NHalen - Profil | Čt 19.7.2012 1:14:28
Flajzar Ultracarp Top. Jeden kus za 970,- ve výprodeji Flajzaru a jsou to moc dobré pípáky.
NSuly - Profil | St 18.7.2012 23:55:05
bremic >> No kde, na těch webovkách když jsem scháněl naviják.
Nsolich76 - Profil | St 18.7.2012 21:55:02
milin >> ne. Jen modrá. Myslím že fox má jen modré
Nmilin - Profil | St 18.7.2012 21:15:46
kasch >> solich76 - 18.7.2012 21:13:03 >> No já vím. Viděl jsi je ještě v jiné barvě než v modré?
Nsolich76 - Profil | St 18.7.2012 21:13:03
milin >> černý fix .........)))))))) , jinak všechny modré diody propalujou oči. Fix a máš to vyřešené. Já to nechal tak.
Nmilin - Profil | St 18.7.2012 21:12:07
kasch >> solich76 - 18.7.2012 20:49:47 >> Díky. Možná se ti to bude zdát jako blbost, ale nesvítí ta dioda až moc. Já mám radši když je to tak decentní. Kámoš má flajzary ty starý a to dost v noci oslňuje, když je záběr. A tady na tom demu to tak vypadá. Ve dne na prodejně to tak nepoznám.
Nsolich76 - Profil | St 18.7.2012 20:49:47
milin >> jasně ..........baterie v poho. Regukace a citlivost super. Vodotěsnost taky. Nemám jim co vytknout.
Nmilin - Profil | St 18.7.2012 20:41:53
kasch >> solich76 - 18.7.2012 20:38:04 >> Jen mám o ně zájem, tak bych se chtěl zeptat na spolehlivost, výdrž baterie a tak vůbec jestli je můžeš doporučit.
Nsolich76 - Profil | St 18.7.2012 20:38:04
milin >> já je mám.......co potřebuješ?
Nmilin - Profil | St 18.7.2012 18:19:38
Máte někdo tento hlásič od Foxe?
Micron Signalizátor MX+
Nbremic - Profil | St 18.7.2012 17:54:18
Suly >> Vypadají docela dobře, cena je taky dobrá ....kde si k tomu přišel?
NDave ZR-7 - Profil | St 18.7.2012 12:46:16
Pallermo >> ale nekupuju ...taky jsem tady z bazáče, kupoval prut a naviják s naprostou spokojeností..,ale tohle jsem chtěl nové kdyby něco tak je záruka.
Nmachacek.pepa - Profil | St 18.7.2012 12:30:27
Jestli, tak rozhodně Sema minimag, za 560kč kus a jsou nesmrtelné. Jejich starší větší sourozence Magneta mám už přes 6 let a za 319 kč to bylo to nej, co jsem mohl koupit.
NPallermo - Profil | St 18.7.2012 11:57:30
Vlček72 >> Dave ZR-7 - 18.7.2012 11:50:01 >> jj ok ty kupujes same noéve veci:D
NPallermo - Profil | St 18.7.2012 11:56:56
bobrman >> ok ja teda mam Q9 a dratak no ale pohoda
NDave ZR-7 - Profil | St 18.7.2012 11:50:01
Pallermo >> telefonicky mi potvrdil že je to 3+1 tak doufám , že nekecá a když tak to povalí z pět
NMerza - Profil | St 18.7.2012 11:42:33
Souška - >> Já mám hlásiče starý 7 let za 250 kč a funguje dodnes, nic jim nevadí, přežily bouřku, déšť, něco pod nulo a stále makaj jak maj a neříkám, že se k nim chovám moc dobře, takže, bych to moc neřešil, jen bacha na baterie kup alkalický aby ti nevytekly.... Pokud jsou to první hlásiče tak bych to moc neřešil každý ti splní svůj účel a to, že ti dá vědět jak se pohne vlasec... Důležité je třeba mít dobré swingery, aby měli závaží atd. pokud budeš chytat v proudu bude to pro tebe výhoda od obyč. cajtů... Tím končím tvá máňa :-)
NPallermo - Profil | St 18.7.2012 11:39:59
Souška - >> jak pise Bobrman kup si flajzara a mas vystarano daji se tady v bazaru sehnat v zaruce za pekne penize
NPallermo - Profil | St 18.7.2012 11:39:00
bobrman >> bobre a proc mas treti sestavu:? vzdy prechod na novy model ::?
