Rybářské odznáčky ...

V dřívějších dobách jich bylo všude plno. Skoro každý nějaký vlastnil, skoro každá Mo měla svůj odznak, firmy měli odznáčky se svým logem a pak i výroční odznáčky. Dnes se již tomuto trendu moc neholduje, dělá se víceméně jen pár, musím uznat že kvalitních ale drahých, odznáčků s rybářskou tématikou zaměřenou převážně na vyobrazení ryb.


Podívejte se na mou sbírku odznáčků a samozřejmě i vkládejte své odznáčky rybářských firem, organizací, ryb a různých rybářských motivů.
Petrův zdar
Autor diskuse: tichy blazen - Profil , 26.10.2011 všeobecné - ostatní

tichy blazen - Profil | So 26.11.2011 20:51:03

Praha 1.

    tichy blazen - Profil | Pá 25.11.2011 21:54:57

    jasommato >> máš recht,může,odznaky byly používany i pro pohraniční přísežné stráže

      jasommato - Profil | Pá 25.11.2011 13:14:34

      tichy blazen >> ale zo sabinova to nemusi bit len rybarska prisazna straz ale mozno aj vezenska :-)

        Henryk - Profil | Čt 24.11.2011 21:06:11

        Můžu jen říct z nostalgie - užasná sbírka.Gratuluju.Ono to vše v republice uvadlo.V dobách kdy každý byl hrdý na nějaký sybol nebo hlásíl k nějakému spolku nebo organizaci (ještě snad v hokeji nebo fotbale) je pryč.Však to vidíte kolik jich máte z dnešní doby.Pamatuji se že kdysi to dělala Kremnica veškeré takové odznačky.

          tichy blazen - Profil | Čt 24.11.2011 20:55:12

          Už zas musim valit. Příště si posvítíme na "pražáky"

            tichy blazen - Profil | Čt 24.11.2011 20:54:02

            MO Teplice

              tichy blazen - Profil | Čt 24.11.2011 20:52:35

              MO Týnec

                tichy blazen - Profil | Čt 24.11.2011 20:51:35

                Další tu máme České Budějovice - budějovická klasika

                  tichy blazen - Profil | Čt 24.11.2011 20:49:44

                  Mo Líně se tváří líně

                    tichy blazen - Profil | Čt 24.11.2011 20:44:08

                    tak pro změnu něco z mých MO Hlučín se hlásí o pozornost

                      tichy blazen - Profil | Čt 24.11.2011 20:42:17

                      Druhý typ prvorepublikové přísežné stráže

                      Tento odznak si majitel cení na 1.800,-

                        tichy blazen - Profil | Čt 24.11.2011 20:41:11

                        Další Přísežná stráž jednoho pana sběratele , který si tento odznak cení na 1.500,-


                        Tyto odznaky byly používany v letech 1918 - 1948

                          tichy blazen - Profil | Čt 24.11.2011 20:38:24

                          Tak tento odzank Přísežné stráže bohužel není můj, vlastník ho nyní prodává na aukru za pouho pouhých 15.000,- To už je podle mě docela hukot

                            tichy blazen - Profil | Út 22.11.2011 22:21:12

                            Hovi >> budu pokračovat, jak budu mít čas

                              Hovi - Profil | Út 22.11.2011 21:00:42

                              No panečku to je pořádná sbírka ,smekám.

                                tichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 17:55:06

                                pozdrav z Plzně

                                  tichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 17:35:00

                                  HP >> přehled musí bejt, ono když si každou chvíli někde jinde a různě dlouho, něčím se oko pokochat musí (mám na mysli když se nedostanu k vodě, které taky střídám jak trenky)

                                    HP - Profil | Ne 20.11.2011 17:32:30

                                    tichy blazen >> to je trochu podivná sbírka na tolika místech. :-) hlavně že ale víš, kde je máš.

                                      tichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 17:29:29

                                      HP >> Ještě ne, stav se mi tak nějak furt mění, a nemám je ani pohromadě, nějaké mám doma, jiný v bytě , dalšíma se kochám v práci, pár jich mám u kamaráda,ale mám v plánu udělat společné foto

                                        HP - Profil | Ne 20.11.2011 16:26:56

                                        tichy blazen - >> Pěkné, a hromadnou fotku kolik jich maš jsi sem už dával?