Hněvkovice - aktuální informace

Zdravím, nevíte jak to vypadá na Hněvkách ( Purkarec a okolí) ? Jěště je tam led ebo se dá už chytat ? děkuji za info.
75 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NKapr555 - Profil | Út 2.4.2013 17:30:24

douša 23 >> Nic sem o tom neslišel ale docela rád bych se podíval jak to tam vypadá na dně :o)

    Ndouša 23 - Profil | Út 2.4.2013 17:26:06

    Ahoj, slyšel jsem neověřenou zprávu, že letos mají být Hněvky vypuštěné kvůli opravě nějakých vrat. Nevíte někdo o tom více ?

      NKuny8 - Profil | Čt 3.5.2012 13:54:28

      Tuhle tam byl otec a samí cejni xD

        Ndouša 23 - Profil | Čt 3.5.2012 10:16:42

        A co rybky, jdou ?

          Nrover - Profil | Čt 3.5.2012 9:47:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          douša 23 >> http://www.pvl.cz/portal/nadrze/cz/index.htm - stačí "rozkliknout" modrý trojůhelník.

            Ndouša 23 - Profil | Čt 3.5.2012 9:29:29

            Ahoj , jak to vypadá s hladinou na Hněvkách ? Mám protichůdné informace. Chtěl bych o víkendu vyrazit na Purkarec. Dík

              NMarten96 - Profil | Po 27.2.2012 21:09:27

              Ahoj, už jste to byli letos někdo zkusit na Hněvkách? Už je to bez ledu (Purkarec)? Chtěl bych to o víkendu již zkusit, snad už to půjde :).

                Nocuc - Profil | Út 12.4.2011 8:13:25

                Pánové nevíte někdo jak to vypadá tady u této chaty v září tam s partou jedeme.Dík za každou odpověd. http://www.chatatour.cz/cz/oo420-chata-hnevkovice-t​yn-nad-vltavou

                  Nkamet - Profil | Po 11.4.2011 11:40:07

                  na Purkarci to same

                    NMarten96 - Profil | Po 11.4.2011 11:13:59

                    kamet >> Navic na Hluboke delaji novej most v Zamosti, aby tam mohli ty lode... Ale o vikendu na feeder u Ponesic krasna chytacka. Kaprici a cejni byli pri chuti. I kdyz nej kapr mel 47cm, tak na zacatek sezony spokojenost :-).

                      Nkamet - Profil | Ne 10.4.2011 15:56:57

                      Vítek -na Hnevkach se nedela nic na Hluboke predelavaji jez cim mene vody tim vice amuru nemaji co do huby jinak prehrada Hnevkovice se stavela pro Temelin takze bohuzel rybari do toho nemuzou kecat muzeme byt radi ze nas tam nechaji chytat jsem tam porad a rekl bych ze bagrovani na ryby nema zadny vliv na sumce skoro naopak kalna voda jim vyhovuje jezdim do Purkarce a tam zadny kal uz neni ten konci nekde u Ponesic pak se ztraci

                        NVítek - Profil | Ne 10.4.2011 15:27:44

                        prý se na Hněvkovicích opět chystají nějaké necitlivé regulace říčního koryta-co je na tom pravdy? přizval někdo rybáře k diskusi, anebo je to zase " o nás bez nás"?

                          NMarten96 - Profil | Pá 8.4.2011 10:19:16

                          Ok, díky za info. Tak uvidime,snad to nebude bezrybka :). Otec byl v úterý a taky to bralo pěkně :).

                            NKuny8 - Profil | Pá 8.4.2011 10:09:41

                            Marten96 >> Ahoj,
                            možný je že tam budou jezdit lodě (letos to tam bude zabitý), ale minulý rok upouštěli i připouštěli a bylo to uplně jedno, to ti starosti dělat nemusí, byl jsem tam o víkendu a brali i tak :)

                              NMarten96 - Profil | Pá 8.4.2011 9:54:22

                              Nevíte někdo proč na Hněvkách klesá hladina? http://www.pvl.cz/portal/nadrze/cz/index.htm
                              Chtěl jsem o víkendu otevřít sezonu a tohle mi dělá starosti :).