NPallermo - Profil | St 18.7.2012 11:17:55
Vlček72 >> Dave ZR-7 - 18.7.2012 10:39:46 >> dej bacha za 1800 kc jsou to myslim jen 2+1 za 2200 3+1 ;)
NTWIN 69 - Profil | St 18.7.2012 10:57:08
Vlček72 >> Dave ZR-7 - 18.7.2012 10:39:46 >> To TI přeji.
NDave ZR-7 - Profil | St 18.7.2012 10:39:46
TWIN 69 >> tak a je to objednané...doufám že mi budou sloužit dobře jako tobě.
NTWIN 69 - Profil | St 18.7.2012 10:07:36
Vlček72 >> Dave ZR-7 - 18.7.2012 10:02:56 >> To TI schvaluji.
NDave ZR-7 - Profil | St 18.7.2012 10:02:56
TWIN 69 >> jj postupně sem našel ,že vdiskuzi je to na víc místech ,ale asi jsem rozhodnutej jdu do nich
Nhakin - Profil | St 18.7.2012 9:49:44
Souška - >> Kúp si staré dobré FOX Micron MX. Dajú sa zohnať za dobrú cenu. Prípadne kúp používané. Na tom sa nemá čo pokaziť. Baterky tam mám už asi 4 roky a stále idú. Dážď im nevadí. Zdierky na príposluch majú. Nebudem meniť kým budú fungovať.
NDave ZR-7 - Profil | St 18.7.2012 9:30:50
ahoj uvažuji o téhle sadě MILFA CARPSOUND VTS 3+1, budu ji využívat tak 5x do roka na max 5denních výpravách
máte ji někdo dýl jak rok? ...prosím o zkušenosti díky
Nclarence - Profil | Pá 9.3.2012 19:17:54
Petr26 >> Jen tak ze zvědavosti jsem si sadu koupil,potřeboval jsem nové hned a neměl jsem moc peněz.No a po roce a půl jim nemám co vytknout.Samo v této cenové relaci vím dobře,že jsou daleko lepší a ale taky daleko drahší.Mysle jsem,že za chvíli odejdou a koupím jiné už lepší a ejhle neodešli a mám je dodnes a asi budou sloužit ještě tuto sezónu.J
NŠpek - Profil | Pá 9.3.2012 19:16:43
Co já ti mohu doporučit, tak si nekupuj šmejdy. já sem prochmatal 5tare než sem došel k tomu, přidat kačky a koupit si flajzry.. Dnes spokojenost-- Záleži co očekaváš, jak často je využiješ a kolik za ně chceš dát.Měl sem i sadu za 2000kč Aposloužili mě skoro stejně, jen ta spolehlivost a výdrž baterii je někde jinde...
NApollo444 - Profil | Pá 9.3.2012 19:04:10
Za sebe můžu doporučit Carp Sounder Super, na prvni strance uz nekdo posilal fotku. Jelikoz jsou snad skoro nesmrtelný nemusíš se bát je vzít z druhý ruky, já jsem vyhmátl dva za 1000kč a jsem maximálně spokojenej ;-)
Ndosec - Profil | Pá 9.3.2012 16:37:56
kdo momentálně shání dobrej pípák za slušný love a je rozumnej tak koupí Flajzara řadu ultracarp,kterou vyprodávají s 50% slevou a mají je i teď sebou,na vystecu v Brně.
Nlada78 - Profil | Pá 9.3.2012 16:32:32
LLangoss >> český obchodníky je třeba podporovat......viz.vajca za 7kč :-). Jinak na Flajzar jen chválu,jak na výrobky,tak jejich servis.
