- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nová čelovka Cel-Tec HL100S
Rád zde uvítám zajímavé příspěvky k této novince, která si díky své přívětivé ceně a dobrým funkcím najde řadu kupujících.- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NJOP - Profil | Po 14.1.2013 16:56:39
Hned jsem to vyzkoušel. Napřed jsem se opotil, že mi nefachá jeden z režimů - to je tak neznatelný přechod mezi dvěma nejnižšími režimy svícení (ale jen za světla). Jakmile se setmělo, bylo to znatelné.
Červené světlo super na sbírání rousnic a věřím, že při něm budu schopen i předělat montáž.
Jedním slovem - spokojenost :)
NTrba - Profil | Po 14.1.2013 15:38:32
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=648400
NGarage - Profil | Po 14.1.2013 15:26:15
Njoto - Profil | Po 14.1.2013 9:52:28
NKreja - Profil | Pá 11.1.2013 21:05:32
Ncarp.david - Profil | Pá 11.1.2013 20:29:39
NJOP - Profil | Pá 11.1.2013 20:10:14
NKreja - Profil | Pá 11.1.2013 19:44:15
NGarage - Profil | Pá 11.1.2013 19:28:03
NJOP - Profil | Pá 11.1.2013 18:35:20
NGarage - Profil | Pá 11.1.2013 17:19:12
NEbri - Profil | Pá 11.1.2013 11:04:26
http://dx.com/p/t6-assault-crown-waterproof-xml-t6-3-mode-1200-lumen-white-led-bike-light-with-battery-pack-set-82508 a super.
Nneutral - Profil | Pá 11.1.2013 8:08:49
NJOP - Profil | Čt 10.1.2013 23:23:09
Její test http://jiri-kratochvil.9e.cz/index.php?vybersekce=Recenze&vyberpodsekce=&vybernazev=Fenix%20HL30
Nking76 - Profil | Čt 10.1.2013 22:03:13
NLee-Haney - Profil | Čt 10.1.2013 21:41:25
Tuhle jsem dostal od přátel,ale na ryby to asi nebude ono,má to moc velkou svítivost,takže na ryby mám black diamondku.
Nvoz - Profil | Čt 10.1.2013 20:43:13
Njoto - Profil | Čt 10.1.2013 20:26:17
NEbri - Profil | St 26.12.2012 9:35:28
http://dx.com/p/new-933-cree-xr-e-q5-310lm-2-mode-white-light-zooming-headlamp-black-silver-3-x-aaa-156044
ja ju mam odtial a nielen tu celovku ale aj ine svetla a ovela vykonnejsie.
napr
http://dx.com/p/new-6531-cree-q5-310-lumen-3-mode-white-led-headlamp-gray-white-1-x-18650-121308
a s touto som uz cisty banik :D
http://dx.com/p/singfire-sf-90-cree-xm-l-t6-4-mode-1000lm-white-bicycle-headlamp-silver-grey-4-x-18650-172326
NLeorim - Profil | St 26.12.2012 8:12:35
Nvalach45 - Profil | St 26.12.2012 8:02:37
NKača. - Profil | Út 25.12.2012 23:22:03
NMachino - Profil | Út 25.12.2012 22:27:44
Narnošt - Profil | Út 25.12.2012 14:36:27
NLeorim - Profil | Út 25.12.2012 13:42:54
NSlavíček - Profil | Út 25.12.2012 12:18:37
NJHolc - Profil | Út 25.12.2012 12:07:35
Ještě zmíním jednu čelovku, používám ji cca čtyři roky a jedinný problém jsou vytahané popruhy.
http://www.hudy.cz/celovky_lampy_svitilny/89157,icon.html
NHlubočepy - Profil | Út 25.12.2012 11:54:24
Nvalach45 - Profil | Út 25.12.2012 11:14:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSlavíček - Profil | Út 25.12.2012 11:02:39
NkuBITCHek - Profil | Út 25.12.2012 4:14:19
Narnošt - Profil | Út 25.12.2012 0:40:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NLee-Haney - Profil | Út 25.12.2012 0:24:09
Nkritik - Profil | Po 24.12.2012 21:13:54
Beztak rupneš a dostaneš houňo :-))
NHlubočepy - Profil | Po 24.12.2012 13:55:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nvoz - Profil | Po 24.12.2012 13:10:38
NLeorim - Profil | Po 24.12.2012 13:01:45
http://celovky.heureka.cz/tesla-zoom-3w/
NLeorim - Profil | Po 24.12.2012 12:47:15
Nviceroy - Profil | Po 24.12.2012 12:43:39
NLeorim - Profil | Po 24.12.2012 12:42:32
NTóno - Profil | Po 24.12.2012 12:33:12
NGarage - Profil | Po 24.12.2012 12:24:42
NGarage - Profil | Po 24.12.2012 12:20:17
Nviceroy - Profil | Po 24.12.2012 12:05:42
Nmpmaik - Profil | Po 24.12.2012 11:19:05
Nclarence - Profil | Po 24.12.2012 11:07:36
Noskus - Profil | Po 24.12.2012 9:55:54
Nzdenek3689 - Profil | Po 24.12.2012 3:07:40
NVemínko - Profil | Ne 23.12.2012 23:38:03
Nkritik - Profil | Ne 23.12.2012 23:21:23
Prostě jsem se s ní nějak nesžil, no :-)
Ano, krabka s baterkama vzadu na kebuli nic moc.Já ovšem s čelovkou nespim, protože mi stejně spadne, jak se ve spaní hrabu.Funkčnost a jednoduchost u H7 ovšem vyhrávají. Jsem kluk šikovnej, už dvě H7 jsem utopil a stejně jsem si minulý měsíc pořídil třetí.:-)
Nvoz - Profil | Ne 23.12.2012 23:11:17
Nkritik - Profil | Ne 23.12.2012 22:36:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jak psali chlapi níže, ten aretační kloub je největší slabina. Zatím drží, ale časem určitě odejde. Už teď, po necelé půlsezóně používání je krapánek volnější a při prudším pohybu mi začne čelovka svítit místo přede mne pod nohy. Jo, a štelování té svítivosti po každém vypnutí je fakt opruz :-))
Takže za mne jednoznačně zlatej LED LENSER H7 .
NAzeal - Profil | Ne 23.12.2012 22:26:09
Nvoz - Profil | Ne 23.12.2012 21:50:36
http://www.gme.cz/celovky/celova-svitilna-1xled-cree-xp-c-100lm-p759-783/
Zkus zapnout rezim sviceni s cidlem a pak podrz tlacitko cidla pro snizeni vykonu az na 10 %. Funguje to uplne stejne jako s hlavnim vypinacem. Pokud budes zap a vyp jen cidlem, zustane zachovana uroven vykonu. Treba tech 10%. Naprosto super celovka za par svestek. Navic mame v rodine cca 4 petzly ( nejstarsi 10 let) a vsechny jsou nekde praskle a neslepitelne.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NDolní Benešov1703
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8064
NLexikon boilies komponentů901
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NOdpadávací kámen při vyvážce283
NŠtěrkovna Hlučín1013
NZlatá kaprařská malina1332
NShimano Power Aero 100001660
NJak na odlévání olova?856
Kde to žije - kaprařina
16:40NKrátkodobá kaprařina x 10030
15:41NKyjský rybník, Džbán 50912
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
9:46NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
Doporučujeme cestovku
CA RYBOLOV NORSKO
Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP,...

















