Vařit boilies v osolené vodě, nebo neosolené

Zdravím vás, chtěl bych vědět jestli vaříte boilie v osolené, nebo neosolené vodě. Protože neslaná voda se při varu lépe sytí, což ale nechceme, že? Osolená voda hůř bere chutě a vůně vařeného materiálu a naopak tyto atraktory zvýrazňuje. Játrové knedlíčky, vařené v neslané vodě, úplně stratí chuť. Jaký je váš názor?
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 4.3.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

jak to děláte?

A) v osolené vodě17%

B) v ochucené vodě6%

C) v čisté vodě20%

D) v páře54%

E) v aromatizované páře3%

Od 4.8.2010 hlasovalo 35 čtenářů.

kalaban - Profil | St 6.1.2016 13:15:54

Vařím v neosolené vodě ve friťáku, už po první várce je voda tak "nabušená", že ji podle mne není vůbec nutné něčím doplňovat. :) Napařování jsem zkoušel jednou, ale moc to nefungovalo, koule moc nedržela pohromadě. Letos možná znovu vyzkouším, uvidíme.

    Chosé 2 - Profil | St 6.1.2016 12:58:21

    GRUPA >> Jasně až v předjaří tě opět chytne friťák:-)

      Pvl - Profil | St 6.1.2016 12:54:28

      GRUPA >> :o§))

        GRUPA - Profil | St 6.1.2016 12:53:48

        Pvl >> jasno mám, nevařím, kupuju. :-)
        Zatím..

          Pvl - Profil | St 6.1.2016 12:51:04

          Chosé 2 >> Tak je spravne tak to ... :o§) Je možné ,že nemá ještě jasno, jestli osolenou vodu nebo nikoliv :o§))))))

            Chosé 2 - Profil | St 6.1.2016 12:47:46

            Pvl >> Ale že si kolega Grupa moderátorsky hlídá tu svoji před několika lety založenou diskuzi :-)

              GRUPA - Profil | St 6.1.2016 12:45:06

              Pvl >> dám mu ještě šanci. :-)
              Ale klidně jeho sbírku karet rozšířím. :-)

                Pvl - Profil | St 6.1.2016 12:43:51

                GRUPA >> Dej mu redku a bude klid .

                  Fishky - Profil | St 6.1.2016 12:42:22

                  u.x.a. >> tím sis tak leda obkládal čelo :)

                    GRUPA - Profil | St 6.1.2016 12:40:06

                    u.x.a. >> vrať se k vázání a neprovokuj..
                    ;-)

                      u.x.a. - Profil | St 6.1.2016 12:23:13

                      já vždycky vařil boleléz ve vodě s octem v poměru 1:1

                        Slavíček - Profil | St 6.1.2016 12:21:00

                        mathysek >> jak napsal tavris kdyz je namocis jde s nimi hazet i mekcimi ale rychli rozpad dela hlavne slozeni struktura

                          Chosé 2 - Profil | St 6.1.2016 12:21:00

                          Tavris29 >> Jo a rozmočí se mu:-o))

                            Tavris29 - Profil | St 6.1.2016 12:16:01

                            mathysek >> před kobrováník koule namoč a nic se ti nerozletí.

                              mathysek - Profil | St 6.1.2016 12:12:11

                              Slavíček , Díky :)

                                Slavíček - Profil | St 6.1.2016 12:05:48

                                mathysek >> vic rozpustnych slozek hruba struktura

                                  mathysek - Profil | St 6.1.2016 12:03:15

                                  zdravím, chci se zeptat co mám udělat pro rychlejší rozpad boilie ve vodě aniž by se mi kule rozpůlili při hodu kobrou. díky

                                    steenli - Profil | Po 30.7.2012 20:44:52

                                    Tomajo >> Cau mohl bych te poprosit o radu chci si zacit delat doma boilies a potreboval bych zakladni vec co si mam zakoupit za smesi na vyrobu zakladni smesi a jaky aroma nebo esence si mam zakoupit.Dekuju moc

                                      steenli - Profil | Po 30.7.2012 20:44:03

                                      Pavel Z >> Cau mohl bych te poprosit o radu chci si zacit delat doma boilies a potreboval bych zakladni vec co si mam zakoupit za smesi na vyrobu zakladni smesi a jaky aroma nebo esence si mam zakoupit.Dekuju moc

                                        steenli - Profil | Po 30.7.2012 20:43:44

                                        Malda512 >> Cau mohl bych te poprosit o radu chci si zacit delat doma boilies a potreboval bych zakladni vec co si mam zakoupit za smesi na vyrobu zakladni smesi a jaky aroma nebo esence si mam zakoupit.Dekuju moc

                                          steenli - Profil | Po 30.7.2012 20:43:27

                                          Heri >> Cau mohl bych te poprosit o radu chci si zacit delat doma boilies a potreboval bych zakladni vec co si mam zakoupit za smesi na vyrobu zakladni smesi a jaky aroma nebo esence si mam zakoupit.Dekuju moc

                                            steenli - Profil | Po 30.7.2012 20:43:01

                                            JSOB >> Cau mohl bych te poprosit o radu chci si zacit delat doma boilies a potreboval bych zakladni vec co si mam zakoupit za smesi na vyrobu zakladni smesi a jaky aroma nebo esence si mam zakoupit.Dekuju moc

                                              GRUPA - Profil | Ne 10.10.2010 8:59:24

                                              Tak jsem to na konec dělali kvůli času, jak ve friťáku, tak ve vodě. Výsledek nebyl vůbec špatný, jen chyběla větší ryba..:-))))

                                                Heri - Profil | St 25.8.2010 8:10:26

                                                GRUPA >> kdepak,koulim jen pro sebe a blizke okoli ale uz dloooouho a tak si to snazim co nejvice zjednodusit a zefektivnit-a predevsim,bavi me to.

                                                  GRUPA - Profil | Út 3.8.2010 10:01:45

                                                  Heri >> ty se tím asi živíš co???

                                                    Heri - Profil | Po 26.7.2010 12:15:09

                                                    rychle a efektivni

                                                      Heri - Profil | Po 26.7.2010 12:13:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                      konvektomat nemam ale resim to takhle.....

                                                        GRUPA - Profil | Po 26.7.2010 11:42:49

                                                        wena >> krokety???

                                                          wena - Profil | Po 26.7.2010 10:41:16

                                                          Vařím s přidáním trocha AMK po vyplavání tak 3 min a vše ok

                                                            feederforever - Profil | Po 26.7.2010 9:49:47

                                                            podle mne je to uplne sumak vysledek je skoro stejny