NZdendahat - Profil | Pá 9.3.2012 16:32:20
Petr26 >> njn, tyhle pípáky se prodávají pod různejma jménama. třeba milfa atd, seká to nejspíš jedna fabrika v číně a pak to prodejci kupují a píšou na to svoje jména, za tyhle prachy jdou koupit i dva, ale je pravda že jsem kdysi taky míval takovýhle pípáčky a nikdy s nima problém nebyl. je fakt že když někdo koupí za 2500 flajzéra že vydrží i 10let, ale já takle můžu mít defakto každej rok po dobu deseti let nový :-))
Njaryn82 - Profil | Pá 9.3.2012 16:17:36
nešetři stejně to jednou poznáš a koupíš Fox nebo Delkim vjeř neviplatí se šetřit
NLLangoss - Profil | Pá 9.3.2012 15:03:09
Souška >> Ahoj nečetl jsem celou diskuzi, ale všiml jsem si že ses ptal na ten hlasič od flajzara. Já ho mám už tak 4 roky. A zatím spokojenost. A navíc je to česká značka a český obchodníky je potřeba podporovat...
Nfranto1231 - Profil | Po 17.10.2011 21:11:11
malamut >> asi tak....jednako aj mne
Nmalamut - Profil | Po 17.10.2011 20:41:23
franto1231 >> no já tě při tom nechám, koneckonců je mi to prdel a každýho věc...
Nfranto1231 - Profil | Po 17.10.2011 20:40:02
malamut >> kazda firma ma nieco dobre....ja to tiez kombinujem....pipak flajzar navi shimano...atd atd....
Nmalamut - Profil | Po 17.10.2011 20:36:04
franto1231 >> jasně, já jen, že je to často jedinej argument flajzaristů, proč ho koupit. Ale je fakt, že třeba šimánisti nemaj ani tenhle :-))))))
Nfranto1231 - Profil | Po 17.10.2011 20:18:22
malamut >> tak to je uz na kazdom ako sa rozhodne, ja ho urcite potrebujem aj do foroty
Nmalamut - Profil | Po 17.10.2011 19:39:26
Pelíčo >> vyliž mi, joudo. Na nic jsem se tě neptal, tak neotravuj.
NPelíčo - Profil | Po 17.10.2011 19:05:03
malamut >> di už s těma tvejma CS do pr...!každej to ví, že je máš....
Nmalamut - Profil | Po 17.10.2011 18:45:59
franto1231 >> jak říkám, největší přednost Flajzarů je dobrej servis. Největší přednost CS je , že ho nepotřebují :-)))
Nmalamut - Profil | Po 17.10.2011 18:44:48
Sampus >> CS Super 4ever :-))
NSampus - Profil | Po 17.10.2011 15:21:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Milujem zapisy typu mam ho 1- 2-3-4 roky a uplne bez problemov.Ja mam Carpsoundry 14 az dobre pocitam a to poznam minimalne 5 tich ludi ktory ich vlastnia tiez peknych par rokov a bez jedinej zavady.Baterku menim raz za tri roky stalo sa mi ze som ich aj utopil a bez najmensej zavady, a to ich neschovavam v supliku.Viem ze napr.studenti maju samozrejme obmedzene financie ale aj tu plati" nie som taky bohaty aby som si mohol kupovat lacne veci".
Nfranto1231 - Profil | Po 17.10.2011 12:32:22
malamut >> dobry dobry...ja som zatila nemal problem s vyrobkom...kamarat mal...a zadara oprava...
Nmalamut - Profil | Ne 16.10.2011 10:17:20
franto1231 >> Flajzar má dobrej servis...
Nfranto1231 - Profil | Út 11.10.2011 7:25:07
Souška - >> jedine Flajzar....staci ty aj zakladny model...
NJenda321 - Profil | Út 11.10.2011 7:22:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Používám nejčastěji tento.
Mohu opravdu všem doporučit, vydrží déšť, krupobití, sníh...Mám ho už přes dva roky a je pravda, že se sním moc nemazlím.
Akorát ta cena je trošku vyšší cca: 15,- , ale zase vydrží :-)
Nmico - Profil | Út 11.10.2011 5:41:59
Ahoj.Ja mam tieto a max spokojnost.Su 100% vodotesne az na maly problemik neda sa napojit svietiaci swinger a priposlech.Nech ti to hrci.
Nmalamut - Profil | Út 11.10.2011 0:33:02
kritik >> no chyba se stane, je třeba jí napravit :-))
Nkritik - Profil | Po 10.10.2011 22:04:35
malamut >> Ta hláška je opravdu už kultovní !! Ale ohledně pípáků máš pravdu, jediný CS po 4 letech makali dál bez ztráty kytičky. A já blb je prodal....