                                Nalkáč - Profil | Po 2.8.2010 11:15:39

                                Ahoj všichni, nevíte jak jdou kapři. Chtěl bych na víkend vyrazit. Dík za odpovědi

                                  Nzoom - Profil | Čt 24.6.2010 19:47:57

                                  okej, díky za info, takže to je vlastně dneska už cca na normálu, když to je kolem 386,5 ... tak to tam v neděli vyrazim poválet nějakej ten bobek na dno ...

                                    NRytíř - Profil | Čt 24.6.2010 19:43:46

                                    zoom >> asi tak ještě o metr.370mnm,to už je narvany jak taška z Kauflandu:-)))

                                      Nalkáč - Profil | Čt 24.6.2010 19:43:41

                                      zoom >> Ahoj normální je 370 a nějaký drobný plus mínus

                                        Nzoom - Profil | Čt 24.6.2010 19:40:37

                                        díky, mno a na jaké výšce je standartní hladina ? (od 18.6. vidim že se zvedla o jeden metr, takže ještě může tak cca 1,5 metru chybět ?)

                                          Nzoom - Profil | Čt 24.6.2010 19:35:20

                                          nevíte jestli to je teda už napuštěný ?

                                            Nocuc - Profil | Út 15.6.2010 8:31:35

                                            douša 23 >> douša tak to je super zpráva dík

                                              Ndouša 23 - Profil | Po 14.6.2010 15:45:40

                                              Ahoj, jelikož nikdo info neposkytl, zavolal jsem přímo na Povodí Vltavy. Takže od příštího týdne se začne s napouštěním. Lovu zdar a hezké počasí.

                                                Ndouša 23 - Profil | Ne 13.6.2010 20:22:35

                                                Ahoj, tak už máte někdo seriózní informace o napouštění Hněvkovic ? Lipno je narvaný, ve Vltavě velká voda a Hněvky vypuštěný na koryto.

                                                  NMichall - Profil | Po 31.5.2010 14:47:54

                                                  Čau, nevíte jak to vypadá u hráze?...myslím na panelce...jestli máte nějaké aktuální fotografie, byl bych moc rád(klidně SZ)
                                                  Děkuji Michal

                                                    NMillhouse23 - Profil | Po 31.5.2010 6:56:07

                                                    Několik fotek z víkendové rybačky. Počasí nic moc ale zažil jsem horší. Na feedera to docela šlo. Na kouli bída.

                                                      NMarten96 - Profil | Ne 30.5.2010 16:08:55

                                                      Tak kdy uz nam ty Hnevky konecne napusti :-)? 20.5. asi napostet podle vseho nezacali. Je to uz otrava, snad to stihnou aspon do prazdnin.

                                                        Nalkáč - Profil | St 26.5.2010 16:30:51

                                                        Ahoj lidičky nevíte jak to kouše, chci jet o víkendu tak jestli si mam zbalit knihu nebo nee :-))

                                                          Ndouša 23 - Profil | Čt 20.5.2010 8:39:06

                                                          Zdravím, jak to vypadá s vodou na Hněvkách ? Nezvedla se už konečně hladina po těch deštích ?

                                                            NMiky - Profil | St 12.5.2010 18:26:06

                                                            Moravia >> Díky moc za info Miky

                                                              Nkamet - Profil | St 12.5.2010 18:13:50

                                                              dle zpravy rs maji zacit napoustet od 20.5

                                                                NMoravia - Profil | St 12.5.2010 18:02:01

                                                                Miky >> Je to pod vesnicí Hroznějovice vede tam panelka až k vodě.Tam kde jsem to fotil je soukromý pozemek.Od břehu tak 7m

                                                                  NRytíř - Profil | Út 11.5.2010 17:43:38

                                                                  Miky >> nemaš zač.

                                                                    NMiky - Profil | Út 11.5.2010 16:14:12

                                                                    Rytíř >> Ahoj děkuji Ti za info Mirek

                                                                      NRytíř - Profil | Út 11.5.2010 15:57:55

                                                                      Miky >> Do 40 metrů,jak hodiš dal visiš.Hod to jednou daleko a uvidiš sam.Ja trhal každej druhej nahoz a pak jsem zkratil a už to bylo v poho.

