- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koupit kompletní tripod nebo si ho "vyrobit"?
chtěl bych se poradit ohledně jedné věci.
Je lepší si koupit nějaký hotový tripod, např. tento:
http://www.tropicliberec.cz/stojany-3/stojan-giants-fishing-euro-pod-storm-4-rods-2x-hlasic-a-taska-zdarma
nebo si ho "vyrobit". Přemýšlel jsem, že bych si koupil takový tripod:
http://www.tropicliberec.cz/stojany/sona-tripod-al-20-35-s
a na to takové rameno:
http://www.tropicliberec.cz/hrazdy/sona-rameno-al-30-50-s3
To bych používal místo předních vidlic a dozadu bych si koupil klasické 2 teleskopické vidlice.
Má to tedy smysl, nebo se vyplatí koupit to kompletní?
Byl by to totiž pořádný rozdíl v cenách. Ty kompletní tripody stojí kolem 2 tisíc a to, co bych si udělal já by mě vyšlo kompletní asi na 700,-
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nrybar z NZ - Profil | St 12.1.2011 18:40:21
NNessos - Profil | Út 11.1.2011 22:33:51
Nmacin - Profil | Út 11.1.2011 21:14:23
Nrover - Profil | Út 11.1.2011 20:54:59
NJovánek - Profil | Út 11.1.2011 20:41:47
Nvahaj - Profil | Út 11.1.2011 19:57:39
Nvahaj - Profil | Út 11.1.2011 18:26:42
NSven - Profil | Út 11.1.2011 18:24:04
Nvahaj - Profil | Út 11.1.2011 18:14:22
NSven - Profil | Út 11.1.2011 18:03:22
NNessos - Profil | Út 11.1.2011 18:01:51
Nvahaj - Profil | Út 11.1.2011 17:55:19
NSven - Profil | Út 11.1.2011 17:39:25
http://www.fenclvladimir.cz/
NNessos - Profil | Út 11.1.2011 17:34:03
NSven - Profil | Út 11.1.2011 17:13:48
Kdyby měl opravdový zájem, tak už to dávno udělal. Zatím jen honí auru a kalí vodu :-)))
NSven - Profil | Út 11.1.2011 17:11:57
Sice většinou využívám jen vidličky ale v případě potřeby je našroubuju na triadaptér.
A zase mám podle druhu terénu na vybranou. Buď dopředu jednu trojnožku s hrazdou na dva pruty a dozadu vidličky nebo každý prut na jednu trojnožku a dozadu vidličku. Podle toho jestli chci oba pruty jedním směrem nebo každý jinám.
Ještě je třetí možnost. Dát hrazdy na obě trojnožky a postavit je za sebou.
Triadaptér má závit i zespodu a je možná tam našroubovat háček na upevnění stabilizační zátěže.
Nrybar z NZ - Profil | Út 11.1.2011 16:59:18
NSven - Profil | Út 11.1.2011 16:55:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://rybar.braunstar.cz/prislusenstvi-5/triadapter-c-2
http://rybar.braunstar.cz/vidlicky--hrazdy/vidlicka-se-zavitem-na-hlasic-hrazdu-teleskopicka--max-75cm-
Nrybar z NZ - Profil | Út 11.1.2011 16:30:18
Nbeluga - Profil | Po 10.1.2011 16:39:04
Nrybar z NZ - Profil | Po 10.1.2011 16:03:21
Ndvoko - Profil | Po 10.1.2011 15:33:36
Nrybar z NZ - Profil | Po 10.1.2011 15:10:51
Njambo - Profil | Po 10.1.2011 14:34:03
Nštikobijec - Profil | Ne 9.1.2011 22:11:58
Nneprduch - Profil | Ne 9.1.2011 22:02:51
NZdendahat - Profil | Ne 9.1.2011 22:02:32
NNessos - Profil | Ne 9.1.2011 21:57:17
Nštikobijec - Profil | Ne 9.1.2011 21:56:04
NNessos - Profil | Ne 9.1.2011 21:55:58
Nneprduch - Profil | Ne 9.1.2011 21:47:56
NRadek Š - Profil | Ne 9.1.2011 21:29:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nštikobijec - Profil | Ne 9.1.2011 21:12:55
NFil@s - Profil | Ne 9.1.2011 20:40:28
Nvahaj - Profil | Ne 9.1.2011 18:09:53
NNessos - Profil | Ne 9.1.2011 18:04:32
NTruďák - Profil | Ne 9.1.2011 17:40:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NNessos - Profil | Ne 9.1.2011 17:32:48
Kritizovat, kolego, umí každý.
Npijo - Profil | Ne 9.1.2011 17:31:11
daj si hlavnu stranku tam to maš...okolo 50 eur
NSven - Profil | Ne 9.1.2011 17:28:51
NNessos - Profil | Ne 9.1.2011 17:23:14
NNessos - Profil | Ne 9.1.2011 17:22:05
Já autem nejezdím a tahal bych to na zádech nebo na kole. Ne, že bych jezdil nějak daleko, ale tak 3 kiláky to jsou.
Co se týká těch kompletních tripodů, tak hodně lidí (i tady) ty levnější kritizuje (plasty apod.) a na dražší nemám peníze a vlastně je ani nechci. Z toho důvodu nechci ani zvukové signalizátory, protože to už potom není rybařina, když všichni v okolí slyší, jak ti bere ryba. A je to nuda.
Ty vidličky jsou pro mě až plán "b", pořád čekám, že se najde někdo, kdo mi řekne, že to, co plánuju je fajn řešení. Ale začínám se pomalu bát :D
NTruďák - Profil | Ne 9.1.2011 17:15:52
NNessos - Profil | Ne 9.1.2011 17:15:24
NCappyk - Profil | Ne 9.1.2011 17:11:48
NNessos - Profil | Ne 9.1.2011 17:04:10
V dešti, nebo v lijáku moc chytat nebudu, ani nebudu sedět v blátě, nerybařím sportovně, takže si myslím, že i levnější cajk by mi mohl slušně posloužit.
Dát 3 000,- za stojan prostě nemůžu.
NCappyk - Profil | Ne 9.1.2011 17:01:00
Nmimisek - Profil | Ne 9.1.2011 16:58:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NNessos - Profil | Ne 9.1.2011 16:56:41
Já bych se asi bál, mám pruty 3,60m..
NCappyk - Profil | Ne 9.1.2011 16:51:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.ravenbrno.cz/cz/products/kaprarina/2778_vidlicky/x2/vidlicky_nerez/
Kde to žije - kaprařina
8:04NOhře, úlovky, nástraha 1055
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...















