Recepty na krmné boilies z běžně dostupných surovin

Poprosil bych vás zkušenější o radu, chci začít chytat tenhle rok na boilies a nechci hned vyhodit tisíce za boilies, proto si koupim jenom pár kg na chytání a to mi musí vydržet co nejdíl, proto chci od vás nějaký recept na boilies, se kterým budu jenom vnadit. chci recept, kde jsou nejlépe suroviny jenom ze supermarketů, prostě nic drahého:-))) P:S- něco na tenhle způsob-http://www.mrk.cz/r/atlasy/nastrahy_navnady/nastrahy/boilie/kouzelna_jahoda/

tomas91 - Profil | Po 13.8.2012 22:49:00

Aleš10 >> každopadne skusím přidat vejce a mám peletovou moučku tak skusím přihodit to

    tomas91 - Profil | Po 13.8.2012 22:47:56

    don Ferrari >> jj dávám jen tak malo protože jsi říkám že 6vajec na kg je k tomu dost.a daval jsem i kvasnice. Tekutý tak 500g jater nějakých 50ml olrje z kličku do 4kg jsem daval 200csl

      don Ferrari - Profil | Po 13.8.2012 16:48:12

      tomas91 >> 70gr. sušených na 4 kg směsi je nic, dávám na 1 kg směsi 100 gr. sušených, kolik dáváš celkové tekuté složky na kg suché směsi, používáš oleje, atd. ?

        Aleš10 - Profil | Po 13.8.2012 16:44:05

        tomas91 >> zkus přidat vejce jinak nevim

          tomas91 - Profil | Po 13.8.2012 16:43:19

          Aleš10 >> kličky jsem se naučil dávat taky jsem tam daval ted na ty 4kg asi 400G

            Aleš10 - Profil | Po 13.8.2012 16:35:43

            tomas91 >> sušený nedávám ale na 1kg dávám tak 7-8 vajec když tak zkus dát do směsi klíčky

              tomas91 - Profil | Po 13.8.2012 16:29:48

              Aleš10 >> ted jsem daval na kilo tak 6 vajec ale do 4kg jsem dával 70g sušených ktomu

                Aleš10 - Profil | Po 13.8.2012 16:23:59

                tomas91 >> kolik dáváš vajec??

                  tomas91 - Profil | Po 13.8.2012 16:22:11

                  ahoj mužete mě někdo poradit včem je problem když se mě boili při vaření lehce rozpadá spíše praská málo vajec? Nebo co jineho mě chybí? Používám i sušený vejce. Raději vařit a ne bo dělat v páře? doba varu byla tak 3min pak začali plavat tak jsem je už vydělal v páře je dělám pomale do tvrda tak 8min a stejnej problem

                    RTckar - Profil | Pá 3.2.2012 20:21:01

                    don Ferrari >> jojo uvidim až přestane mrznout chci uválet jednu várku jen do tý doby musim sestavit nějakou suchou směs

                      don Ferrari - Profil | Pá 3.2.2012 20:16:54

                      RTckar >> lososák je v pohodě,

                        RTckar - Profil | Pá 3.2.2012 20:12:45

                        don Ferrari >> víš co když už to beru z hulína asi vemu i ten ptačák od nich ale fakt furt nevim jestli použít konopnej nebo lososák ale na esenci ananas bude konopnej asi lepší

                          don Ferrari - Profil | Pá 3.2.2012 20:07:53

                          RTckar >> napiš tady http://www.mrk.cz/clen.php3?id=6246&kw=bobes bral jsem od něj konopný olej a fakt super, cena asi 80,- Kč/ 0,5l, ptačí zob mám od Hulina na test a jinak používám jeden od Nikla a jeden od Mika,

                            RTckar - Profil | Pá 3.2.2012 20:02:24

                            don Ferrari >> nechceš mi poradit nevim jakej použít ptačí zob :)

                              RTckar - Profil | Pá 3.2.2012 20:01:59

                              don Ferrari >> nvm budu brát asi tenhle http://www.chytapust.cz/tandem-baits-olej-konopny-5​00ml/d-70715/ ale eště se hodně rozmejšlim jestli tam nedám lososák z Hulína :)

                                don Ferrari - Profil | Pá 3.2.2012 19:59:31

                                RTckar >> jaký používáš konopný olej?