                                                                        NMiky - Profil | Po 10.5.2010 23:09:34

                                                                        Rytíř >> Vodu měli doplnit do začátku května je upuštěná k vůli splavnosti víc jí upouštět nemůžou k vůli chlazení Temelína našel jsem to na netu prý maximálně o 5m více ne jestli dostanem pramici na vodu projedu to tam echem ale myslím si, že tam kdeje teď voda tak po plném dopuštění by se mělo zakrmit na tom zlomu.

                                                                        jedeme si jen zachytat loni jsme byli na Mydlovarským rybníce (Zlív) naproti campu 4 ks větší ryby
                                                                        jen na náhrážky umělá žížala na na červa , nebo rousnici ani ťuk kapřící 78 - 84 od 8,10 do 11,25

                                                                        čau Miky


                                                                        U

                                                                          NMiky - Profil | Po 10.5.2010 22:52:23

                                                                          Rytíř >> Díky za info dál myslíš kolik m cca můžem házet Díky

                                                                            NRytíř - Profil | Po 10.5.2010 22:21:38

                                                                            Miky >> jo to je přesně ono.Kapřici do padesati a jak hodiš tet dal,tak visiš((:-

                                                                              NMiky - Profil | Po 10.5.2010 22:18:01

                                                                              douša 23 >> dobrý večer, podle mého , myslím tu fotku s těmi sruby a kouřem opodál tak to jsou sruby kousek od Jeznice jedeme tam na ryby v sobotu.

                                                                              Mirek

                                                                                NMiky - Profil | Po 10.5.2010 22:15:18

                                                                                Moravia >> prosím o info jestli je fotka srubů na břehu Vaše jestli ano prosil bych info kolik metrů od břehu je k vodě cca.

                                                                                Jedeme tam na ryby a máme sebou vozíčkáře

                                                                                  Nc@m@ro - Profil | Pá 23.4.2010 18:35:08

                                                                                  foxxx >> jj diky:D:D:D

                                                                                    NMoravia - Profil | Pá 23.4.2010 18:04:45

                                                                                    c@m@ro >> Jo.

                                                                                      NRyBaŘ KuBa Cz - Profil | Pá 23.4.2010 17:48:32

                                                                                      minuly tyden sli kaprici do 60cm a sli na kuku a robali i cejnci na cervy

                                                                                        Nfoxxx - Profil | Pá 23.4.2010 17:38:43

                                                                                        c@m@ro >> To bude nějaký nový extra "model" skanku z Holanska....někdo si zřejmě zrovna za lesem rozhodl "vyhulit budku":-))

                                                                                          Nc@m@ro - Profil | Pá 23.4.2010 17:31:49

                                                                                          Moravia >> co to je za kour? temelin?:D

                                                                                            NMoravia - Profil | Pá 23.4.2010 16:46:16

                                                                                            Já tam byl minulý výkend.Kapříci braly,ale vše do 50cm.Jinak super.

                                                                                              Njees - Profil | Pá 23.4.2010 16:32:08

                                                                                              Krl >> no, zase abych tě zbytečně neodrazoval, třeba to teď půjde líp, kdo ví, třeba zkoušet

                                                                                                NKrl - Profil | Pá 23.4.2010 11:35:57

                                                                                                jees >> Dík,asi přehodnotím program

                                                                                                  Njees - Profil | Pá 23.4.2010 10:34:39

                                                                                                  Krl >> byli jsme tam v sobotu, vody asi jako na konci roku (takže asi tak jako na fotkách dole), celkem silný proud, z pěti lidí chytal jeden miniryby, zbytek byl bez

                                                                                                    NKrl - Profil | Pá 23.4.2010 10:09:33

                                                                                                    Jedu za týden na Hněvky. Nevíte někdo jaký je aktuální stav vody a aktivita ryb?

                                                                                                      NStanislav Uhlíř - Profil | St 31.3.2010 11:39:09

                                                                                                      douša 23 >> ano je to panelka nad přehradou,včera jsem se tam byl kouknout na 3 hodinky a tahali jen cejni a plotičky a dost silný vítr. Jinak voda opět klesla na výšku cca 50cm.

