém domě, kdo záludně jedná. Kdo proradně mluví, na oči mi nesmí.“
Zjevení 22,15 : „Venku zůstanou nečistí, zaklínači, smilníci, vrahové, modláři – každý, kdo si libuje ve lži.“
N: vydrák - Profil | Út 6.12.2011 14:09:32
Co se týče té závisti,jedná se v podstatě o lidské emoce.A jak praví klasik - nic lidského nám není cizí. :-))
Nmeteor - Profil | Út 6.12.2011 14:03:15
No a jinak prapůvodcem vražd, revolucí i pádu celých říší je ČLOVĚK ("Kniha příčin" >= bez člověka není závist ;-))
Ano - stejně jako se původně "sladká" naivita změnila v nectnost, tak závist se může proměnit ve ctnost. Kor když se v současnosti u člověka necení morální vlastnosti, ale spíše ty amorální.
PS: jinak to vypadá na prima filozofickou debatu :-)
N: vydrák - Profil | Út 6.12.2011 13:53:25
Středověký filosof a světec Tomáš Akvinský prohlásil, že ti, kdož se provinili hříchem závisti, si libují v neštěstí druhých.
Dante Alighieri popsal závistivce jako hříšníky, jejichž trestem jsou zašité oči, neboť se radovali z utrpení druhých. Závist byla a je prapůvodcem vražd, revolucí i pádu celých říší.
Je možné, že by se v dnešním moderním světě, jemuž vládne dokonalý image, proměnila závist z hříchu ve ctnost?
NZajda - Profil | Út 6.12.2011 13:48:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmeteor - Profil | Út 6.12.2011 13:36:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
PS: dávám tomu tak 1/2 roku a v ČR bude "přeKubíkováno"...
EDIT (pro "vydráka"): mně spíš přijde jako mediální onan... ;-)
Kde to žije - všechna témata
12:57NATTs hlásiče a ATTx příposlech 527
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














