Máte "básnické střevo" ?

Dokáže někdo z vás vymyslet básničku , říkanku nebo jen rýmující se slogan na téma rybaření ? (pokud možno bez vulgarismů)
Autor diskuse: Ivo - Profil , 16.12.2010 všeobecné - ostatní

Martinbati - Profil | Pá 17.5.2013 23:01:24

tu je jedna dnesna basen pre kamosov notebook, ktory som omylom nakazil neziaducim softvarom

vravel som ti ze bacha na babylon
neinstaluj lebo je to sracka
ale uz bolo neskoro
snad nebola z toho hnacka

neskoro aby som zachranil tvoj notebook
do muk a trapenia spadol tam sam
skoda ze prave bolo to z mojich ruk
tuto basen mu odovzdavam

svoj zivot upisal na polrok v temnote
dalsej existencii v bolesti a smutku
teraz zije jediny v samote
a silne krce ma v zaludku

nie je svet uz k nemu dobrym
slzy sa mu tlacia do oci
nech radost prinesie mu anonym
a svoje lice viac nech nezmoci

sam si sa ale rozhodol
nebola to moja myslienka
snad si na to uz aj zabudol
a ostala z toho len spomienka

    Maxxx - Profil | St 1.8.2012 12:39:16

    Starej kapr pantáta
    strká rypák do bláta
    Prý mu voněj moje koule
    za žábrama už má boule
    Potichu se k vůni blíží
    na duši ho nic netíží
    Když mou kulku z bláta vyndal
    dipíček mu z koutku bryndal
    A když nasál tu u háčku
    vychutnával její chuť
    Dostal zásek jako prase
    cvak, cvak foto v plné kráse
    Už se v bahně válí zase :-)


      Scopex - Profil | St 17.8.2011 13:43:35

      nazdárek ivošu
      koukám že tě ty písničky pořád ještě nepustili :-))
      čekal jsem že po tvých životních érách - policisty , automechanika , obchodníka z deštěm , rybáře a zpěváka
      příjde na stará kolena ještě něco echtovnějšího - třeba politik , atomovej fyzik , nebo aspoň astronaut ...
      a ty nic , pořát jen ty písničky ... zklamal jsi mne :-((

      -----------------------
      PS. co prcek jak to roste ? už nahazuje dál než ty :-))
      my byli loni na podzim už zase na výlovu - holčička 4 kg
      takže na ryby se jen tak zase nepodívám :-(( ale neva,
      stejně už to asi neni co bylo dřív (prej už se může nonstop)
      to by mě asi nebavilo - chytat v noci legálně musí být vopruz :-)))
      čau a pozdravuj doma

        Ivo - Profil | Pá 8.7.2011 0:36:48

          Ivo - Profil | Pá 8.7.2011 0:13:56

          pavel68 >> na to se dá říct jen jedno - hard rocková nádhera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          http://www.youtube.com/watch?v=YPIO13K_MPQ&feature=​related

            kohzu - Profil | Ne 26.6.2011 20:50:23

            Myslíš jako něco takovýho?
            Vždycky večer ve vaně,
            máme ležet vorvaně.
            Bez sítě i bez háčku,
            jde to se mnou na dračku.
            Na pláži ,když měním polohy,
            tahaj mě všichni za nohy.
            Greenpeace vodou mě tam polívají,
            školky,školy na mě čučet chodívají
            Kolem těla příkop kopou,
            už jsem tam sakra jednou nohou.
            Za velkého potlesku všech okolo,
            přehoupli mě za molo.
            Zachránili velrybu lehce,hravě,
            jen kdyby to nebylo kurňa na Sázavě.

              Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 30.1.2011 14:37:02

              jeden rým z milostné básně zhrzeného milence:
              místo šatů z blankytu,
              dám ti pěstí do xichtu........

