MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Revír Opava 2 - zkušenosti

Ahoj, chodíte někdo na tento revír? Pokud ano, tak jaké máte zkušenosti, úlovky, které místa navštěvujete atd. Dík za odpovědi.

Autor diskuse: Demmi ®
Zařazeno do: feeder - revíry, cestování, 13.1.2010

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Darcy - ® Čt 14.1.2010 11:34:56
Tento úsek řeky je moje "srdeční záležitost". Bohužel, jej v poslední době z pohodlnosti zanedbávám. Opavice je zde velmi dobře zarybněna především bílou rybou. Nevím jakou velikost ryb máš na mysli, ale zde je již ostroretka 45 cm, kapr a cejn 50 cm, pěkná ryba. Jsou zde pěkné štiky, občas i candát. Řeka se samozřejmě každou chvíli mění a s ní i dobrá rybářská místa. Kdysi byl vynikající zregulovaný úsek pod štěrkovnou. Dobrá jsou hlubší místa od mostu až po loděnici. Hodně kaprů se nachytá v klidné vodě nad spodní hranici revíru. Této vodě musíš věnovat ale hodně času, u kapra i delšímu krmení. Pokud bych chtěl chytat na feeder větší ryby, hlavně kapry, zaměřím se na Odru, třeba pod soutokem s Opavicí. Do krmení vmíchám mraženou nebo konzervovanu kukuřici, použiji tuto kukuřici jako nástrahu a mohu ti říct, že zde je reálný kapr 70+.
N Demmi - ® St 13.1.2010 23:13:45
Jo jasně, že se mi nikdo nesvěří s místem, ani bych to nechtěl vědět, protože by si správny rybář měl to místečko najít sám. Ja měl spíš na mysli úseky této řeky, které rybáři navštěvují. Osobně chodím od jezu v Háji ve Slezku až po silniční most mezi Kozmicemi a Jilešovicemmi co se vláčky týče. Na feedra chodím ne několik míst v tomto úseku a hlavně tam, kde je nějaký přítok, znalci určitě ví kde tyto místa jsou. Jedná se mi hlavně o to, jaké úlovky se vám podařily ulovit, případně na jaké nástrahy. Tento revír navštěvuji něco přes rok a nějak se mi nedaří ulovit pěknou rybičku. Proto bych poprosil o nějakou radu jak a co. Dík.
N IMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - ® St 13.1.2010 18:30:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Opavice(po našemu) je fajna říčka,ale myslím že se ti tady s místama nikdo svěřoat nebude,pač je malo míst,kde je nějaka ta hlubočina atd. Já tam chodím,sice asi na úsek opava 1(u třebovic) a někdy ke koňskému dolu(říkame tomu kozí díra,už ani nevím proč:)) ), 6ádné zvláštní ulovky tam nemám,kapry kolem 50cm ,amura 65ku,nějaký ten uhoř.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | feeder | revíry, cestování ]

Co je nového - feeder + obecné
Oznámení - feeder
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - feeder
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniLIKVIDACE prodejny - slevy 50%!

Zavřeli jsme starou prodejnu a právě probíhá výprodej vybraného sortimentu se slevou i více než 50%! Tak neváhejte a ulovte si svůj nový kousek výbavy i vy...


akce, rybareniKORDA Booster-Dip Goo

Za 420 Kč s DPH.
Korda Goo je dip, booster atraktor a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Goo, musíte vidět, aby jste uvěřili a právě díky němu je Goo tak revoluční. Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen