- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut Retro BAMBOO
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nfreecarper - Profil | Čt 29.8.2013 20:34:32
NPescador - Profil | Čt 29.8.2013 20:20:42
NMike - Profil | Čt 29.8.2013 16:01:11
NMike - Profil | Čt 29.8.2013 15:54:43
Nalda2211 - Profil | Čt 29.8.2013 15:45:46
NMike - Profil | Čt 29.8.2013 15:00:21
NMifí5429 - Profil | Čt 29.8.2013 14:24:37
NS&F - pescador - Profil | Čt 29.8.2013 14:01:34
Můžeš ale zajet k němu domů - Brno - Medlánky, Rysova 221, PSČ 621 00
Taky podnikal s vínem Vinařství Kovacs a kontakt na něj byl - +420 606 715 705
NPescador - Profil | Čt 29.8.2013 9:05:54
Studeny je z Brna a pokud vim, tak v CR uz pruty nestavi. Jeho web, mail i telefon jsou zrusene. Vsichni, kteri chteji reklamovat jeho praci (vcetne me) maji tedy smulu. Necham si svoje Torrixy opravit jinde a jako prvni bude odstranen napis "handbuilt M.S." :o)
NĎóba - Profil | St 28.8.2013 20:30:00
lakoval tak tam to při každém vlhkém počasí (rosa, déšt) zbělá
NMirek66 - Profil | St 28.8.2013 20:15:29
NPescador - Profil | St 28.8.2013 20:12:38
Ten blank je dobry, nemusi vsak vyhovovat kazdemu. Ja je mam na chytani s FC pod nohama u prekazek - zadne prekonavani hodu do dalky... (s FC to snad ani nejde)
NMirek66 - Profil | St 28.8.2013 20:09:23
NĎóba - Profil | St 28.8.2013 19:58:36
NMakrelobíjec - Profil | St 28.8.2013 19:29:54
NMakrelobíjec - Profil | St 28.8.2013 19:26:57
NLubo - Profil | St 28.8.2013 18:45:18
NSlavík - Profil | St 28.8.2013 18:37:08
Ndasty carp - Profil | St 28.8.2013 18:31:49
NSlavík - Profil | St 28.8.2013 18:25:51
Ndasty carp - Profil | St 28.8.2013 18:22:43
NFSnevajs - Profil | St 28.8.2013 18:22:40
jen na sve koule chyta snad :))
NĎóba - Profil | St 28.8.2013 18:08:17
Treba Mira Kratena ml. stale chyta na Black Strary 2D a to jim dela peknou reklamu
Vsichni z Mikbaitu maji pruty FreeSpirit
Vsichni z Jet fish maji pruty od Jardy
Tak retro bamboo asi nebudou tak super
NPescador - Profil | St 28.8.2013 17:49:04
NRadek Fox - Profil | St 28.8.2013 17:48:32
NPescador - Profil | St 28.8.2013 17:48:00
NRadek Fox - Profil | St 28.8.2013 17:46:28
NPescador - Profil | St 28.8.2013 17:46:11
NSlavík - Profil | St 28.8.2013 17:45:21
NMakrelobíjec - Profil | St 28.8.2013 17:43:11
Bych je bral přímo u krási ten by snad za kvalitu ručil za 8000kč se daj u něho sem tam sehnat .
NPescador - Profil | St 28.8.2013 17:35:03
S takovym clovekem uz nechci mit do budoucna nic spolecneho. Navic mobil ani mail uz neexistuje. Pry stavi pruty nekde v Rakousku. Uz me ten clovek nezajima...
Nastesti kamarad Jarda je sikovny kluk a opravi to. Navic prut s podpisem "handbuilt by MS" se dnes tezko prodava :o))
NPescador - Profil | St 28.8.2013 17:31:22
Mam nekolik ruznych proutku stavenych na Harrison blancich a kazdy ma neco do sebe...
NRadek Fox - Profil | St 28.8.2013 17:29:40
NMakrelobíjec - Profil | St 28.8.2013 17:06:56
Chcu si koupit nové pruty a přemýšlím o těch retro nebo FS hi-s . Tak zháním nějaky info .
Divny je ,že jsem nikdo nic nenapsal jak jsou na tom po 3 letech na trhu .
NPescador - Profil | St 28.8.2013 17:01:35
Navic mobil na arogantniho stavece je odpojeny... Ach jo...
NMakrelobíjec - Profil | St 28.8.2013 16:54:57
NPescador - Profil | St 28.8.2013 16:50:16
Reklamoval jsem. Oprava trvala neumerne dlouho a kvalita odvedene prace byla velmi spatna. Nepadnouci sedlo komentoval tim, ze se to deje i na jinych prutech, proto mam na patce navijaku izolacku. Je to super tuning...
Nechal jsem si od znameho postavit 2lb Harrisony a je tam obrovsky rozdil v kvalite prace. Doba stavby byla stejne dlouha (proste staveci maji jine vnimani casu), ale vysledek je super!
Zjistil jsem totiz, ze Sajmon ty blanky barvi v nejake autolakovne, kdezto ty 2lb mi znamy objednal v zelene uz od vyrobce. Nic se neloupe, v laku neni prach ani bublinky...
NMakrelobíjec - Profil | St 28.8.2013 16:47:31
NPescador - Profil | St 28.8.2013 14:30:52
NMakrelobíjec - Profil | St 28.8.2013 13:36:37
NArgonites - Profil | Ne 29.1.2012 20:53:56
Nanthrax - Profil | Po 5.4.2010 16:45:58
Npadre - Profil | Po 5.4.2010 16:35:17
Nanthrax - Profil | Po 5.4.2010 16:26:38
NKocháč - Profil | Po 5.4.2010 16:24:13
NForest 1 - Profil | Po 5.4.2010 16:17:31
NJarda Š. - Profil | Po 5.4.2010 16:06:25
N(bedna) - Profil | Ne 4.4.2010 23:05:08
No,ale nejvíc mě těší,že jsem tebe ani ostatní kluky při hodu do dálky nezranil.Ještě,že jste tam měli ty antiBEDNY.
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 4.4.2010 19:55:06
N(bedna) - Profil | Ne 4.4.2010 19:46:15
No já za sebe můžu říct,že se mi proutky moc líbily a na CRC jsem zápolil i s navijákem a né jen s prutem.Ale já nemohu srovnávat pruty ,já v této cenové relaci prut v ruce nikdy neměl a mě se tím pádem zdály perfektní.
Bylo to na mě vidět,že mi absolutně nesedí a to né,že by byl špatnej,ale prostě jen proto,že používám pruty nižší řady a tudíž i jinak nahazuju.Neznal jsem prohnutí prutu až k ruce a tudíž mi to lítalo vše mimo výseč.
Já si myslím,že se to chce s prutem zžít.
Ale hodnotit prut na základě třech hodů se mi taky nejeví jako správný.
NJarda Kučera - Profil | Ne 4.4.2010 18:01:34
NMajo86 - Profil | Ne 4.4.2010 17:52:02
Páči sa mi taký aký je holy nie z komerčneho dovodu ...
Dakujem
NCerebro - Profil | Ne 4.4.2010 17:44:48
Nlefevr - Profil | Ne 4.4.2010 17:25:16
Kde to žije - kaprařina
15:41NKyjský rybník, Džbán 50912
15:34NKrátkodobá kaprařina x 10021
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
9:46NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...





