                Ivo - Profil | Ne 30.1.2011 14:35:31

                pavel68 >> trochu ....:-)))

                  pavel68 - Profil | Ne 30.1.2011 13:52:20

                  Ivo >> Kecáš o)))))

                    Ivo - Profil | Ne 30.1.2011 13:40:50

                    pavel68 >> ani já bych to líp nedal.....:-))))))))))))))))))))))

                      pouštěč - Profil | Út 4.1.2011 14:59:13

                      yvana >> ano obě byly voloviny fotky i ten komentář aboje byly poprvé takže..............ted sjsu o zkušenost bohatčí

                        yvana - Profil | Út 4.1.2011 14:52:20

                        pouštěč >> To vylítnu z pusy každému nějaká volovina.U tebe se mi líbí,že jsi dokázak svoji chybu přiznat a to nedokáže každý,tomu věř.

                          pouštěč - Profil | Út 4.1.2011 13:58:13

                          yvana >> ano a furt dokola já třeba sem dal jednou ty známé fotky a ikdyž si někdo eště rýpne je to za mnou už bych tu chybu neopakoval mám podložku nebo to o těch důchodcích od té doby si dvykrát promyslím než něco napíšu ale su mladej mě se stane že mi něco vyllítne ale trochu myslím že v mém věku se to dá chápat v jeho už je to horší a k tomu opisování šak sem si do něj rýp tygří ořech napsal slohový zápis ale pouze z toho co bylo níže napsáno neví o něm totiž nic

                            yvana - Profil | Út 4.1.2011 13:53:57

                            pouštěč >> No to nejsi sám.Běda tomu,kdo si dovolí se jenom zeptat,nebo něco napsat.Ty SZ jsou samá sprostota toho nejhrušího kalibru.Od něj nic nečekej jenom keci co opíše a to se ohání,jak tady mladým radí a pomáhá.

                              pouštěč - Profil | Út 4.1.2011 13:48:55

                              yvana >> díky za komentář když sem mu napsl slušně jestli nemé fotku teho 79cm jelce čímž atakuje o 1cm světový rekord(80cm)tak byla odpověd velmi stručná nebudu popisovat a když jsem chtěl vidět jeho zahradu teprve(nic mi do toho není ale když to tolik rozhlašuje chtěl sem to vědět) tuto odpověd by nemohli vysílat ani po půlnoci

                                yvana - Profil | Út 4.1.2011 13:38:43

                                pouštěč >> Moc hezký,víš tady vystupuje slušně,čestně,ale co by pro auru neudělal.Zkus se do něj obout a hned dostaneš tak sprostý SZ,že by se každý divil.Stačí když ho někdo požádá,aby dal třeba jenom fotku z těch výjezdů do ciziny,jo ani náhodou.Ale co se musí uznat má přehled kde co a kdo napsal,ale to je tak všechno.Já ocením když klu sem dá 40 kapříka a něco hezkýho napíše,co opravdu prožil,ale ten kdo jenom píše,co kde vyčetl,to není rybář,ale tlučhuba.

                                  pouštěč - Profil | Út 4.1.2011 13:27:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  kolibřík má vždycky pravdu
                                  o tom není vůbec sporu
                                  jeho rady si vždy najdu
                                  bez nich se dnes neobejdu

                                  štiky pstruzi nebo sumci prostě rady od vody
                                  až se nestačíme divit co vypouští za hlody
                                  naše názory su tabu
                                  co se mu v tom lidé hrabú
                                  my vy oni ty a ty
                                  poďvej se mu do karty

                                  jeho aura k nebi stupá
                                  nad dvoustovkou se už houpá
                                  je snad něco přednější-poděkování zdejší
                                  co pro ně chce udělat
                                  půlmetrové bludy psát
                                  (už mu to přestali žrát)
                                  stále se však najdou tací
                                  co ocení jeho "práci"
                                  (to sou jako on však ptáci taky tací hulibrci)

                                  samé cenné rady-třeba tygří ořech
                                  jenom doufám že když píše tak je asi na plech
                                  jinak nemám důvod míti
                                  jeho keci omluviti

                                  vlastní také komplex vil
                                  co si bohužel vymyslil
                                  k tomu přidal zahradu
                                  a panství kolem hradu

