- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vlasec a nebo pletenka na dravce
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NPedro1 - Profil | Pá 6.4.2018 12:56:01
A nebo napiš tomuhle,ten ti to vysvětlí.
https://www.mrk.cz/clen.php3?id=74697
Nhanyking - Profil | Pá 6.4.2018 12:37:38
Nmoskyt - Profil | Út 6.12.2011 0:07:50
myslím zkušenost s candátem, ne s manželkou:-) peřině zdar M.
Nnofish - Profil | Po 5.12.2011 23:56:43
Taky je občas zkouším cíleně, ale prostě se mi kluci pruhatí vyhýbají. Zase okouni se mi jednu dobu dařili až hanebně. MI to připadá že ti candáti jsou fakt umění, takovou smůlu mít nemůžu. U vody jsem skoro denně. Na rybičku je chytím, přívlač mi na tom samém místě, v tu samou dobu, nefunguje......
Nmoskyt - Profil | Po 5.12.2011 23:43:58
poslední candát tak pět let zpátky na Rapalu při chytání stiky potěšil.
Zodpovědně múžu říci že při mých použitých ..montážích mi buď ryba utekla, nezabrala,no rozhodně zústala neposkozena s koncem udice stále tápu
Nnofish - Profil | Po 5.12.2011 23:29:45
Holt si pane kolego musíme přiznat, že tady to bude buď tím že máme velkou smůlu, nebo to bude rukama. Jsme na tom oba stejně.
Nmoskyt - Profil | Po 5.12.2011 23:25:21
ale ty k..vy náladový nevděčný candátovský mi prostě nekoušou..Hard mono v těto situaci se mi jevilo jako rozumný kompromis.....známou rovnici trjháky ocelové lanko samo respektujio
Nnofish - Profil | Po 5.12.2011 23:11:06
Neboj, ono to jednou přijde :-) Lankem to zas tak nebude.
Nmoskyt - Profil | Po 5.12.2011 23:03:59
Nnofish - Profil | Po 5.12.2011 22:52:19
Nnofish - Profil | Po 5.12.2011 22:47:34
Každému sedí něco jiného :-)
NHermis_s - Profil | Po 5.12.2011 22:43:43
NSAHIB - Profil | Po 5.12.2011 22:41:48
ale na rybičku živou - kmen 0,25 a návazejc jednoháček č.4 s vlasem o průměru 0,50,cca 50-60 cm dlouhým.. a zatím spokojennost,nic překouslýho-))
Nmoskyt - Profil | Po 5.12.2011 22:38:29
Notoš - Profil | Pá 5.8.2011 21:22:01
NHrobek - Profil | Čt 4.8.2011 18:04:54
Npeterson - Profil | Čt 4.8.2011 16:11:11
používám převážně již čirý vlasec, případně fluoro. Dlouho jsem zkoušel pletenky, ale výsledky byli spíše horší. Osobně si téměř vždy poradím s vlascem 0,22. Když jdu vláčet, nebojím se měnit nástrahy podle situace a v tom je vlasec také lepší, například chci li popat nebo tahat rotačku tak se šňůrou mám problém. Petrův zdar :)
Nhonzin2236 - Profil | Čt 4.8.2011 16:10:39
Nrybomil - Profil | Čt 4.8.2011 16:04:32
Dle konkrétních míst, dle nástrah a lovené ryby.
NGTdpcfix - Profil | Čt 4.8.2011 15:24:26
NDusde - Profil | Čt 4.8.2011 15:22:01
NSneki - Profil | Čt 21.7.2011 11:47:18
NSneki - Profil | Čt 21.7.2011 11:43:18
NPedro1 - Profil | Čt 21.7.2011 9:17:57
NWalleye - altered ... - Profil | Čt 21.7.2011 8:29:08
NWalleye - altered ... - Profil | Čt 21.7.2011 8:26:18
NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.7.2011 8:25:14
NPedro1 - Profil | Čt 21.7.2011 8:22:24
Nafjee - Profil | Čt 21.7.2011 8:13:51
NJaroch - Profil | Čt 21.7.2011 6:23:44
Ale co TECHNOSTEEL jaké s tím máte zkušenosti v kombinaci se štikou ?
NTransalp2 - Profil | St 20.7.2011 21:51:38
NBambus...Tacklesmaniak - Profil | St 20.7.2011 21:42:05
to lanko tam neni pro srandu králikum .
když už tak aspon 30cm .
50stika ti to nakybluje i s tim tvojim 10cm lankem.
NKarban - Profil | St 20.7.2011 21:39:44
NMichal - Profil | St 20.7.2011 21:22:30
NZiltoid - Profil | St 20.7.2011 21:14:26
NBláža - Profil | St 20.7.2011 20:30:56
Lanko, lanko a zase jenom lanko, když používáš trojháky....
NSneki - Profil | St 20.7.2011 16:08:04
NTakira - Profil | St 20.7.2011 14:29:43
Pletenka proti štice dlouho neobstojí.Poslední zkušenost je ze včera.Po záběru a jízdě cca 5 m jsem ji jen zkusil přibrzdit a ze cca 40 cm návazce s pletenky mám polovinu a ani jsem necítil větší odpor. Šel jsem na candáta. Tentokrát jsem dával místo wolframu pletenku s jednoháčkem.
NBuBu99 - Profil | St 20.7.2011 14:25:13
ale přešel jsem na tyhle lanka........http://www.rsp-fishing.cz/ocelova-lanka/lanko-surfstrand-7x7-self-made-2-5m-2
Nrybomil - Profil | St 20.7.2011 13:13:47
Camaro : kevlar je horší jakýkoliv šnůry, to je dnes už jen niť na šití plachet a padáků :-)))
Nobrisek - Profil | St 20.7.2011 10:20:15
Nobrisek - Profil | St 20.7.2011 10:18:52
Nc@m@ro - Profil | St 20.7.2011 10:06:24
Nc@m@ro - Profil | St 20.7.2011 9:49:10
Nrybomil - Profil | St 20.7.2011 9:36:00
http://www.los-cormoran.cz/rybarske-potreby/eshop/5-1-Snury/0/5/72-CLIMAX-MONO-BRAID-BR8-navin-300m
NZiltoid - Profil | St 20.7.2011 9:04:43
http://www.rsp-fishing.cz/snury/snura-dragon-hm8x-orange-135m-2
Nrybomil - Profil | St 20.7.2011 8:39:09
Tedy kdyby bylo cenově výhodnější balení 275m :-)
např.:
http://www.ukaprika.cz/navazcove-materialy-snury/sufix--performance-braid-135-m-036mm-272-kg.html
Kde to žije - dravci
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











