- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak převážíte člun???
tak jsem přemýšlel nad člunem s pevnou podlahou, ale nejspíš to budu muset zavrhnout, protože mám čtverkového golfa, navíc ještě krátkého a ikdyž použiju na střechu rakev, tam nahážu pruty, stojan, bivak, tak je to i tak beznadějné! JZD marný boj :-)) Jo a ještě jedna věc, zatím mám člun seahawk II a letos budem jezdit ve dvou s kámošem, takže to bude ještě pořádná pr... tam všechno naházet!!! :-))))))) Jak teda převážíte člun vy? Klidně šoupněte i nějaké fotky narvaných aut :-)))
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nrybar z NZ - Profil | St 17.10.2012 18:38:43
NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Út 26.7.2011 9:17:44
NEl Duffus - Profil | Út 26.7.2011 8:56:21
NEl Duffus - Profil | Po 25.7.2011 17:07:37
Umíš kolenem nakopnout člun, aby obloukem vyletěl na střechu auta, vůbec se nedotknul boků, nezlomil deštník co je pod ním na střeše po dopadu....
To už snad musí připadat divný i Tobě ne?
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 18.7.2011 1:27:26
:-)
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 18.7.2011 1:20:34
Ntinkky - Profil | Ne 17.7.2011 22:00:56
čo je horšie totálne vykapali ostrieže ktoré boli v minulosti v priehrade v húfoch a dali sa pochytat na bliskáč či gumičku. dokonca aj nachytat malé belice na bič s koštákom bol velký problém.
NErva - Profil | Ne 17.7.2011 21:53:23
Ntinkky - Profil | Ne 17.7.2011 21:47:10
NErva - Profil | Ne 17.7.2011 21:24:20
NErva - Profil | Ne 17.7.2011 21:20:42
NAleš10 - Profil | Ne 17.7.2011 21:09:30
NGrasel - Profil | Ne 17.7.2011 21:01:46
NTransalp2 - Profil | Ne 17.7.2011 15:21:36
NPaulus - Profil | Ne 17.7.2011 14:35:43
Nkospi - Profil | Ne 17.7.2011 13:03:11
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Ne 17.7.2011 11:21:58
Ano, tady se hroutí konstrukce kaprařského snu. Snu po chudé, kterým je kapr důstojným soupeřem.
NErva - Profil | Ne 17.7.2011 9:39:31
Noskus - Profil | Ne 17.7.2011 9:12:56
Njojcko - Profil | St 29.6.2011 10:16:24
NMartin Matuš - Profil | Út 14.6.2011 15:33:19
NPetr-75 - Profil | Út 14.6.2011 15:29:29
NMartin Matuš - Profil | Út 14.6.2011 14:59:04
Kup si pořádný auto a budeš mít klid. Příští rok prodávám Sharana, tak ti ho nechám :-)))
NMartin Matuš - Profil | Út 14.6.2011 14:04:33
S nákladama a sr.aním věcí na střechu jsi se dostal někam kolem ceny půjčovného vozíku na týden, který se pohybuje kolem 1200-1500/týden. Kup si tažný za 7000Kč a jednou za rok si pujč vozík. Nemusíš pak několik dní řešit jak dostat rybařinu a rodinu do auta.
A já myslel, že jsi logistik, ještě že nikdo momentálně nechce s náma válčit, protože než by jste tam dopravili techniku, tak by bylo po všem :-)))))))))
NStroft - Profil | Út 14.6.2011 13:30:06
NStroft - Profil | Út 14.6.2011 13:04:24
NStroft - Profil | Út 14.6.2011 12:27:24
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 14.6.2011 12:15:49
Njurco - Profil | Út 14.6.2011 11:56:21
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 14.6.2011 11:48:24
Ntinkky - Profil | Út 14.6.2011 11:42:41
Ntinkky - Profil | Út 14.6.2011 10:55:11
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 14.6.2011 7:23:43
NPali - Profil | Po 13.6.2011 20:14:26
NEl Duffus - Profil | Po 13.6.2011 19:17:43
NEl Duffus - Profil | Po 13.6.2011 11:24:50
Nrover - Profil | Po 13.6.2011 10:57:32
jj, prostorný auto je v tomto případě k nezaplacení, a pokud se dá upravit i pro přespání, nemá to chybu. Na vícedenní výpravy nás jezdí většinou víc, ale s lodí se nikdo nechce tahat, když revír známe, tak bereme jen obyč. nafukovací člun bez pevný podlahy a bez motoru, ...sice trochu nouzovka, ale stačí taky :-)
Nrover - Profil | Po 13.6.2011 10:38:35
Pokud se jede na delší výpravu, a jen s jedním autem, problém s místem pro věci je vždy. Někdy pomůže přívěsný vozík, ...když jede více aut, nejlépe i dodávka, dá se "doložit" něco ke kamarádům.
Přepravku ( kvůli lodi ) jsem po ČR řešil dvakrát, ...je to opravdu a stokorunách, vše klapalo bez problémů, zpátky mi to vezli kolegové, co přijeli po nás :-)
Nrover - Profil | Po 13.6.2011 9:33:59
Npytlakslama - Profil | Ne 10.4.2011 19:50:49
NPlotičkář - Profil | Ne 10.4.2011 18:27:15
NMika75 - Profil | Ne 14.3.2010 19:23:21
NPetak - Profil | Ne 14.3.2010 19:05:28
NPerformer - Profil | So 6.3.2010 11:43:53
Čtenáři této diskuse také sledují
NLov z nafukovacího člunu1187
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLexikon boilies komponentů901
NSoutok Vltavy a Lužnice386
NPruty sportex - zkušenosti378
NFanclub značky Shimano16387
NKrátkodobá kaprařina x9903
NFanclub důchodců a těch, kvůli kterým by kaprařské speciálky zkrachovaly330
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NJak na odlévání olova?856
Kde to žije - kaprařina
6:33NKrátkodobá kaprařina x 9904
6:27NATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNLabe fishing store 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....

