                                                                                                        NDan.J - Profil | Út 30.3.2010 16:15:19

                                                                                                        douša 23 >> Podle mně,panelka nad přehradou.

                                                                                                          Ndouša 23 - Profil | Út 30.3.2010 16:01:24

                                                                                                          Stanislav Uhlíř - >> Z jakého místa jsou ty fota jestli se můžu zeptat ?

                                                                                                            NStanislav Uhlíř - Profil | Út 30.3.2010 7:12:38

                                                                                                            Lidl >> ne,není to tak hrozný,dá se dojet k vodě po panelce,ale to nepreferuju,nechávám auto výš = cca 40m od vody,když koukám na vodu tak pravá strana je bahnitá,ale na levý to jde a je povrch pevnej,v pátek jsem jel jen na feeder na chvíli a je to horší se zapíchnutím vidliček.Co se týká dna,tak ho máme celkem zmapovaný,ale sem to psát nebudu.Napíšu SZ.Dneska tam jedu od 13 hodin pokud nebude šílenej vítr.

                                                                                                              NLidl - Profil | Út 30.3.2010 7:07:57

                                                                                                              Stanislav Uhlíř >> Já jsem se zde byl jednou podívat a te´d jsem plánuju výpravu na kapříky;). Bohužel sonarem jsem dno neprohlížel, tak newím, jak to tam vypadá. Proto jsem se ptal;). Koukám, že se tam ale teď bude dost šlapat v bahně že?

                                                                                                                NStanislav Uhlíř - Profil | Út 30.3.2010 7:01:51

                                                                                                                Vase zprava

                                                                                                                  NStanislav Uhlíř - Profil | Út 30.3.2010 6:55:57

                                                                                                                  Lidl >> pravá strana ne,ta je relativně čistá,na pravé straně od panelky je to trošku náročnější na chytání,ale jde to najít si místa na předložení nástrahy.Přidávám ještě několik fotek.Jsou horší z mobilu.

                                                                                                                    Ndouša 23 - Profil | Po 29.3.2010 21:27:29

                                                                                                                    Vřele děkuji

                                                                                                                      NDenouš - Profil | Po 29.3.2010 21:15:55

                                                                                                                      Nechá, dojedeš po silnici z Hroznějovic až těsně k vodě. Nemůžeš to minout, jedeš okolo takovýho žlutýho polorozbořenýho baráku a je tam značka, že je to slepá silnice. Zákaz vjezdu je asi 10 metrů od vody, nebo uhneš dřív po polní cestě a dojedeš těsně k vodě asi 300 metrů od tý silnice. Tam je to ale dobrý jen pokud je sucho. Pokud je mokro tak si tam opravdu silně zahnojíš auto.

                                                                                                                        NLidl - Profil | Po 29.3.2010 21:12:12

                                                                                                                        Stanislav Uhlíř >> vypadá to pod vodou stejně jak na tom břehu:)?

                                                                                                                          Ndouša 23 - Profil | Po 29.3.2010 20:20:04

                                                                                                                          Denouš - >> Ahoj, Dík za příspěvky. Dá se prosím Tě zajet autem k vodě od těch Hroznějovic ? Na této straně jsem ještě nechytal a nerad bych tam provokoval jízdou do zákazu nebo na soukromý pozemek.

                                                                                                                            NDenouš - Profil | Po 29.3.2010 19:20:53

                                                                                                                            kritik >> Jebački kšeft... Já si zatím nemůžu stěžovat. Letos jsem tam byl dvakrát na tý straně od Hroznějovic naproti Jeznici a pokaždý byla na prutu ryba poprvé tři kousky, podruhý dva a ozobávání nepočítám. Tak uvidíme.

                                                                                                                              Nkritik - Profil | Po 29.3.2010 19:15:56

                                                                                                                              Denouš >> Z jedný strany cyklostezka a z druhý budujou plavební komoru.Jinak pro tvojí informaci heslo -"málo vody hodně ryb" zde neplatí, nahoře na řece se neustále bagruje a bude bagrovat i nadále.Voda je neustále přikalená a ryby nekoušou, viz. loňská sezóna.Zřejmně bagrováním dochází k uvolňování nějaké přírodní potravy a ryby na nás zvysoka ser..

