- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Máte "básnické střevo" ?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Martinbati - Profil | Pá 17.5.2013 23:01:24
vravel som ti ze bacha na babylon
neinstaluj lebo je to sracka
ale uz bolo neskoro
snad nebola z toho hnacka
neskoro aby som zachranil tvoj notebook
do muk a trapenia spadol tam sam
skoda ze prave bolo to z mojich ruk
tuto basen mu odovzdavam
svoj zivot upisal na polrok v temnote
dalsej existencii v bolesti a smutku
teraz zije jediny v samote
a silne krce ma v zaludku
nie je svet uz k nemu dobrym
slzy sa mu tlacia do oci
nech radost prinesie mu anonym
a svoje lice viac nech nezmoci
sam si sa ale rozhodol
nebola to moja myslienka
snad si na to uz aj zabudol
a ostala z toho len spomienka
Maxxx - Profil | St 1.8.2012 12:39:16
strká rypák do bláta
Prý mu voněj moje koule
za žábrama už má boule
Potichu se k vůni blíží
na duši ho nic netíží
Když mou kulku z bláta vyndal
dipíček mu z koutku bryndal
A když nasál tu u háčku
vychutnával její chuť
Dostal zásek jako prase
cvak, cvak foto v plné kráse
Už se v bahně válí zase :-)
Scopex - Profil | St 17.8.2011 13:43:35
koukám že tě ty písničky pořád ještě nepustili :-))
čekal jsem že po tvých životních érách - policisty , automechanika , obchodníka z deštěm , rybáře a zpěváka
příjde na stará kolena ještě něco echtovnějšího - třeba politik , atomovej fyzik , nebo aspoň astronaut ...
a ty nic , pořát jen ty písničky ... zklamal jsi mne :-((
-----------------------
PS. co prcek jak to roste ? už nahazuje dál než ty :-))
my byli loni na podzim už zase na výlovu - holčička 4 kg
takže na ryby se jen tak zase nepodívám :-(( ale neva,
stejně už to asi neni co bylo dřív (prej už se může nonstop)
to by mě asi nebavilo - chytat v noci legálně musí být vopruz :-)))
čau a pozdravuj doma
Ivo - Profil | Pá 8.7.2011 0:13:56
http://www.youtube.com/watch?v=YPIO13K_MPQ&feature=related
kohzu - Profil | Ne 26.6.2011 20:50:23
Vždycky večer ve vaně,
máme ležet vorvaně.
Bez sítě i bez háčku,
jde to se mnou na dračku.
Na pláži ,když měním polohy,
tahaj mě všichni za nohy.
Greenpeace vodou mě tam polívají,
školky,školy na mě čučet chodívají
Kolem těla příkop kopou,
už jsem tam sakra jednou nohou.
Za velkého potlesku všech okolo,
přehoupli mě za molo.
Zachránili velrybu lehce,hravě,
jen kdyby to nebylo kurňa na Sázavě.
Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 30.1.2011 14:37:02
místo šatů z blankytu,
dám ti pěstí do xichtu........
Ivo - Profil | Ne 30.1.2011 13:40:50
pouštěč - Profil | Út 4.1.2011 14:59:13
yvana - Profil | Út 4.1.2011 14:52:20
pouštěč - Profil | Út 4.1.2011 13:58:13
yvana - Profil | Út 4.1.2011 13:53:57
pouštěč - Profil | Út 4.1.2011 13:48:55
yvana - Profil | Út 4.1.2011 13:38:43
pouštěč - Profil | Út 4.1.2011 13:27:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
o tom není vůbec sporu
jeho rady si vždy najdu
bez nich se dnes neobejdu
štiky pstruzi nebo sumci prostě rady od vody
až se nestačíme divit co vypouští za hlody
naše názory su tabu
co se mu v tom lidé hrabú
my vy oni ty a ty
poďvej se mu do karty
jeho aura k nebi stupá
nad dvoustovkou se už houpá
je snad něco přednější-poděkování zdejší
co pro ně chce udělat
půlmetrové bludy psát
(už mu to přestali žrát)
stále se však najdou tací
co ocení jeho "práci"
(to sou jako on však ptáci taky tací hulibrci)
samé cenné rady-třeba tygří ořech
jenom doufám že když píše tak je asi na plech
jinak nemám důvod míti
jeho keci omluviti
vlastní také komplex vil
co si bohužel vymyslil
k tomu přidal zahradu
a panství kolem hradu
avšak zabme mezi námi zmiji
když necháš tu fantazii
zkrátka jak čas letí
tak už tady neplatí
tato moje fráze (s ní to půjde snáze)
když užž člověk nemůže kolibřík mu pomůže
na mrku o něm je spousta básní a bylo těžké napsat další alepsoň trochu dobrou když už tu tolik skvělých je a pro mě má nejlepší vahaj,doufám že se bude líbit enom omluvte že kolibřík píšu malým nestojí mi za to mačkat na něj ten caps lock
Rybatorstr - Profil | Ne 2.1.2011 6:11:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Každý den bych k vodě spěchal, práce hned bych proto nechal. Ryba, ta mě strašně táhne, však manželka jen rukou mávne: bez tak chytneš rýmu zase-bude velká jako pr.se! Pípák náhle začne řvát, že by ryby začly brát? Táhnu kapra, to je kus, velký jako autobus. No to by asi stačilo.
pavel68 - Profil | Ne 2.1.2011 0:25:57
http://www.youtube.com/watch?v=8NhSavji3xI&feature=related
pavel68 - Profil | So 1.1.2011 23:56:37
http://www.youtube.com/watch?v=vEkDd07vDm8&NR=1&feature=fvwp
pavel68 - Profil | So 1.1.2011 23:41:16
o)))
http://www.youtube.com/watch?v=afrz6rMhT_E
pavel68 - Profil | So 1.1.2011 23:31:15
NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 1.1.2011 23:12:10
pavel68 - Profil | Ne 26.12.2010 20:39:57
Za těch pár myšlenek a přání dobrý cesty díky za něj - já taky víc nesvedl. o)
Ivo - Profil | Ne 26.12.2010 20:34:51
pavel68 - Profil | So 25.12.2010 16:08:54
Jel stylově v zeleným bo jsem ho beztak jinak, než v maskáčích neviděl ...
Kde to žije - všechna témata
10:31Rybáři vs ochránci přirody 41
10:23Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 30
10:16Kurz Teo Daška pro Otoše 300
10:06Labe fishing store 14
10:01Jakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
9:04ATTs hlásiče a ATTx příposlech 521
NeStaré Česke rybářské vybavení 390
NeHlídač slev eshopů 750
NeVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NePivo- craft beer 691
NeDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NePolsko, okolí Dunajce 5
NePoradna: Sumcařina 2568
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