                                  avšak zabme mezi námi zmiji
                                  když necháš tu fantazii
                                  zkrátka jak čas letí
                                  tak už tady neplatí
                                  tato moje fráze (s ní to půjde snáze)
                                  když užž člověk nemůže kolibřík mu pomůže

                                  na mrku o něm je spousta básní a bylo těžké napsat další alepsoň trochu dobrou když už tu tolik skvělých je a pro mě má nejlepší vahaj,doufám že se bude líbit enom omluvte že kolibřík píšu malým nestojí mi za to mačkat na něj ten caps lock

                                    Rybatorstr - Profil | Ne 2.1.2011 6:11:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak něco zkusím :
                                    Každý den bych k vodě spěchal, práce hned bych proto nechal. Ryba, ta mě strašně táhne, však manželka jen rukou mávne: bez tak chytneš rýmu zase-bude velká jako pr.se! Pípák náhle začne řvát, že by ryby začly brát? Táhnu kapra, to je kus, velký jako autobus. No to by asi stačilo.

                                      pavel68 - Profil | Ne 2.1.2011 0:25:57

                                      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 1.1.2011 23:33:03 >> Co jsem se jí nahledal .........

                                      http://www.youtube.com/watch?v=8NhSavji3xI&feature=​related

                                        pavel68 - Profil | So 1.1.2011 23:56:37

                                        NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 1.1.2011 23:33:03 >> Ta holka umí a přes to vlak nejede ...

                                        http://www.youtube.com/watch?v=vEkDd07vDm8&NR=1&fea​ture=fvwp

                                          pavel68 - Profil | So 1.1.2011 23:41:16

                                          NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 1.1.2011 23:33:03 >> Jändu nasnáším, ale ji můžu v jakémkoli skupenství - čecháčky tvoříce si názor z nějaký poroty na nejmenované TV vynechme.

                                          o)))

                                          http://www.youtube.com/watch?v=afrz6rMhT_E

                                            NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 1.1.2011 23:33:03

                                            pavel68 >> z toho čpí jandovo DNA :-))

                                              pavel68 - Profil | So 1.1.2011 23:31:15

                                              NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 1.1.2011 23:12:10 >> http://www.youtube.com/watch?v=4zeku6_2XQo&feature=​related

                                                pavel68 - Profil | Ne 26.12.2010 20:39:57

                                                Ivo >> To máš recht. Rybář to nebyl, ale starej trapper co znal písničky, co odešly s ním.Sehráli jsme spolu nespočet karambolovejch partií, hodně si zazpívali po zpívanejch a to, co jsme spolu vypili by nikdo nechtěl nakládat na vagóny ...
                                                Za těch pár myšlenek a přání dobrý cesty díky za něj - já taky víc nesvedl. o)

                                                  Ivo - Profil | Ne 26.12.2010 20:34:51

                                                  pavel68 >> dobrý lidi odcházejí příliš brzy , na rozdíl od grázlů.. Neznal jsem ho, ale byl to rybář , naví c jak píšeš dobrej kluk, tak mu věnuju pár myšlenek a popřeju dobrou cestu tam nahoru. Víc neumím :-(

                                                    pavel68 - Profil | So 25.12.2010 16:08:54

                                                    Ivo >> Nenaděláme nic Ivoši.Jaruška si ho vzala na poslední dva dny domů, takže jsem ho šel ráno umejt a převlíct, a pak mu zavolal jedinýho havrana, kterýho znám osobně.
                                                    Jel stylově v zeleným bo jsem ho beztak jinak, než v maskáčích neviděl ...

                                                      yvana - Profil | So 25.12.2010 15:58:37

                                                      pavel68 >> Nic kluku všechno chce jenom čas.

                                                        pavel68 - Profil | So 25.12.2010 15:19:19

                                                          Ivo - Profil | So 25.12.2010 15:19:13

                                                          pavel68 >> je mi to líto

                                                            yvana - Profil | So 25.12.2010 14:36:43

                                                            pavel68 >> Fakt rok jak vyšitej!