- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zkušenost s Carpsystem Shelter II
Hodne se mi na nem libi to ze je rychle poskladatelnej a ma ve predu dve casti na odepnuti ze tam moze byt sitka a zaroven i nepromokova plachta dohromady a i zvlast.
Diky za vase nazory a zkusenosti snim
S pozdravem Mirek
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
42x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
Nhaas - Profil | Út 18.4.2017 9:13:38
Nhaas - Profil | Pá 14.4.2017 21:05:11
NFreefisher - Profil | Pá 15.4.2016 1:38:21
Popripade jaky jiny bivak v tehle cenove relaci do 4000. Jeste sem nasel Giants fishing clx nebo jrc contact. Ktery vybrat diky
Nkuci2 - Profil | Pá 30.10.2015 6:31:47
NF0XL - Profil | Čt 29.10.2015 15:16:42
Nkuci2 - Profil | St 28.10.2015 19:05:18
NFild@ - Profil | St 28.10.2015 8:11:42
Nsvaro - Profil | Út 27.10.2015 22:14:35
Ale už som v podstate rozhodnutý. Prehoz, neprehoz - v tejto cenovej kategórii nemá konkurenciu.
NFild@ - Profil | Út 27.10.2015 13:00:17
Nsvaro - Profil | Út 27.10.2015 12:24:28
NStavba - Profil | Ne 19.7.2015 14:48:20
Nviceroy - Profil | Ne 31.5.2015 23:14:12
Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 20:37:02
Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 20:31:33
Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 19:56:22
Nviceroy - Profil | Čt 22.1.2015 19:54:07
Nviceroy - Profil | Čt 22.1.2015 19:53:01
Nsmike - Profil | Čt 22.1.2015 19:50:20
NForme - Profil | Čt 22.1.2015 19:48:32
Nviceroy - Profil | Čt 22.1.2015 19:34:28
Nviceroy - Profil | Čt 22.1.2015 19:30:08
NForme - Profil | Čt 22.1.2015 19:28:14
NForme - Profil | Čt 22.1.2015 19:22:00
Nviceroy - Profil | Čt 22.1.2015 19:16:41
NForme - Profil | Čt 22.1.2015 19:07:56
NForme - Profil | Čt 22.1.2015 18:46:00
Nviceroy - Profil | Čt 22.1.2015 18:37:18
NForme - Profil | Čt 22.1.2015 18:10:29
Ale zajimalo by me k čemu jsou na přednim čela po každe straně ty překryte jakoby dirky na sluchatka?. nejak mi to smysl nedava.
Dale bych se zeptal na to kdyz bych chtel vypnout predni cast a to tak že ,,koliky do zeme az po cernou rukojet,, tak mi automaticky stoupne nad zem tak cca 10-15cm ta čast zadni. myslite že to je jen tim že nemohu v obyvaku kvalitne dosponovat? i kdyz jsem to zkousel tak jsem mel strach abych nepřerval latku...
Nviceroy - Profil | Čt 22.1.2015 15:20:06
NForme - Profil | St 21.1.2015 21:49:14
NFilip Štefek - Profil | St 21.1.2015 20:22:39
NForme - Profil | St 21.1.2015 18:11:41
Včera jsem si bivak taktéž objednal a dnes mi volali že zitra ho mám čekat
i s dobírkou a cenou za balík mě to vychází na necelých 3400 + Dárek .-)
O tom jak jste zde o bivaku psali tak se zdá že se mám na co těšit.
At to v letošní sezone kouše
Nkucous - Profil | Po 3.11.2014 16:48:45
Nmesser - Profil | So 20.9.2014 14:02:50
NFilip Štefek - Profil | Út 16.9.2014 20:57:50
NMart2 - Profil | Po 15.9.2014 19:21:06
Npajinek - Profil | Po 15.9.2014 12:26:20
NFilip Štefek - Profil | Po 15.9.2014 11:02:18
Ndosec - Profil | Po 15.9.2014 10:38:34
Nanonym 20 - Profil | Po 15.9.2014 10:29:15
NFild@ - Profil | So 9.8.2014 19:10:37
Nwlcakk - Profil | So 9.8.2014 17:47:38
Nnofish - Profil | So 9.8.2014 15:42:15
No tvl... Ano, když budeš mít nevětraný prostor kde je tepleji a vlhčí vzduch než okolí, tak se prostě vodní páry na stěnách vysráží. Co je na tom divného? Já měl po dnešní noci všechno co jsem neměl na sobě durch a to nepršelo ani vteřinu...
Nwlcakk - Profil | So 9.8.2014 13:30:37
cca Před týdenem jsem byl stanovat s přítelkyní v Campu. Vlastním zmíněný bivak a také menší stal coleman. Vybral jsem si bivi pro ,,větší,, prostor. V bivi sem poprvé za cca 2r používání rozáhl podlážku. Když jsme se ráno probudili nechtělo se mi věřit co vidím. Bivak byl ze vnitř totálně orosený. Něco podobného jsem zažil už v .,,zimě,, kdy sem byl vevnitř zavřený a vylezl pouze párkrát za večer.
Nyní sem si říkal že bylo asik vlhko (přijeli jsme když pršelo). Na druhý den bylo parno, bivak sme nechali proschnout ale ráno se orosení opakovalo.
Nedávám to zde jako nevýhodu, nýbrž jen poznatek jelikož osobně mě to poprvé vadilo za 2roky používání.
Njurco - Profil | Ne 8.6.2014 23:15:23
Nmesser - Profil | St 4.6.2014 22:31:21
NStomart - Profil | St 21.5.2014 8:32:37
Nviceroy - Profil | St 21.5.2014 6:13:04
Nmegalodon - Profil | Út 20.5.2014 20:34:54
Kamarád má ten bivak taky a řeší zase to, že mu vevnitř chybí poutko na zavěšení lamičky. myslíš, že by ten chemoprén udržel i to poutko s nějakou lampičkou nebo baterkou?
Nviceroy - Profil | Út 20.5.2014 18:45:51
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NLexikon boilies komponentů901
NLov z nafukovacího člunu1187
NDomácí swinger - výroba624
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1640
NRybarsky vozik233
NLithiové baterie - srovnání1546
NZlatá kaprařská malina1332
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NFox Stalker, Stalker Plus, Horizon Pod - fotky, zkušenoti, postřehy atd...405
Kde to žije - kaprařina
21:36NDalešice ?? 8168
21:31NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1640
21:29 Rybářská videa: Podvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče 1
20:50NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5355
20:41NPodběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 87
20:02NLabe fishing store 21
19:16NKyjský rybník, Džbán 50915
19:05NTrofeje - lín obecný 1
15:09NFanclub značky Shimano 16403
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04NOhře, úlovky, nástraha 1055
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....



















