- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kolik mate vlacecich prutu?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Blue - Profil | Ne 10.8.2014 23:44:20
lovec99 - Profil | Ne 10.8.2014 22:12:23
doliz - Profil | Ne 10.8.2014 21:46:12
PepanD - Profil | Ne 10.8.2014 19:07:29
nofish - Profil | Ne 10.8.2014 18:35:31
afjee - Profil | Ne 10.8.2014 18:32:05
S Catanou je vždycky sranda :))
nofish - Profil | Ne 10.8.2014 18:14:33
Hoši... kdy vy z těch ke na catanu vyrostete :-)))
Rybkin - Profil | Ne 10.8.2014 16:46:03
afjee - Profil | Ne 10.8.2014 16:40:36
Blue - Profil | Ne 10.8.2014 12:59:53
Vanso - Profil | Čt 7.8.2014 19:36:48
Dakujem za odpoved :)
jedna recenzia čo je natom pravdy- (Závěrem bych tento prut po jednodenním chytání označil jako medium/heavy ultralight pohle mého názoru k použití na menší woblery, třpytky od velikosti 00 a gumy ideálně od 1,5 g s vlascem 0,12 – 0,14 mm.)
nofish - Profil | So 19.10.2013 21:29:33
Osobě už jsem dospěl do stavu, kdy už asi mám všechno co kdy můžu potřebovat. I když jsem celkem nenáročný. Už ani není co koupit, aby si člověk udělal radost. Možná jeden naviják. Potom už jedině hodně drahé věci a to se mi zas nechce za ně utácet. A to přijde zima a budem se celkem nudit a prohlížet e-shopy... :-)
lu-cas - Profil | So 19.10.2013 21:24:11
Každý sa rád pochváli, niekdo menej a niekdo viac a niekdo až moc. Ten posledný prípad ani ja nemusím.
nofish - Profil | So 19.10.2013 21:13:34
lu-cas - Profil | So 19.10.2013 21:11:32
nofish - Profil | So 19.10.2013 20:50:43
cukrik - Profil | So 19.10.2013 20:19:24
freddys - Profil | Pá 18.10.2013 23:31:59
poldeci - Profil | Pá 18.10.2013 10:39:58
Pedro1 - Profil | Pá 18.10.2013 10:11:24
Tak sbírám informace.
Illex lover - Profil | Pá 18.10.2013 9:36:35
Pedro1 - Profil | Pá 18.10.2013 8:44:53
siri - Profil | Pá 18.10.2013 1:15:41
afjee - Profil | Čt 17.10.2013 21:36:32
LucPav - Profil | Čt 17.10.2013 21:31:35
Je to ale tak trochu úchylka, jsem si musel do garáže pořídit i stojan na pruty...ale opravdu všechny udice používáme ....menší redukce ovšem příjde :-) a místo nich zase nové, které mám už vyhlídnuté....
P.S. na fotce nejsou všechny vláčecí udice, některé jsou v tubuse v autě....a jak jsem psal, je tam i dost udic, které jsem ani nenapsal, protože je prostě nepoužívám, viz Norstream flagman, který jde na fotce taky vidět a takových udic tam mám dost :-(
afjee - Profil | Čt 17.10.2013 20:31:08
Můžu dnes v klidu jít spát :))
Illex lover - Profil | Čt 17.10.2013 20:13:09
- Sportex Tiboron 213cm 10g - pstruzi
- Robinson Cortez Perch 240cm 1,5-12g - chvějivka na okouny
- Dragon Guide Select 275cm 3-18g - okouni, candáti
- Shimano Aerocast 240cm 10-30g - candáti
- Dragon Team 285cm 60g - candáti, sumci
- Shimano Speedmaster Silurus 260cm 150g - sumci
na obrázku je Tiboron....
LucPav - Profil | Čt 17.10.2013 18:06:54
Norstream Provokator 1-9g
Norstream Dynamic II 1,5g-5g - 2ks
Norstream Areal 3-10g
Norstream Stage 2-7g
Norstream Freestyle 2-10g
Pezon a Michel Specialist Trout 2-7g
Black Bull HC do 1,5g - 2ks
Black Bull HC 1-9g
Mikado Sensei do 7g
Mikado Feeling do 7g - 5ks
Mikado Feeling do 10g
Fenwick 10-30g
Daiwa 10-50g
Daiwa Megaforce JIG 40-100g
Letos jsem se naštěstí i pár prutů zbavil :-) a k tomu vlastním samozřejmě i patřičný dostatek navijáků.....
K tomu tam mám ještě pár udic - výher ze závodů, na které ale nechytám....na udice viz výše vláčím já nebo Lucka min. jednou za rok....
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