                                                                                                                                NDenouš - Profil | Po 29.3.2010 19:02:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                Hněvkovice jsou upuštěný dle informací mého kamaráda stavaře kvůli stavbě cyklostezky z Hluboký do Týna nad Vltavou, aby mohli zpevnit šutrama a navážkou břeh. Ten stav by měl trvat někdy do prázdnin. Teď to je ještě fuk, ale v sezoně to bude bída. Jinak je ale fakt, že se ryby nemají kam schovat. To znamená málo vody hodně ryb ne?

                                                                                                                                  NLidl - Profil | Po 29.3.2010 17:58:06

                                                                                                                                  Když upustí vodu, tak by to nemuselo mít vliv na braní ryb ne? Vždyť ty ryby nemaj kam zmizet tj. musej tam někde porád bejt, stejně jako kdyby to bylo napuštěné. Já teda zkušenost s Hněvkama nemám, ale viděl jsem fotky pěkných ryb i za takhle nízkého stavu...

                                                                                                                                    NMarten96 - Profil | Po 29.3.2010 17:15:26

                                                                                                                                    No opravdu bych chtěl vědět, komu to splavnění Vltavy pomuže :(. Letošní sezona asi bude bida...

                                                                                                                                      NRytíř - Profil | Po 29.3.2010 17:06:22

                                                                                                                                      douša 23 >> taky sem slyšel o tom,že to ma byt až do podzimu.Je tam dobre když je voda dole tak o metr a ne takhle brutalně jako ted(((:-A kapři dorost?No co tam loni nasypali tak tam je,jinak dneska kamoš v praci podaval info a nic moc,cejny a 2 kapřiky kteři neměli ani 40((:-

                                                                                                                                        Ndouša 23 - Profil | Po 29.3.2010 17:01:48

                                                                                                                                        Stanislav Uhlíř - >> Jestli je to pravda a hladina bude až do podzimu takhle nízká kvůli splavňování Vltavy tak zodpovědným orgánům vzkazuji " JE TO KSINDL VELEBNOSTI ". Na Lipně nic moc( násaďáci, Ukrajinci, Holanďani a jiná pakáž), v Krumlově nám vybetonovali koryto a teď je to jako zavlažovací kanál a Hněvky vypustili. Velice slušné podmínky k fishingu...

                                                                                                                                          NStanislav Uhlíř - Profil | Po 29.3.2010 13:33:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                          V pátek dvě hodinky nad hrází,dost silný vítr a hodně jemné záběry. Stav by měl pravděpodobně trvat do podzimu a jedním z důvodů je zprovoznění komor pro splavnění.Přidávám foto.

                                                                                                                                            NMarten96 - Profil | Po 29.3.2010 12:46:12

                                                                                                                                            nevite do kdy budou Hnevkovice takto vypustene? Resp. neni to nejaka dlouhodobejsi zalezitost? Uz podzimu se da z Budejc defacto jezdit jen do Purkarce a tam je to jen o kaprim dorostu kolem 40cm :).

                                                                                                                                              Nlungen - Profil | Ne 28.3.2010 20:47:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                              douša 23 - >> dnes tam byl kamarád žadný led upuštená voda. 3 kapříci za dopoledne a nejaké cejni.

                                                                                                                                                NRytíř - Profil | Ne 28.3.2010 15:55:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                douša 23 - >> bez ledu,včera kamoš na Jeznici a ani potah jak na feeder tak na těžko,byl tam celej den sam,tak to asi znači,že to ještě neni žadna slava.Jinak by tam bylo plno a vody ještě o metr méně než na podzim.

                                                                                                                                                  NDenouš - Profil | Ne 28.3.2010 15:41:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                  Byl jsem tam v pátek 26.3. Voda je upuštěná asi 10m od břehu. Led žádný a chytání v poho. Za odpoledne 3 kapříci. Dva junioři a jeden 50 cm. Vše vráceno vodě! Krásné počasí, vřele doporučuji!!

                                                                                                                                                    Nkamet - Profil | Ne 28.3.2010 12:29:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                    minuly tyden uz zobaly kaprici a cejni