                                  RTckar - Profil | Pá 3.2.2012 19:40:20

                                  Kockopes >> jako tekutou chci dát csl , NBA, konopnej olej, essenci ananas , vejce myslim že to bude dobrý :)

                                    Kockopes - Profil | Pá 3.2.2012 19:23:55

                                    Slavíček >> o tom to je, a navíc není eschop kde by bylo všechno po potřebuju tak i hodně poštovný dělá svoje

                                      Kockopes - Profil | Pá 3.2.2012 19:22:40

                                      RTckar >> to mam od kučery ananas s NBA, jakou máš tekutou složku??jesli smim vědět klidně do sz

                                        Slavíček - Profil | Pá 3.2.2012 19:18:14

                                        Kockopes >> Když chceš dobrou cenu musíš kupovat ve větším množství .

                                          RTckar - Profil | Pá 3.2.2012 19:15:56

                                          Kockopes >> já si chci na letos udělat ananas s NBA uvidim jak to bude šlapat tekutou složku už bych veděl teď hlavně nějak sestavit tu suchou aby to drželo :D :D

                                            Kockopes - Profil | Pá 3.2.2012 19:15:42

                                            Slavíček >> jsem skrblík co se týče tohodle takže něco levnějšího co funguje, nemusí to bejt špička na trhu

                                              Kockopes - Profil | Pá 3.2.2012 19:14:06

                                              RTckar >> od kučery, dřív mražený ted hotovky, a chci letos Mivardi kvůli rychlému rozpadu a uvolnování aromat, jelikož většinou chodím na krátké vycházky

                                                Slavíček - Profil | Pá 3.2.2012 19:12:55

                                                Kockopes >> V tom ti nepomůžu esence to musíš vybrat sám .Používám ccmoore nutrabaits záleží jakou cenu do toho budeš taky chtít investovat .

                                                  RTckar - Profil | Pá 3.2.2012 19:10:57

                                                  Kockopes >> jaký používáš komerční boilies?

                                                    Kockopes - Profil | Pá 3.2.2012 19:06:25

                                                    Slavíček >> to já mám dilema, nevím jaký esence a chutě mam použit, chci letos dělát vlastni a zároveň srovnávat s komerčním boiliesem

                                                      Slavíček - Profil | Pá 3.2.2012 19:02:14

                                                      Kockopes >> Nic pouze co dám při výrobě .Mám směs která dobře uvolňuje a nepotřebuju žádný dip bustr .

                                                        Kockopes - Profil | Pá 3.2.2012 18:36:06

                                                        Slavíček >> jo tak a co používáš pro zatraktivění??

                                                          Slavíček - Profil | Pá 3.2.2012 14:42:22

                                                          Kockopes >> Na jaře a zimě protože je potřeba víc atraktivní krmení což v teplé vodě může bejt i na škodu . Jde na to i hodně menší ryba . Navíc nevydrží čerstvý tak nastražený dlouho .

                                                            Kockopes - Profil | Pá 3.2.2012 13:43:38

                                                            Slavíček >> tak já na výpravy moc času mít nebudu, a nemá cenu každou chvíli dělat tak si udělám zásobu a vytáhnu si vždicky kolik potřebuju a kdy potřebuju...proč jen na jaro a zimu??

                                                              Slavíček - Profil | Pá 3.2.2012 13:35:57

                                                              Kockopes >> já pouze sušim mrazim pouze koule na brzké jaro a zimu .

                                                                Kockopes - Profil | Pá 3.2.2012 13:08:16

                                                                Slavíček >> to sušení je to nejmenší, nebudu to přeci sušit na kámen, trochu sušit a pak do mrazaku nebo rovnou na ryby..na něčem ušetřím tolik na dalším zase něco a je to znát

                                                                  Slavíček - Profil | Pá 3.2.2012 12:54:01

                                                                  Kockopes >> Já jsem taky nepsal že to nejde . Ale dáš tam zbytečně vodu a pak bude trvat déle sušení . Ale to je samozřejmě tvoje věc.

                                                                    Kockopes - Profil | Pá 3.2.2012 12:50:01

                                                                    Slavíček >> to každopádně, hruba struktura musí bejt, ale otázka zněla jesli kuku mouku mužu nahradit rozmixovanou vařenou kuku, z videa co sem vložil RTckar, je mi jasný že to nahradit jde

                                                                      Slavíček - Profil | Pá 3.2.2012 12:42:50

                                                                      Kockopes >> hrubá struktůra není na škodu záleží jaký dáš další složky.

                                                                        Kockopes - Profil | Pá 3.2.2012 12:31:26

                                                                        Slavíček >> neříkám že to je drahý, ale asi nevnímáš rozdíl mezi, 25,- a 5,-....dobrý tak šrot je o polovinu dražší jak kuku, a navíc je hrubé struktury, bez profi mlýnku z toho mouku neuděláš

                                                                          Slavíček - Profil | Pá 3.2.2012 12:20:08

                                                                          Kockopes >> A co kukuřičný šrot .Ten bude určitě levnější když 25 kč za kg se ti zdá drahý.