Kaprárska taška .

Ahoj , akú kaprársku tašku používate najčastejšie , hlavne ma zaujíma značka a ak ju máťe aj nafotenú privítal bi som aj vaše fotky .
Dakujem :)
Autor diskuse: Cece - Profil , 7.5.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Ktorú firmu (značku) si mám vybrať ?

A) Nash20%

B) Fox9%

C) D.A.M ( MAD )4%

D) JRC18%

E) CHUB3%

F) Inú firmu 46%

Od 18.5.2011 hlasovalo 213 čtenářů.

radjanys - Profil | Po 8.10.2018 11:15:36

tydra56 >> super dekuji.

    tydra56 - Profil | Po 8.10.2018 11:09:01

    radjanys >>Stačí?

      radjanys - Profil | Po 8.10.2018 10:13:53

      tydra56 >> Máš nějaké realne foto? Dekuji

        tydra56 - Profil | Po 8.10.2018 9:20:56

        Jiryyy >> https://www.catchman.cz/tasky/kaprarska-taska-speci​al Vejde se do ní opravdu hodně

          Jiryyy - Profil | Ne 7.10.2018 22:04:31

          Malinko ozivim tuto diskusi... Chtel bych poradit s vyberem nejake prostorne kaprarske tasky, nejlepe i uvitr delene. Mate nedo nejak tip? Diky

            Max1980 - Profil | So 12.7.2014 7:53:58

            já mám tuhle...

              arnošt - Profil | So 12.7.2014 5:46:04

              Nejlepší kaprařská taška,jakou jsem kdy pořídil,jsou tyto boxy. :-)

                kendy.dom - Profil | Pá 11.7.2014 17:03:42

                ja koupil shimano tribal ev a jsem s ni velice spokojenej a je docela velka. horsi foto

                  Erekloss022 - Profil | Pá 11.7.2014 16:15:50

                  czechmade74 >> zdravim Te, zaujal me tvuj prispevek. Jsi s tou kabelou spokojenej? Kdepak jsi ju koupil a kolik stala?

                  Dekuji za odpoved....

                    JOP - Profil | Čt 30.1.2014 21:43:55

                    Na víkendové a delší výjezdy jsem pořídil Transportní vak Bundeswehr (80 l). Za ty love (cca 500,-Kč) nemá chybu. Na kratší výjezd mívám s sebou v autě náhr. oblečení v RS Fish Medium Camo, koupená zde v bazaru a taky velká spokojenost.

                      dosec - Profil | Čt 30.1.2014 14:06:50

                      taška TFG je doma a moc se mě líbí :-)

                        Donn79 - Profil | Čt 16.1.2014 16:03:38

                        NeBeroun alias Qwert >> Možná jak pro koho.Já na zádech nosím vak s prutama a tašku mám přes rameno.

                          NeBeroun alias Qwert - Profil | Čt 16.1.2014 15:56:53

                          Nebude lepší a pohodlnější nějaký batoh? :-)

                            Donn79 - Profil | Čt 16.1.2014 15:46:44

                            drvoštěp >> Mám jí v tom základu,bez těch doplňků.A cena bylo kolem těch 1000,- ale víc určitě ne,ale už sito přesně nepamatuju.Mám ji cca rok k vodě jezdím často a taška drží jak hrom a vejde se do ní opravdu spousta věcí.Opravdu mohu jen doporučit.

                              dosec - Profil | Čt 16.1.2014 15:18:34

                              jurasoft >> pořídit si kabelu co se nevejde,na zadni sicny a ani do kufru kombi je fakt dobrý :-)

                                drvoštěp - Profil | Čt 16.1.2014 15:02:56

                                Ahoj,máš ji v základu a nebo s doplňkama (obaly,tašky na drobnosti).Pokud to není tajné kolik stála?V Teplicích ji mají (holou) za 1000,-kč.Díky za odpověď

                                  Donn79 - Profil | Čt 16.1.2014 14:20:38

                                  Zdravím
                                  Já mám tady tuhle a max.spokojenost.

                                    rosan - Profil | Čt 16.1.2014 13:47:57

                                    za mě JRC mam odnich teměř všechny tašky a pouzdra již několik let a bez problemu

                                      dosec - Profil | Čt 16.1.2014 10:22:24

                                      jedna recenzička.K Vánocům jsem dostal tašku traper co jsem měl vyhlídlou,ale soudruzi udělali při výrobě někde chybu a nešla zapnout.Tak ji žena poslala,na reklamaci s tím,že chce raději vrátit love,protože po tomto jsem přestal věřit v kvalitu značky.I když to bylo už měsíc po období kdy se může zboží vrátit bez udání důvodů tak prodejce vrátil love.Psal,že má na skladě ještě dvě tyto tašky a jen u té mé je problém a že to posílá pšonkům zpět k reklamaci.Asi mám,na toto smůlu i když toto je daň za nákup přes net.Jinak se mě taška líbila a byl jsem z ní hodně potěšen.Nakonec jsem po dalším hledání objednal včera podobnou od TFG.Tady pár fotek.

                                        MAXXSKATER - Profil | St 20.11.2013 13:49:04

                                        Dan.J >> V pohodě, i když mi to trochu jako reklama přišlo, tak jsem to myslel hlavně ze srandy. Ono ostatně co dneska není byť jenom trochu reklama. :-)

                                          Dan.J - Profil | St 20.11.2013 12:04:12

                                          MAXXSKATER >> Tak reklamu určitě ne,náhodou jsem natrefil na tyto stránky a třeba to někomu pomůže.

                                            MAXXSKATER - Profil | St 20.11.2013 11:20:21

                                            Thalkan >> Tak tak, úplně mi mluvíš z duše. Myslím si, že i cena je na to pěkná a přijde mi to fakt kvalitně udělané, že to musí něco vydržet. Ještě doplním, že v tom tahám i pruty. :-)

                                              Thalkan - Profil | St 20.11.2013 10:57:17

                                              MAXXSKATER >> Mám ten samý a taky max. spokojenost, na krátké vycházky je úplně ideální nemusím s sebou tahat další tašku a do prostřední komory se vejde vše potřebné od podběráku, kobry, krushy až po obalu po návazce a svítilny.

                                                MAXXSKATER - Profil | St 20.11.2013 8:54:24

                                                Jinak já mám tuhle a zatím bych určitě neměnil. Možná to tak nevypadá, ale člověk tam narve snad i nemožné. :-) http://www.tropicliberec.cz/pouzdra-na-pruty/mivard​i-obal-na-pruty-multi-110cm-green-new

                                                  MAXXSKATER - Profil | St 20.11.2013 8:48:29

                                                  Dan.J >> To tady děláš reklamu nebo co ? :-) Tolik tašek (batohů) na doporučení od jednoho internetové prodejce. x)

                                                    Rado Korec - Profil | St 20.11.2013 7:49:11

                                                    Mám toto http://www.sportcarp.sk/obchod/obaly-na-pruty-tasky​-tasky-s-prislusenstvim/tasky/cestovni-taska-large-​carryall.aspx ešte som ju neskušal, dojde pod stromček :D ale zipsy vyzeraju dobre, je pomerne dosť veľká

                                                      Donn79 - Profil | St 20.11.2013 1:06:58

                                                      Max.spokojenost!!