Narnošt - Profil | Po 10.10.2011 21:59:10
Gorolztrzynca >> Ahoj,tak to ti bohuzel neporadim. :-( Znam jen ty od Foxe...
Ndraveček - Profil | Po 10.10.2011 19:09:43
parmovec >> tak to by bylo super,třeba to zjistit.V tom případě bych si to pořídil taky.Pokud by se ti podařilo sehnat nějaké informace,tak to sem nebo do SZ hod.Díky.
Nparmovec - Profil | Po 10.10.2011 18:57:49
draveček >> Taky mám Semu a spokojenost. Uvažuju o koupi toho nového příposlechu , kterej je sice k těm Rolům, ale prej pasuje i k WTD. A tam snad prej ty baterky vydržej dost dlouho.
Nmalamut - Profil | Po 10.10.2011 18:54:49
oskus >> to máš pravdu, mě se povedlo, ale šikula si poradil a teď je nezničitelnej :-))))) Tamten trojitej u některých pípáků možná nedovolí zasunout konektor, obávám se, že bych právě u CS měl problém, ale mohu se mýlit :-))
Noskus - Profil | Po 10.10.2011 18:52:02
malamut >> nejde mi o zámek, MK2 jsou také dobré zámky, ale o ten držák co je pod pípákem ,vypadá tak nějak divně a náchylný na ulomení.
NErva - Profil | Po 10.10.2011 18:51:26
Gorolztrzynca - Mě v základu stál o dost méně,než co uvádíš.
Noskus - Profil | Po 10.10.2011 18:50:28
Gorolztrzynca >> podle které fotky?
Nmalamut - Profil | Po 10.10.2011 18:49:36
Gorolztrzynca >> no když dáš cca po patnácti kilech za Carpsoundery, tak budeš měnit tak jednou za tři až čtyři roky :-)))) Ale jinak bez starostí. Když se něco dělá víc jak patnáct let beze změn, tak to snad funguje :-))))
Nmalamut - Profil | Po 10.10.2011 18:46:49
oskus >> já myslím, že je to celkem jedno, kdo je pod tím podepsanej, ale ten zámek ze "závorou" mám raději a nikdy nezklamal. Navíc, když ho zlomíš, koupíš náhradní a ulomenej použiješ na backleady :-)
NGorolztrzynca - Profil | Po 10.10.2011 18:39:19
oskus >> Mě se tam podle té fotky moc nezdá ten zámek.
Ndraveček - Profil | Po 10.10.2011 18:38:13
Souška - >> Používám už třetí sezonu Sema Magneto WTD s příposlechem WRC a naprostá spokojenost.Zatím bez jediného problému.Jen ta výdrž baterie v příposlechu je tak max. tři celé dny.Vyměnil bych je jedině za Delkimy,ale na ty nemám,takže zůstanu u Semy.
NGorolztrzynca - Profil | Po 10.10.2011 18:37:23
Erva >> Než dát 1500 za hlásič v základu, tak si ty baterie raději budu měnit sám.
Noskus - Profil | Po 10.10.2011 18:36:14
Gorolztrzynca >> to už jsou lepší ty co ti poslal odkaz foxx než ty esox.
NErva - Profil | Po 10.10.2011 18:34:53
malamut - proč bych si měnil baterie sám když mě je vymění grátis přímo na prodejně jednou za 2 roky,jezdím kolem každý týden tak nemám problém se tam kdykoli stavit a tomu já říkám servis, 7 let co je mám tak mě měnily 3x baterie tot vše, navíc i u sebelepšího výrobku se může dřív nebo později projevit vada .
Nmalamut - Profil | Po 10.10.2011 18:25:36
Erva >> hlášky typu "není problém s reklamací" nebo "flajzar má dobrej servis" začínají být pověstné. Ale fakt existujou pípáky, které reklamovat ani servisovat nepotřebují.
NGorolztrzynca - Profil | Po 10.10.2011 18:10:34
Chtěl bych se zeptat co říkáte na Pelzer Im-pulse ST. Šli byste do toho za ty penize nebo si myslite, že jsou lepší v této cenové relaci? Jde mi hlavně o kvalitu zpracování, aby vydržely běžné podmínky a případný lehčí pád, jo a ještě aby tam byly tlačítka a né otočne knoflíky.
Červené karty: BOWDEN®, Kocháč