Shimano Big Baitrunner XT-A LC

Čau pánové, uvažuju o tomto kousku. Co na něj říkáte? A už ho z vás někdo vlastní? Každá informace dobrá, vypadá opravdu dobře.
Autor diskuse: Gazza - Profil , 6.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

domindo - Profil | Út 23.1.2024 7:11:15

Nemohl by tady někdo dát servisní plánek náhradních dílů, někde jsem ho ztratil a potřebuji sehnat nějaké náhradní díly.
Děkuji

    rybar z NZ - Profil | St 16.1.2019 11:40:35

    Zdar nechcem zakladať novú otázku a tak sa opýtam tu
    Zvažujem kúpu navi len sa neviem rozhodnúť medzi starý model bblc alebo novšý model bb- xta lc
    a ešte sa chcem opýtať aký je rozdiel medzi bb x-ta a bb x-tb ???
    Díky

      Fild@ - Profil | Čt 14.9.2017 10:18:09

      Martinbati >> Neřeknu, média jsem nikdy neměl.

        Martinbati - Profil | Čt 14.9.2017 9:49:28

        Fild@ >> slapu tie big baity xt rovnako dobre jak medium xt?

          Fild@ - Profil | Čt 14.9.2017 9:32:23

          Návrat ke spokojenosti. Na dalekou vyvážku :-)

            Leorim - Profil | Út 30.5.2017 20:18:50

            agig >> ahoj kam presne mam napsat abych ty podlozky taky dostal to jsou ty pod klickou? Co musim vsechno uvest diky.

              agig - Profil | Út 16.5.2017 19:59:56

              Sochyč >> Ahoj dáš ty nové podložky a bude po problémech je to odzkoušený a bude po problému je smutný že taková firma jako je Shimano že si to dovolí poslat do provozu s takovou evidentní vadou to je docela smutný kor když za to chtěj takoví prachy ale dějou se na světě horší věci né ;-);-)

                Sochyč - Profil | Po 15.5.2017 15:50:55

                agig >> Uz jsou podlozky taky na ceste, napsal jsem primo na Normark a zdarma zasilaji.., musim rict super pristup..., dam a uvidime zda to pomuze...:-) :-)

                  agig - Profil | Po 15.5.2017 6:49:44

                  Sochyč >> Ahoj silikonové drží ještě v záruce jsem napsal do Normarku popsal jsem problém poslali mi podložky zdarma a vše je v pořádku nechápu proč již tento problém Shimáno neřeší hromadně a nedává tam podložky ze silikonu rovnou musí o problému vědět taková blbost a jak to dokáže naštvat ;-) zbytečné problémy navíc ;-)

                    Sochyč - Profil | Pá 12.5.2017 7:49:58

                    agig >> mam stejny problem nove navi a prasknuly ty podlozky, jak pises ty silikonove drzi???, nechci zbytecne navi trapit bez podlozek, diky za info

                      daniels - Profil | Ne 5.6.2016 11:38:23

                      Zdravím pánové tak bych chtěl koupit Shimano Medium Baitrunner XT-A LC a tady jsem se dočetl že na naviják pasují cívky z Utegry mohl by mi to někdo potvrdit díky moc

                        Leorim - Profil | St 17.2.2016 18:05:28

                        dudu3 >> mám tohle pouzdro Okuma power liner 865 tam měla místa hafo tak tyhle navi předpokládám že vlezou taky ještě jsem to neskoušel
                        http://www.carpproduct.cz/nash/nash-pouzdro-na-3-pr​uty-12ft-apache-speed-3-2350

                          dudu3 - Profil | St 17.2.2016 14:43:09

                          Leorim >> a do čeho budeš davat

                            Dan.J - Profil | Út 16.2.2016 15:40:12

                            dudu3 >> Mám drobet jiné kolovraty a já je nesundavám,mám jen tenhle futrál a ok.

                              Leorim - Profil | Út 16.2.2016 14:42:28

                              dudu3 >> to ti nepovim ja taky doufam ze se me vlezou ale na 90%si myslim ze nebudu mit problem

                                dudu3 - Profil | Út 16.2.2016 14:24:47

                                Prosim do kterého POUZDRA OBALU SE VLEZOU na převoz ma někdo vzorek sundava je někdo z prutů

                                  Leorim - Profil | Út 16.2.2016 11:56:58

                                  Tak už jsem taky majitele těchto kolovratů druhý kus je doma a ten první jsem si nechal z dobrého pocitu vyměnit za jiný ale dělají to všechnzy:-) snad budou sloužit....

                                    dudu3 - Profil | St 30.12.2015 19:12:41

                                    radej dejte foto - odkaz do ktereho levneho dobreho obalu z činy se vlezou samotne sundane B B - XT-A LC po jednom ??

                                      Fild@ - Profil | St 30.12.2015 18:58:35

                                      daniels >> Naprosto souhlasím, někteří ani u určitých věcí neví, že to mají vyrobené v Číně. Jen si tam firmy dají svoje logo i štítek. Toď vše

                                        Kuban - Profil | St 30.12.2015 16:41:12

                                        daniels >> presne,uz leta me drasa,ze cinsky deti maj v ruce novej iphone mnohem driv nez ja :o)

                                          daniels - Profil | St 30.12.2015 14:16:57

                                          Proč tu pořad někdo mele kde se co dělá vite co se děla v tovarně Foxcoon v Zhengzhou ano je to v Číně iPohon a myslíte že tento telefon je sračka každa dobra firma si doveze konponenty a levna pracovní sila to zkompletuje to vše chytraci potom je tam napsano made in china,malaysia,india.....

                                            Fild@ - Profil | Út 29.12.2015 20:57:14

                                            Leorim >> Tak víš jak, šikmoocí umí udělat, ale musí jim někdo stát za ... Záleží na výstupce, i na samotném operátorovi. Shimano by si to mělo ohlídat.

                                              Leorim - Profil | Út 29.12.2015 20:49:43

                                              Fild@ >> pravda lacina sila. Snad to nesuli no.

                                                Fild@ - Profil | Út 29.12.2015 20:47:28

                                                Leorim >> Vyráběné to v Malajsii být může, a jelikož se v tom koutě světa dělá téměř vše, nebojím se toho. Záleží jak kvalitní díly jsou na montážích.

                                                  Leorim - Profil | Út 29.12.2015 19:58:49

                                                  Kuban >> :tak to potom jo dneska to vyrábí opravdu už kde jakej dobrodruh :-)

                                                    Kuban - Profil | Út 29.12.2015 19:55:42

                                                    Leorim >> normalni to neni,ale napsany to na ni je :-)

                                                      Leorim - Profil | Út 29.12.2015 19:39:31

                                                      Ještě otázka je normální že je na krabici made in Malaysie ? to mě trochu zarazilo

                                                        Leorim - Profil | Út 22.12.2015 12:01:42

                                                        Fild@ >> snad budu taky spokojenej do ted jsem měl navi Okuma PL 860 u těch ten bait nic moc cvrčky po roce na obouch necvrkají :-) jinak funkční nechám pro tatíka když se mnou někdy vyrazí na větší vodu..A ted před vánocema jsem dostal chut si koupit něco do výbavy tak jsem šel do prodejny a donesl domů tento : http://navijaky.heureka.cz/dam-quick-sls-570-fs/
                                                        U něj se mě zdála hodně velká vůle v kličce, vetší než u okumy...tak jsem jej vrátil a připlatil za toto shimo ale to se mě po dvou dnech a nějakým tom zatočení taky nezdálo no su hroznej chybu najdu asi na všem :-)
                                                        Ale doufám že budu u těchto dražších navi spokojený aspon tak jako s pruty FS CTX tak lovu zdar

                                                          Fild@ - Profil | Út 22.12.2015 11:51:40

                                                          Leorim >> To nestojí za řeč, jinak letos jsem s nima něco zkusil, a jsou to hodně dobré navi. Nemají problém z velkých dálek tahat těžké olova, bajt funguje na výbornou, co dodat...
                                                          Taky šťastné a veselé :-)